eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anadolu Üniversitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Online Durum: Offline
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Anadolu Üniversitesi
    Tarih: 28/Şub/2011 saat 10:07
 Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak Türkiyenin pek çok yerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ancak şehirimiz üniversitesi olan Anadolu Üniversitesinde organize olamıyoruz.Diğer takım taraftarlarının sayısı bizim sayımızdan az olmasına rağmen bizden çok daha organize hareket ediyorlar. Artık üstümüzdeki ölü toprağını atıp canlanma zamanımız geldi.Önümüzdeki dönemi stand açarak,etkinlikler yaparak faal geçirmeliyiz. Bu dönem bizimle birlikte  görev alacak özverili arkadaşlara ihtiyacımız vardır. Eğer gerekli sayıya ulaşabilirsek klüp kurmayı düşünüyoruz.Anadolu Üniversitesindeki tüm Eskişehirsporluları aramıza bekliyoruz. Anadolu Üniversitesindeki arkadaşlar düşüncelerini,isteklerini,önerilerini buradan veya özel mesaj yoluyla bana iletirse memnun olurum.                                                             ÜNİVERSİTELİ ESKİŞEHİRSPORLULAR                                                           ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TEMSİLCİSİ                                                           EMRE ARSLANKAYA            
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 11:04
Şehrimiz için buyuk eksikliği dile getirmişsin bu kadar genç insanı bir şekilde eses sempatisi kazanmış olarak şehrimizden yollasak bunun meyvelerini ileriki yıllarda görebiliriz.Yönetim üniversite öğrencilerine biletİ uygun rakamla vermeli ve stada gelmeleri sağlanmalı bence
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 11:09
Öncelikle merhabalar.bende Anadolu Üniversitesinde 1. sınıfım.deplasman organizasyonlarında gerçekten sınıfta kaldığımızı belirtmeliyim.

Önerim Anadolu Üniversitesinin Eskişehirspora gönül vermiş renktaşlarımızla bir tanışma toplantısı yapılmalı.Bu sene geçti sayılır da seneye daha güçlü,hatta yeni kazanan arkadaşlarımızıda(Eskişehirsporlu olmasa bile Eskişehirspor sempatisi besleyenlere) ısındırarak daha güçlü şekilde bir birlik ve beraberlik içinde Eskişehirin en güzel üniversitesini böylece Eskişehirspor sevdasını kazandırabiliriz..

Keza ben çoğu arkadaşımın kafasında acabalar oluşturdum. İstanbul takımlarını tutup kendi memleketinin takımlarını hor görenlere ben örnek olduğumu düşünüyorum.Eskişehirli olmamama rağmen bu renklere gönül vermiş biri olarak daha da çok gayret göstereceğimi belirtmek istiyorum.

Ve son olarak Eskişehirsporun büyüklüğünü bilmeyenlere ulaşırsak herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Saygılarımla  

Salih Seçer
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 11:14
bende katılmak isterdim ama malesef subaylık eğitimine gidicem ve sonra kim bilir ne zaman görücem ESESimi
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 11:19
Anadolu üniversitesine kayıtlı öğrencileri anlamak zordur...
Ben amele - i fennide okurken anlamaya çalışıp çabalardım, anlayamazdım...
Şimdi bir de onlar kendilerini anlatsınlar bakalım anlayabilecekmiyiz, haydi bekliyorum..

# Direnmüdavim....

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 13:19
Seneye ordayım inşallahh
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 16:31
Biz zamanında kulüp için uığraşmıştık ama üniversite yönetimi sıcak bakmadı.Hala da bakmıyorlar.Spor kulübu var işte gidin oraya üye olun orada çalışın demişlerdi.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 17:10
Anadolu üniversitesinde yıllardır, Erman arkadaşımız tek başına toplantılarmıza katıldı bize destek verdi. (Sağolsun) Sonra bayrağı İletişim fakültesindeki Onur arkadaşımıza devrettik ama o da kayıplara karıştı (runo26) 1 -2 yıldır görmüyorum kendisini, Emre arkadaşımıza gereken tüm desteği şahsen veriyorum (maddi - manevi açık çek) vermeye de devam edeceğim. Ara sınavlar öncesi yeni dönemde Eskişehirsporlu arkadaşlar olarak bir tanışma toplantısı (Yunusemre kampüsünde) yapılabilir.
Üniversite temsilcilerimiz biraz insiyatif kullansınlar, bizler sizin arkanızdayız dahası yanınızdayız.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 17:31
Az önce Ünieses'in Facebook sayfasına bir göz attım. Ankaragüçlünün birisi gelip sülalemizden bahsetmiş , sağolsun unuttuğu isim kalmamış. Şubat 10'da sövmüş adam , halen duruyor orada.

Ünieses faal mi gerçekten ? Ben mesela bu konuda kendi okulumda sorumluluk almak isterim , fakat kime danışacağımı , ne yapacağımı bilmiyorum. Barış Baş ile bir muhabbetim vardı , onu da pek sık online göremiyorum.

Sanki biraz dağınık işliyor gibi Ünieses , ya da ben yanlış yaklaşıyorum , bilemiyorum artık. =)
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 17:56
yok öyle bir şey 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır