eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TKİ Tavşanlı Linyitspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iparralde26 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı iparralde26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 19:33
doğma büyüme tavşanlılyıyımdır. annemin babamın emekli olduğu kurumun takımı başarılı sonuçlarla bizi sevindiriyor uzaklarda. ama linyit bir alt ligde ve bank asyada mücadele etmeye başladığından beri herkes linyit'i sevmeye başladı kentte. halbuki çoğu tavşanlılı lşnyit'i sevmezdi ben küçükken. onların takımı tavşanlı genç yurdu spor klübüdür. ama noldu düne kadar ada stadında küfür ettikleri takımın sevdalıları oldular.
Mersin'in Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 19:37
Bugün maçtaydım. Linyit taraftarı takımına gerçekten sahip çıkıyor. 60 Kilometre öteden gelipte 12 bin kişilik Dumlupınar Stadını hemen hemen her maç doldurmak muhteşem bir olay. Ben o stadı hiç boş görmedim. Bugün yer yer az boşlukların olması maçı TRT1in yayınlamasıydı. Atkısız formasız adam yok tribünde 7den70e siyah kırmızı. Eskişehirsporlu göremedim çevremde. Ama Bursalılar Linyiti fena sahiplanmiş pankartlar dernekler 16 43 olayları falan. Heryer Bursasporlu stadyumda... Polarlar atkılar. Destek açısından sıkıntı yok her tribün bağırıyor. Sadece biraz fazla küfür var, o kadar.. Takımlarını " Alemin allahı buraya" şeklinde tribüne çağıran Adanaspor taraftarlarının astıkları bir pankartta dikkatimden kaçmadı... Smile ;

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
iparralde26 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
  Alıntı iparralde26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 19:40
o tezahüratı adana demirspor yapıyor diye biliyorum. bu arada tvde izlediğim kadayıla kameranın karşısındaki tribünde çok net eskişeşhrpsor atkısı açan bi taraftarımız vardı. beyaz atkıydı bu. 
Mersin'in Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 19:42
Beyaz atkı acan bendım kardesım.Kombıne ıle dagıtılan kaskollardan..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 19:42
Alıntı yapılan esesserkan26

S.a arkadaslar.Bugun arkadaslarla adalar mıgros önünde toplanıp tıp fakultesınde yatan arkadasımız ıcın kan vermeye gittik.Kan vermeye gıderken arkadaslarla hadı tavsanlı macına gıdelım demeye basladık.Macın baslamasına 15 dakıka vardı.Bız önce kan vermeye gıttık.macın 35. dakıkası falandı bız eskişehırden 7 arkadas ve 2 araba ıle yola cıktık.Kutahya ya vardıgımızda macın 65. dakıkası falandı.Bızlerı gorunce tavsanlılınyıtspor lu taraftarlar oo ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI gelmıs dıye hepsı sevınclı bır sekılde soylenmeye baslandı.Stada nasıl gırecegız derken onlar surdan tırmanın dedıler.Bızde tam tırmanmaya gecerken polısler geldı.Olmaz gıdın bılet alın dedıler.Bızler tamam goster yerı alalım dedık.Daha sonra NESTER grubunun oldugu yere dogru gıttık.Orada sagolsunlar bızlerı gorunce hosgeldınız dedıler.Gorevlıyı bulup kapıyı actırdılar.Gorevlnın su sozu cok hostu.Sadece ESKİŞEHİRSPOR taraftarları 7 kısı alınacak.Bızler tam gırmeye calısırken kutahyalı bır arkadas onume gectı ve ESKİŞEHİRLİYİM dedı ve 7.cı kısı o oldu.Ben nerdeyse dısarda kalıyordum.Neysekı gırebıldık trıbune.70 dakıka yı gecmıstı stada gırmıstık ve mac 1-1 dı.NESTER  grubu basındakı macıt arkadas  trıbunlere eskişehirsporlu arkadaslarımız bızı desteklemeye gelmısler deyınce hepsı bırden hosgeldınız dedıler.Sunu atladım.Maca gıderken tavsanlılı bır kardesımızı aradık mac kac kac dıye sormak ıcın,oda bıze 1-1 dedı bızde merak etme bız gelıyoruz 2-1 alırsınız dedık.Ve sonucta macı 2-1 tavsanlılınyıtspor kazandı.Hepsıne ayrı ayrı tesekkurler.Ve bızım sıvas macına gelmek ıstedıklerını ama cuma gunu olunca gelemedıklerını yalnız eskişehirspor macına geleceklerını soyledıler.

ayrıca diğer resimlere burdan bakabilirsiniz..

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 19:52
Alıntı yapılan iparralde26

o tezahüratı adana demirspor yapıyor diye biliyorum. bu arada tvde izlediğim kadayıla kameranın karşısındaki tribünde çok net eskişeşhrpsor atkısı açan bi taraftarımız vardı. beyaz atkıydı bu. 

Adanaspor takımı maç öncesi tribüne bu şekilde çağırdı. Ayrıca takımın her maçında taraftarımız var... Ben sadece çevremde göremedim dedim. Çevremde çoğu kişi Bursasporluydu.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:01
Merak etme o bursalılar vardı. Ama macın bıtıs dudugu ıle  ES ES ES KI KI KI ESKI ES dıye tezahurat yapıldı ve onlara gereken cevap verılmıstır.Sehır merkezınde de bızler kaskolarlarımızla araba ıle dolasırken bızı tavsanlılı sanıp alkıslayan ama sonra ESES MARSINI duyunca onlerıne bakan bursalıların suratlarını da gormek ısterdınız acıkcasıLOL
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:07
Bursa Linyit alakasını çözemedim.Açıklarsanız sevinirim.Civarda çok mu Bursa'lı var?
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:12
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 20:12
Serkan abi güzel olmuş LOL ben sizi göremedim ve o tezahuratıda duymadım yan kısımdaydım pek ses gelmiyor bu tarafa. Burak kardeşim onu bende çözemedim Big%20smile Bursada yaşayan Tavşanlılılar dernek falan kurmuş 16 43 pankartları falan vardı. Arkalarında Legend Texas yazan yeşil polarlı kişiler ve Bursaspor atkılılar fazlalıktaydı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır