eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TKİ Tavşanlı Linyitspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TKİ Tavşanlı Linyitspor
    Tarih: 27/Şub/2011 saat 15:46

Bugünkü Adanaspor maçını son dakika golüyle 2-1 kazandılar. Süper lige çıkma yolunda çok önemli bir galibiyet aldılar ve 3. sıraya yükseldiler. İnşallah süper lige çıkarlar. Tribünlerindede çok sayıda ESKİŞEHİRSPOR atkısı vardı Clap
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 15:51
tavşanlı ne zaman bizim rakibimiz oldu ki Confused

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3256&PN=8
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 15:54
bende tavşanlıyla ilgili başlık açıcaktım ama malum forumdan 500 tane moderetor var.
konu gereksiz.bunu surda tartışabiliriz triplerine giriyolar.

neyse.
maçı izledim tavşanlı takım olarakta taraftar olarakta çok hosuma gidiyor.
hatta forumdan "kurban"la konustuk.
cumartesi bizim maç pazarda onlarınki denk gelirse kütahyaya maçı izlemeye gidicez.
gelmek isteyen varsa onlarada haber verelimSmile
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 15:55
ben daha yazarken moderator yazmıs.

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 15:56
Erhan abi rakibimiz olmasalar bile konu açmayı hak ediyorlar yakın olduğumuz için. Bozüyük gibi mesela
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 15:57
Sempati ile bakıyorum gerçekten güzel yolda ilerliyorlar.Umarım seneye süper ligde karşılaşırız.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 16:00
Böyle devam ederlerse neden olmasın. Taraftar, futbolcu, yönetim inanmış gibi. Bugün de geriden gelip kazandılar. Üstelik iç saha maçlarını Kütahya'da oynuyorlar ki büyük dezavantaj aslında.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 16:02
Başlık açılması bence de iyi olmuş. Bizi çok seven renklerini bizden almış bir kulübün bir başlıklı yeri çok görülmemeli.

Bu sene de çok kötü başlamalarına rağmen müthiş ilerliyorlar. İnşallah sonunu getirirler. Ama bir de stat problemleri var inşallah çözülür.
Belki Bir Gün!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 16:05
Alıntı yapılan SoLdat

Erhan abi rakibimiz olmasalar bile konu açmayı hak ediyorlar yakın olduğumuz için. Bozüyük gibi mesela

yok ben karşı değilim gerek yok demek istedim yoksa benimde sempatim var ,
orada çalışan çok fazla ESESlimiz var hem bende isterim süper lige çıkmalarını ve çıkarlarsa bir İLK yapmış olacaklar çünkü hiç bir ligte beklemeden süper ligte olacaklar bunu çok nadir takım yaptı, sürekli tırmanışta
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2011 saat 16:07
Alıntı yapılan StS

Başlık açılması bence de iyi olmuş. Bizi çok seven renklerini bizden almış bir kulübün bir başlıklı yeri çok görülmemeli.

Bir yanlışlığı düzeltmek isterim. Tavşanlı Linyitspor 1943 yılında kurulmuştur. Renklerini bizden almaları söz konusu değildir.

Alıntı yapılan ReprimonD

maçı izledim tavşanlı takım olarakta taraftar olarakta çok hosuma gidiyor.
hatta forumdan "kurban"la konustuk.

Allah nasip ederse Uğur ve bir kaç arkadaş maç günü istediğimiz gibi olursa 3 hafta sonra atkılarımız formalarımızla Linyitspor-Diyarbakırspor maçına trenle Kütahya'ya gideceğiz. İnşallah daha kalabalık katılım olur. Kalabalık gider geliriz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır