eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

SORU / CEVAP

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 23:15
Alıntı yapılan arslan

Mesut Bey ve Bület Hoca ikinize soruyorum Ağaza alınmayacak tarzda Küfürlerle Birbirinize girip kapıştınızı duydum.Bu duyumum doğrumu ?

OuchOuch ??? asli varmidir bu duymun ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 03:00
Alıntı yapılan arslan

Evet Madem bu sayfa açılmış sorayım bari.......

Mesut Bey ve Bület Hoca ikinize soruyorum Ağaza alınmayacak tarzda Küfürlerle Birbirinize girip kapıştınızı duydum.Bu duyumum doğrumu ?

Sayın Başkan bu transferlerin gecikmesinin hatrı sayılır futbolcu alacaklarını ödemek nedeniyle peşinatsızlıktan geciktiği doğrumu ?

Sayın Trasferden sorumlu yöneticilerimiz Peşinde Koştuğumuz iki önemli gurbetçi yi kaptırdığımız doğrumu.

Bülent Hoca İstediğin transferler yapılmadığı için rahatsız olduğun bu yüzden gergin olduğun doğrumu.

Amacım bir polemik yaratmak değil .Sadece taa Ankaraya benim kulağıma gelen bu soruları size sordum .DOĞRUMU

Eğer bunlar doğruysa çok yazık umarım sadece dedikodudan ibarettir yoksa ilerde büyük sıkıntılar oluşması kaçınılmaz .
Yukarı
gülnur_26 Liste gör
Yeni Yazar

meleknur
Yer: eskişehir
  Alıntı gülnur_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 22:36
herşey güzelde stadyumun durumu hala yanıt bulmadı yerinde duracakmı?
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2011 saat 01:54
Forumun eskisi gibi olması için bir adım atılacak mı ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
serkut Liste gör
Yazar

-
Yer: Sydney
  Alıntı serkut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2011 saat 06:36
Tüm bu sorulara yanıt verilecek mi?
"Bir işin başarılı ya da başarısız olması, işin tekniğini bilmekten çok kişinin iletişim kurabilme becerisine bağlıdır".Judit Sinclair
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2011 saat 11:45
foruma kabul edilen lazlar la forumun suyu cıktı. onların yazdığını ben yazsam bırak forma girmeyi açılış sayfası açılmazdı bana. cvp dahi vermiyorum sanalda.
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2011 saat 19:50
eses bu transferlerle kacıncı bitirir
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2011 saat 19:52
Alıntı yapılan ceyyas

eses bu transferlerle kacıncı bitirir

şampiyon
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2011 saat 21:16
Alıntı yapılan Volkan

Forumun eskisi gibi olması için bir adım atılacak mı ?

Seni uzaklaştırmakla başlanabilir.
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2011 saat 21:24
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan arslan

Evet Madem bu sayfa açılmış sorayım bari.......Mesut Bey ve Bület Hoca ikinize soruyorum Ağaza alınmayacak tarzda Küfürlerle Birbirinize girip kapıştınızı duydum.Bu duyumum doğrumu ?Sayın Başkan bu transferlerin gecikmesinin hatrı sayılır futbolcu alacaklarını ödemek nedeniyle peşinatsızlıktan geciktiği doğrumu ?Sayın Trasferden sorumlu yöneticilerimiz Peşinde Koştuğumuz iki önemli gurbetçi yi kaptırdığımız doğrumu.Bülent Hoca İstediğin transferler yapılmadığı için rahatsız olduğun bu yüzden gergin olduğun doğrumu.Amacım bir polemik yaratmak değil .Sadece taa Ankaraya benim kulağıma gelen bu soruları size sordum .DOĞRUMU

Eğer bunlar doğruysa çok yazık umarım sadece dedikodudan ibarettir yoksa ilerde büyük sıkıntılar oluşması kaçınılmaz .

Çok gereksiz şeyler konuşuluyor, asıl meseleler gözden kaçıyor...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır