eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

SORU / CEVAP

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 17:46
Öncelikle bize bu imkanı sağlayan Eskişehirspor.com yönetimine ve sorularımızı samimiyetle yanıtladığına inandığım Bülent hocamıza teşekkürler.

Sanırım Bülent Uygun'a soru alımı artık olmayacak en azından yakın zamanda. İnş bu uygulama uzun aralar verilmeden devam eder eminim bir çoğumuzun futbolcularımıza sormak istediği çok şey var.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 17:53
Halil Ünal'ı istiyoruz Big%20smile
Yukarı
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı Benim Plakam 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2011 saat 23:10
Sayin Arkadaslar,ben karsiyim ya...
1-Daum diyorki Fenerdeb ayrildiktan sonra,hala bugünde Aykut arkamdan vurdu,kuyumu kazdi diye...
2-Ziya hoca görevi biraktikdan sonra,gazeticiler var aramizda bu takimi düsürmek istiyorlar,söyle böyle yönetim dikkat etsin diyor.
3-Bülent hoca diyorki,Bucayi biraktim,cünkü sundandi bundandi......

bunlar bugün futbol dünyasinda olan ufak örnekler..
Ben soruyorum herkeze özellikle Teknik Direktörlere....

Neden bu aciklamalainizi yani takimdan ayrildiktan,istifa ettikten hatta kovulduktan sonra böyle aciklamalar yapiyorsunuz...Neden o takimda görevde iken yapmiyorsunuz.yapamiyorsunuz???? bunun adi ne??

iyi veya kötü o kapida ekmek yediniz...insan yedigi kapiya ihanet edermi arkasindan konusmak insanliga sigarmi..insan susar ya..

Neden kendi basarisizliklarini hatalarini kabul edemiyorlar? hemen sucu baskasina yükleyip kendilerini kamuoyuna aklamak adi altinda ekmek yedikleri kapiya ihanet ederler???

Takimlarla anlasmak icin araya adamlar sokmalarini bilirler,sartlarini sunarlar,tek yetki bende derler,gelirken iyide giderken neden kötü????

Bülent hoca diyorki,bucanin altyapisi türkiyede tek diyor mükemmel diye gittim diyor,ligte oynattigi bir kisi bile yoktu buca takiminda alt yapidan,,birak genci süper lige cikilan kadrodan tek bir futbolcu vardi kadroda...gerisini hep bülent hoca aldirdi...bu durumda bile ayrilirken sucu baskasina atti......eger beni okuyorsa bunlarin hepini unuttum sayin hocam bana tek seye cevap ver yeter.......

bizden ayrilsan,kovulsan, ne diyeceksin arkamizdan????
Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2011 saat 23:40
Alıntı yapılan Benim Plakam 26

bizden ayrilsan,kovulsan, ne diyeceksin arkamizdan????

Hele dur bir Renkdaşım şu karabüğü yenelim rahat nefes alalım.Bak Paşa yendi Konya puan aldı.Sabretmemiz lazım biraz.  Google'nin görsellerinde basit gol yaz arat bakalım ne çıkıyor :)

: Salih Seçer
Yukarı
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı Benim Plakam 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 00:26
Karabükü yendik.....

Basit gol yazdim,karsima Riza Calimbay cikti ilk )))))
Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 21:55
SORU / CEVAP olayını sırayla futbolcularımızla da yapsak güzel olmaz mı?
Yukarı
asimkazim Liste gör
Yeni Yazar

ASIM KAZIM
Yer: ESK
  Alıntı asimkazim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 09:44
adem sarı bu sene süper liği kaldıracak güçte değildi
ŞAMPİYONLUK HAYAL DEĞİL
DOĞRU LİDER DOĞRU YÖNETİM
KARAKTERLİ FUTBOLCU
Yukarı
ernesto26 Liste gör
Yazar

ÖMER FARUK KIRŞAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ernesto26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 16:59

sayın bloody forum  üyelikleri ne zaman açılacak bir çok kişi açmanızı sabırsızlıkla beklemektedir.Ayrıca forumdan uzaklaştırılanlar ne zaman  affedilecekler malum bir önceki sezon yapılan küfür ve hakaret dolu mesajlar için sezon bitti ve yeni bir szezona giriyoruz cevabınızı sabırsıslıkla bekliyorum

ESESES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 17:05
Alıntı yapılan ernesto26

sayın bloody forum  üyelikleri ne zaman açılacak bir çok kişi açmanızı sabırsızlıkla beklemektedir.Ayrıca forumdan uzaklaştırılanlar ne zaman  affedilecekler malum bir önceki sezon yapılan küfür ve hakaret dolu mesajlar için sezon bitti ve yeni bir szezona giriyoruz cevabınızı sabırsıslıkla bekliyorum

Ömer ,bu baslik futbolcu ve teknik ekip yapilan söylesilerde kullaniliyor ,alttaki iki baslikta dilegini duyurabilirsin...

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=7&PN=1

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=77&PN=1
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 22:52
Evet Madem bu sayfa açılmış sorayım bari.......

Mesut Bey ve Bület Hoca ikinize soruyorum Ağaza alınmayacak tarzda Küfürlerle Birbirinize girip kapıştınızı duydum.Bu duyumum doğrumu ?

Sayın Başkan bu transferlerin gecikmesinin hatrı sayılır futbolcu alacaklarını ödemek nedeniyle peşinatsızlıktan geciktiği doğrumu ?

Sayın Trasferden sorumlu yöneticilerimiz Peşinde Koştuğumuz iki önemli gurbetçi yi kaptırdığımız doğrumu.

Bülent Hoca İstediğin transferler yapılmadığı için rahatsız olduğun bu yüzden gergin olduğun doğrumu.

Amacım bir polemik yaratmak değil .Sadece taa Ankaraya benim kulağıma gelen bu soruları size sordum .DOĞRUMU
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır