eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

SORU / CEVAP

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 00:14
Alıntı yapılan Ç A K İ

sayın mod su eskişehir genek konu başlığını açta. yaşını başını almış ama edepten saygıdan nasibini almamış kişilere bi kaç laf söyleyelim. %50 atatürk düşmanı. akp destekleyenlerle aynı havayı solumaktan iğrenirim sözleri uzaklaştıramıyormusun torpili kimn bunların ???????

Aynen anladigin gibi seninle ayni havayi teneffüs etmekten tiksiniyorum .....
Yok biz artik oksijenede karisacaz dersen , bilmem ama birak o hür irade herkesin kendine kalsin sopali demokrat 😡😡😡...
Ayrica sikayetinin yeri ve basligi burasi degil " forum " var ve modlara özel ilitisim var , baktin onlarda kizimiyor , Cumhuriyet Savciligi diye yalaka bir makam var , git oralara isim olarak sikayet et ...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 01:14

Maalesef israrla , agzindan kopukler sacarak ,AKP secmenine hakaret yagdiran bir grup var...

Onlarca defa yazdim:Ortak paydaniz "Eskisehirsporluluk" ise, hangi siyasi gorusten olursa olsun , Eskisehirsporlu olan herkese kardes gozu ile bakmaniz gerekir diye...

Ama bu web sitesinde Eskisehirspor kardesligi degil; ayristirici AKP dusmanligi, siyaset yapiliyor

AKP nin Eskisehir'deki oy orani 43% ise , Eskisehirspor taraftarinin 43% u AKP li olmasi normal degil mi?

Burada kokuna kadar siyaset yapip da "Spora siyaset karistirmayin" lafini ederek

nefret soylemi ile ayrimcilik yapilmakta maalesef...

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 11:36
Midem kalktı !
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 18:54
son nefesımıze kadar Ataturk
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 20:11
Alıntı yapılan motta

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 20:38
Öylece olmalı zaten Atam izindeyiz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 20:40
Yurtdışında yaşayıp yılda 1 aylık türkiyeye tatile gelen adamlara oy kullandırmak nedir?Başka ülkelerin şartlarında yaşayıp türkiyenin gelecegine nasıl oy verilir anlamakta zorlanıyorum!

Bu ülkenin derdini biz çekiyoruz,birinci sınıf ülkelerde yaşayan asimile olmuşlar benim gelecegime oy veriyor.
Diren ESES...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 20:54
Alıntı yapılan tugra20

Yurtdışında yaşayıp yılda 1 aylık türkiyeye tatile gelen adamlara oy kullandırmak nedir?Başka ülkelerin şartlarında yaşayıp türkiyenin gelecegine nasıl oy verilir anlamakta zorlanıyorum!

Bu ülkenin derdini biz çekiyoruz,birinci sınıf ülkelerde yaşayan asimile olmuşlar benim gelecegime oy veriyor.

Efendi ben 46 senedir yurtdisinda ikamet eden biriyim sunu iyi bilesinki Orta Anadoludan gelipte senin söylemek isteyipte kivrandigin vatanhainlerinin hic birine tek oy bile gitmemistir bunu iyi bil .
Simdi gelelim serefsiz ve namussuz vatanhainleri ve hirsizlarin yurt disinda nasil oy topladigina :
Vatansever , milliyetci , Türkcü gecinen takim muafezakar takildi , milliyetci gecinenler Ankara Keciörende , beyaz parti mitinginde destek vermesinden esinlenerek Avrupada da beyaz zannettigi partiyi destekledi , ülkenin bilinen namussuz vatanhaine ve serefsizlerinden olusan parti ve sempetizanlari muhtesem bir organizeyle tüm Avrupada usanmadan yilmadan oy kullandilar , bizim Vatanseverler kahve köselerinde okeyi disari atmanin derdindeyken ...
Kisaca yurt disi oylari bundan ibaret kardesim ...
Yukarı
Eses Ulan Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Edirne
  Alıntı Eses Ulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 21:42
Alıntı yapılan Güray26ES

Öylece olmalı zaten Atam izindeyiz

Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan motta

Atatürk'ü sevmeyen bu ülkeden defolsun gitsin.

Yaşamak Direnmektir !!
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2015 saat 21:48
Bilgi için teşekkürler Hüsnü Önkol...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,953 saniyede hazırlanmıştır