eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

SORU / CEVAP

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 16:46
''Dolayısı ile 2. ligde şampiyon olduğunuzda sayın Halil Ünal Başkanımız ilE birlikte takıma kazandırılan futbolcular konusunda yardımcı olmuştum.''

''Bütün kulüp başkanlarının katıldığı Kulüpler Birliği toplantısında sayın Başkanımız Halil Ünal'ın hepsine tek tek sorarak Bülent Hoca'nın sizin karşınıza gelip herhangi bir şekilde böyle bir faaliyette bulunup bulunmadığını sorduğu bir ortamda, hepsinin kesin bir dille teknik direktörlüğe başladığından bu yana, ne Bülent'den böyle bir futbolcu transferi ile ilgili çalışma yapıldığını, ne de herhangi bir görüşme yapılmadığını söylemişlerdir.''

Bende sayın hocama yakıştıramıyorum ama bu konuşmalarda bir çelişki var gibi hissettim böyle bir şeyi yapmayı hiç sevmem ama bana belirgin gibi geldiği için paylaşıyorum sizlerle...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 18:00
Bir kaç oyuncu önermis olamaz mi?

Devamini bekliyoruz hocam, tesekkürler
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 19:01
Alıntı yapılan GodLeSS

Ben sorularin cevaplarini okudum ama okudugum hiçbir cevap beni tatmin etmedi gayet politik ve yüzeysel cevaplar cikmis ortaya biraz daha gercekci cevaplar okumayi düşünmüştüm :S
aynen
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 19:12
Ben tatmin oldum açıkçası cevapları kendi beklentilerinizle mi kıyasladınız acaba?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
  Alıntı eses_kolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 19:20
Bencede gayet hoş bir platform oluşmuş. Bunu iyi değerlendirmek lazım. Suyunu çıkarmamak lazım. Ne güzel işte sorduğumuz sorulara doğrudan cevaplar alabiliyoruz. Tatmin olma konusuna gelince "sorduğunuz soruya kendiniz cevap verin ozaman " derim. 
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 19:30
belki de eskişehirspor tarihinde en uzun süre sabır göstermemiz gereken hoca bence bülent uygun'dur.Çünkü şampiyonluğa ulaşamamış olsada bu yoldaki havayı koklamış yani tecrübesi olan,geldiği günden beri aşırı bir sevgi gösterisi göstermemiş olsak hatta ilk imza attığında ben dahil çoğumuz etik bir davranış yapmadığını söylememize rağmen bizden hep "büyük eskişehirspor taraftarı ve camiası" diye bahsetmesi ve bunu gözlerinde görmem ayrıca da kulaklarını herşeye kapatıp işini bu saate kadar müthiş bir plan,program ve profesyonellikle yaparak küme düşer denilen takımımızı buralara taşımıştır.Hocam sizi sonsuz saygı duyuyorum,es-esime verdiğiniz değer ve maddi beklentiniz olmaksızın harcadığınız mesainiz nedeniyle bu saygının boyutlarını her geçen gün sonsuzluğun ötesinde hissediyorum.Saygılar,ES-ESİMİ BİR KEZ ŞAMPİYON GÖRDÜĞÜ GÜN RUHUNU TESLİM ETMEYE HAZIR OLAN BU BEDEN DİMDİK HEP YANINIZDADIR.
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 20:37

Eskişehirspor yönetimide buna benzer konu lara cevap veremezmi ben direk soracam bakalım hangisi cevap verecek acıkcası ben bizim yönetimin böyle bir işe cesareti oldugunu sanmıyorum okuyorlarsa iyi dinlesinler bülent hoca gibi cesaretli olun ve sorulara cevap isterdim kendilerinden

Bülent hocayı kutluyorum
Yanlız hocada bitmiyor işler başarının sırı hoca dan ziyade yönetimdedir o yüzden sayın başkan ve sayın başkan yardımcılarında bu tür taraftara acılmalarını bekliyorum 100/70 neyin ne oldugunu ve ne gibi sorunlarla karşılaşacagımızı sormak ögrenmek ve kamuoyuna bilgilendirmek Eskişehirsporun yöntenlewrin borcu oldugunu bildirmek isterim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 21:27
Umut abi gerçekten çok güzel yazmışın. Bülent Hocaya sahip çıkarak üzerindeki baskıyı azaltmak ve kayıtsız şartsız takımımızı desteklememiz gerekiyor. Ve büyük bir işte yönetime düşüyo umarım transferlerde akıllı adım atarlar ve bizde ismimize yakışır bir yerde ligi bitiririz.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
alves26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alves26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 23:06
daha erken ama 11 haftadaki sampiyonluga giden fbahceyle macımız var acaba yenilgi halinde sizin için fbahceliydi spekulasyonlara karsı takımı bu maca dahamı önem göstereceksınız
mesut
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2011 saat 00:16
Eskişehirspor'un inanılarak ve güvenilerek bana teslim edilşmiş durumda ben haftalarca takımla birlikte idman yapıp, rakipleri analiz edip oyun sistemini belirleyip, bunu en güzel şekilde uygulamaya çalışan benim. Dolayısıyla oyun içerisinde yaptığım bir çok hamle ve değişiklikler hafta içerisinde çalışmaların bir ürünüdür. Hoca olarak benim yaptığım değişiklikler, saygı duyulması gereken değişikliklerdir diye düşünüyorum.
Bülent Uygun

Bu aslında herşeyi açıklıyor.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır