eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

SORU / CEVAP

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 01:16
komik... kimse forum sahibinin yazdığını bile okumuyor. başı boş bırakılsa 3 güne sorularla dolu 30 sayfa biter.

gençler yazıyor genel olarak ama onlar eskilerden beter.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 09:23

Merhaba;Takım rotasyonunun içine veysel sarının da dahil edilmesi  gerektiği düşüncesindeyim hem genç hemde süratli ilerde bizim takımda direk oynayacak kapasitede biri düşüncesindeyim sizin düşünceniz nedir?

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 09:38
buraya yolluyorsunuz cevaplarınızı; http://www.eskisehirspor.com/sorucevap/
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 14:38
Sorular cevaplanmaya başlamış.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 15:29
sorular cvplanmaya başlamış ama hala soru alımı yok işte olduğum esnada açılır muhtemelen ve biz eve gelmeden kapanır gene ben sorumu buraya yazayımda mehmet abi veya bi arkadaş soru alımı açıldığında iletir

Milanla bi iş birliği yapmıştık sonuç nedir. Hocamız bu anlaşmadan haberdarmı faydalanabildikmi ne gibi gelişmeler yaşandı. Yoksa herşey kağıt üzerindemi kaldı. Teşekkürler.
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 16:01
cevaplandıkça tekrar açılır mı?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 16:28
sayın admin soru ve cevaplar neden soluk bir biçimde yazılıyor.diğer yazılar gibi koyu siyah veya normal yazılabilir.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 16:29
Benim soruma cevap vermiş Bülent Hoca. Fakat benim anlamadığım her klüpde trilyonlarca bütçe var da Eskişehirspor'da neden hiç bütçe yok? Tuhaf gerçekten çok tuhaf.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 16:39
aarkadaşlar sorular cevaplandıkça , soru alımı olacak, bu süreç 1-2 günle kısıtlı değil, bir miktar daha uzun surecek. buguün hocamız ve takım gaziantep'e hareket edeceginden dönündüklerinde devam edilecek
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2011 saat 16:44
Ben sorularin cevaplarini okudum ama okudugum hiçbir cevap beni tatmin etmedi gayet politik ve yüzeysel cevaplar cikmis ortaya biraz daha gercekci cevaplar okumayi düşünmüştüm :S
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır