eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi Kanunu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ayberk228 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Ayberk228 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 09:45
Alıntı yapılan ŞaHiN

Madde 12 :

BandoESES'in tüm enstrumanları; Kesici, delici, BERELEYİCİ alet sınıfına sokulacak ve kendi sahamız dahil, tüm stadlara sokulması yasaklanacak.. Sokan kişi veya kişiler 3 aydan, 1 yıla kadar hapis yatacak.

Öyle bir dünya var mı ya Censored Ne ne perhiz bu ne salata turşusu.
Diğer caydırıcılar güzel olacak..
ESKİŞEHİRLİ nin Hali başka, ESKİŞEHİRLİ Doymaz aşka. Hele birde sevdiği varsa ESKİŞEHİRLİ ölmez asla.... ESKİŞEHİRLİ ağlamaz, Ağlasada kimse duymaz. Unutma ki kardeş Herkes ESKİŞEHİRLİ olamaz....
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 09:48
bando ESES ne olacak şimdi Confused
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 10:56
Diğer çıkarılacak maddeleride takip etmenizi öneririm o kadar komik maddeler koyulmuşki yasaya resmen paranı ver ses etmeden otur maçını seyret sonrada syadı terket anlamında bir yasa çıkarılmaya çalışılıyor; fakat ben bu yasanın uygulanacağından pek emin değilim toplu bir eylemde polis ne yapıcak çok merak ediyorum.
...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 11:35
Madde 14 :

"İbne Hakem", "Top Bursa" gibi tezahuratlar tarihe karışıyor.... Bu tezahuratı yapanlar yada pankarta yazanlar şikayet unsuru aranmadan 6 aydan, 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak..

haha bu tezahuratlar yapilirsa butun tribunu hapise mi atacaklar? hahaa
Bence bunlar gercekci degil ,
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 11:54
türkiye'de her türlü yasa çıkartılır, ama uygulanır mı bilinmez.

mesela siz hangi maçta bilette yazılı olan koltuğu bulamadığınız için güvenlik görevlisinden yardım istediniz?
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 12:10
Sabah sabah iyi güldüm. zaten bu tür saçmalıklarda bizim ülkemizde yapılır.. Teröristcikler dışarıda molotof ile senin polisine saldırsın karşılık vereme sen tribünde bi meşale yak bi küfür et direk hapis cezası..
Ayakta alkışlıyorum.!
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 12:17
Şahin abinin yazdığı maddeler ironi gerçeği yansıtmıyor.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 12:17
hesapladım ağırlaştırılmış 100 küsür yıl hasip cezam var:D
bizleri böyle tasarılarla cart curtla ingilteredeki gibi seyirci profiline sokmaya çalısıyolar ama bence tam tersi olup Türkiye'de Ultras tribün felsefesinin yaygınlaşmasına sebep olacaklar:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 12:25
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Şahin abinin yazdığı maddeler ironi gerçeği yansıtmıyor.

Nasıl gerçeği yansıtmıyormuş.Çıkacak yasaları bize uyarlamış.İleride olacakları şimdiden yazmış.

Türkiyedeki tüm tribünlerin ortak hareket edip bu sorunu çözmesi lazım.Bu yasa meclisten geçmemeli.

Tamam yasanın içinde güzel şeyler var ama , taraftarlığı bitirecek birçok maddede var.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 12:32
sporda şiddet kanununa polislerde eklensin.
az önce facebookta bi video izledim.polis göztepe otobusunü taşlıyor.
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır