eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ Toplantı Önerisi

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BKŞ Toplantı Önerisi
    Tarih: 13/Eyl/2007 saat 05:18
         Sevgili BKŞ,
         Önerim
         - 16 Eylül günü BKŞ'nin yönetim ve Çekirdek kadro kapsamında bir toplantı yapması
         - Ramazan içinde geniş katılımlı bir toplantı yapılması
         - Sakarya maçının olduğu günde ise,Gurbetteki çeşitli grupların katılabileceği bir toplantı düzenlenmesi
         şeklindedir.
          Bazı sorunları,eleştirdiğimiz konuları masaya yatırmalıyız.Kırmadan konuşmalı ve kırılmadan yolumuza devam etmeliyiz.Birlik olmalıyız.
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 10:39
Alıntı yapılan AtesUlker

Sevgili BKŞ,
         Forumun yeni şeklinde yeni bir başlık açamıyorum!Ancak açılmış kutuların içine mesaj yazabiliyorum!Bu nedenle bu mesajımı bu bölüme yazıyorum.
         Önerim
         - 16 Eylül günü BKŞ'nin yönetim ve Çekirdek kadro kapsamında bir toplantı yapması
         - Ramazan içinde geniş katılımlı bir toplantı yapılması
         - Sakarya maçının olduğu günde ise,Gurbetteki çeşitli grupların katılabileceği bir toplantı düzenlenmesi
         şeklindedir.
          Bazı sorunları,eleştirdiğimiz konuları masaya yatırmalıyız.Kırmadan konuşmalı ve kırılmadan yolumuza devam etmeliyiz.Birlik olmalıyız.

ClapClapClap
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 12:39

Ateş Ağabeyimizim teklifi oldukça yerinde ve elzemdir.

Katılıyorum.
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 17:58
en kısa zamanda yapılması dileğiyle....
BKŞ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 23:58
İki gündür, bir iki kişi dışında görüş bildiren bile yok.  Angry
# Direnmüdavim....

Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 00:27
Selo Reis in olduğu her yerde varımWink
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 00:30
Ekim daha doğrusu bayram sonrası olan her organizasyon benim için uygundur.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 00:35
iftar yemeği olmucak mı??
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 18:38
              Önerimdeki ilk maddenin,Ramazan ayında olmamız dolayısıyla güçlük arzettiğini Selahattin Başkanla görüştükten sonra farkettim.Bu aşamada ilk maddeyi ertelememiz uygun görünmektedir.İftar yemeğinin planlaması veya şekli de Başkan ve Yönetim Kurulu tarafından belirlenecektir.
              Toplantıları ne kadar ertelesek de,gündem maddeleri bellidir.Birçoğu internet  ortamında konuşulabilir.
              BKŞ,genişleme sürecinde çeşitli nedenlerle başarılı olamadı.Bunu sağlayacak ilk somut adım "üye kayıt defteri"tutulmasıdır.Ben,daha önce kendisini BKŞ üyesi kabul eden herkese bir çağrı yaptım.Bu çağrıya yanıt verenler oldu.Bugün tuttuğum defterde 26 isim kayıtlıdır.Çekirdek kadro veya kurucu üyeleri doğrudan yazdığımdan çağrıma yaklaşık 16 kişinin uyduğu anlaşılmaktadır.
              En kalabalık olduğumuz etkinlik iftar yemeği olmaktadır.Bu etkinlik genişleme sürecini hızlandırmak için iyi bir fırsattır.
              Erişkin ve iş sahibi üyelerden düşük bir aidat alınmalıdır.Bunun hesabı yılda bir defa açıklanmalıdır.Öğrencilerden meslek sahibi olana kadar hiç aidat alınmamalıdır.
              Yıllarca Dernek kurulması düşüncesini tartıştık. Şimdi de Marmara bölgesini kapsayan bir Taraftar Derneği kurulmasını tartışıyoruz.Ben bir tüzük taslağı hazırladım.Kopyasını Başkana verdim.Böyle bir işe kalkışmak için öncelikle BKŞ'nin İstanbul'daki potansiyeli değerlendirilmelidir.Birlik olmadan herhangi bir işi başarmak mümkün değildir.
              İstanbulspor-Samsunspor maçında,Samsunlu taraftarlar Çetin Emeç stadındaki kale arkasını doldurdular.Telörgülere,hem Samsunspor Taraftarlar Derneği hem de İstanbul Samsunspor Taraftar Derneğinin pankartları asılmıştı.Zaman zaman rakipleri izlemenin de yararları vardır!
              Benim kişisel düşüncem Taraftar Derneğinin sadece İstanbul ili kapsamında olmaması,Marmara bölgesindeki tüm taraftarları içermesidir.
              Değişik illerde yaşayan çeşitli gruplar,birbiri ile ilişkisini sürdürmelidir.Yarım saatlik bir toplantı ,hatta bir merhaba denilmesi dahi ilişkilerin devam etmesini sağlar.Amaç ilerde tüm grupların aynı şemsiye altında toplanmasıdır.Pratikte "merhaba"demeye bie zaman bulamıyoruz.Örneğin ben Mardinspor maçına 20 dakika kala stada girdim.Maçın bitiminde hemen Eskişehir'den ayrıldım.İstanbul'den gelen bazı arkadaşlar beni tesadüfen gördüler.Kocaelinden bir  grup ile de maçtan sonra ayaküstü 5 dakika konuşabildim.
               Bu gruplar zaman zaman biraraya gelmeli ve mevcut sorunlar üzerinde konuşmalıdır.Toplumun kültür düzeyi ve çevre koşulları ile ilgili herkesi ilgilendiren bazı sorunlar vardır.Taraftar bazı sorunları konuşmak istememektedir.Stada çok güzel bir elektronik lehva konması,stadın girişi ve çıkışı kolay büyük bir tribüne sahip olması,takımın başarılı olması,gelen seyircinin mutlu olması için yeterli değildir.Stadı temiz tutmak da gereklidir.Bazı sorunları çeşitli nedenlerle hiç konuşmamak ne kadar doğrudur?
               Başta Ankara,İzmir,İzmit,Sakarya,Tekirdağ,Marmaris,Bursa olmak üzere tüm gruplar her fırsatta biraraya gelmeli ve birbiri ile görüşmelidir. 
Ateş Ülker
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 20:46
Alıntı yapılan AtesUlker

Başta Ankara,İzmir,İzmit,Sakarya,Tekirdağ,Marmaris,Bursa olmak üzere tüm gruplar her fırsatta biraraya gelmeli ve birbiri ile görüşmelidir. 

Biz bir grup değil, övünmek gibi olmasın KKŞ liyiz. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır