eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirESES atkıları çıktı

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NUSRETES Liste gör
Yazar

nusret uğurlu
Yer: ERTUĞRULGAZİ...
Online Durum: Offline
  Alıntı NUSRETES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 17:15
Alıntı yapılan mr zenco

Telefon numaramı özel mesajla gönderdim Nusret abi.

Hug
"Ankaragücü tepeden inme...Trabzonspor büyüklenme...ESKİŞEHİRSPOR DİKLENMEDİR"
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 19:34
alper kardeş bende  atkılardan istiyorum nasıl  yardımcı olursan sevinirim ben karşıyakadayım
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 23:29
Atkılarımızdan İzmir'de almak isteyenler için pazar akşamı küçükparkta park biraver isimli mekanda bir toplantı yapacağız. Hem atkılarımızın satışı hem de sezon sonuna kadar neler yapabiliriz, bunları konuşmak için yapacağımız toplantımızın saati 20.00 dır. Şu anda talebin ne kadar olacağını kestiremiyoruz. Bu nedenle atkıları almakta gecikenlere atkı kalmazsa darılma gücenme olmasın lütfen.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Hasan Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: İzmir
  Alıntı Hasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2011 saat 10:54
Toplantıya katılamam ancak benim için de 2 adet atkı siparişi verebilirmisiniz? Özel mesaj atamadım bana mesaj atarsanız gerekli işlemleri yapayım.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2011 saat 14:24
Özel mesaj gönderdim Hasan abi.
Yukarı
MertAydin Liste gör
Yazar

Mert
Yer: Balıkesir
  Alıntı MertAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2011 saat 14:42
Atkı çok güzel olmuş.Emeği geçenlere teşekkürler.Bende almak istiyorum Eskişehir'deyim nasıl ulaşabilirim size yardımcı olursanız sevinirim.
Efsane...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 11:01
atkımız guzel olmus bı aksılık olmazsa pazar gunu gorusmek uzere...özledım hepınızı uzun zaman oldu gorusmeyelı ...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 16:18
Alıntı yapılan mr zenco

Yeni atkılarımız elimize ulaşmıştır. Haftasonuna kadar Eskişehir'de almak isteyenler bana ulaşabilir. Haftasonu İzmir'e götüreceğim ve İzmir'de atkılardan almak isteyenler için toplantı yeri ve saati ayrıca belirtilecektir.

Önemli not: Atkılarımızı store'unda çalıştığı firmaya Emre Angı kardeşimizin aracılığıyla yaptırdık. Firma arada Emre'nin iletişim kurmasından dolayı atkıların store'da satılacağını düşünerek üzerine lisanslı ürün hologramlarından basmak gibi büyük bir hata yapmış. Malesef bu hologramların sökülmesi mümkün olmadığı için atkılarımızı bu şekilde kullanmak durumundayız. Suç firmanın da olsa orijinal ürün taklidi gibi bir durum ortaya çıktı, bunun için tüm taraftarlarımızdan ve camiamızdan bizi mazur görmelerini temenni ederiz.

Esstore'da da satılsın madem, biz de alalım :) Güzel olmuş, emeğinize sağlık.
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2011 saat 14:16
Atkılardan bugün maç öncesi almak isteyenler saat 16.00 dan sonra bana ulaşabilir.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2011 saat 13:36
Bugün Eskişehir'deki son günüm. Atkılardan almak isteyenler gün içinde bana ulaşabilir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır