eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES olrkYönetimin Bilet Politikasını Kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜNİESES olrkYönetimin Bilet Politikasını Kınıyoruz
    Tarih: 10/Şub/2011 saat 15:50
Bursa maçı bilet fiyatları, bir önceki maça göre %100 oranında artırılmıştır. Ne olmuştur da böyle bir artışa gidilmiştir? Yönetim kurulumuzun bu durumu en kısa sürede kamuoyuna açıklamasını istiyor ve kendilerini uyguladıkları farklı fiyat politikası yüzünden kınıyoruz.

Tribün dışı gelirlerin bu kadar arttığı bir ortamda, bilet fiyatlarını yükseltmek, taraftarı yolunacak kaz olarak görmekten başka bir şey değildir. Stadyumumuzun durumu ortadayken, belirlenen fiyatlar, ne rasyoneldir ne de günümüzün ekonomik koşulları ve çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu taraftar profilimizle uyumludur.

Yönetim kurulumuzu, görevinin gereklerini layıkıyla yerine getirmeye ve mantıklı davranmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
Üniversiteli Eskişehirsporlular
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:16

hocam bosuna konusuyoruz yonetımın umrunda bıle degılız stad stad degıl gırmek cıkmak bır dert benım kombınem var ama toplu arkadaslarla gelcektık hepsı vazgectı kı yerden goge kadar haklılar butun taraftarımız haklı ama bu boyle gelmıs boylede gıdıyor malesef

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:18

Bu politika Bursasporu yüceltme politikasıdır.Bursanın ESES taraftarı gözünde Konyadan,Gençlerbirliğinden bir farkı yoktur.Acaba Yönetim Bursaspora neden bu kadar önem veriyor açıklasınlarda anlayalım.Angry

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:24
Bu kadar kritik bir maçta gereksiz yere bilet fiyatlarının yüksek açıklanmasının mantıklı bir açıklaması olamaz. Söyleyecekleri şeyi tahmin etmek güç değil, "Lig ikincisi ile maç oynanıyor bu yüzden fiyat yüksektir". Yönetimimiz bu bilet fiyatları konusunda ne zaman istikrarlı olacak acaba? Eskişehirspor'un Eskişehirdeki en büyük gücü taraftarıdır. Bilet fiyatları ile sürekli oynamak hem kombine sahiplerine hem de perakende bilet alacak taraftarlarımızı üzmektedir.  Bu güç, her zaman Eskişehirspor'un menfaatlerine kullanılacak şekilde yönetilmelidir. Bu çerçevede istikrarın önemli olduğunu düşünüyorum. Türkiyede ortalama bir süper lig maçı için ne kadar ödenir ? 10- 15- 20 ? Neyse sezon başında makul bir rakam belirlenmeli ve sezon sonuna kadar devam ettirilmelidir. Mevcut yönetimimiz bunun aksine taraftarlarımızı istikrarsız fiyat politikası ile olumsuz yönde motive etmektedir.
Çevremde eskiden maça gelen bir çok kişi stada gelmektense digitürk'ten maç izlemeyi tercih ediyor.
Bir başka sorunda stadımızın mevcut yapısı gereği bilet fiyatlarındaki farklılaşamama sorunudur. Yıllardır açık -kapalı bilet fiyatları 3-5, yıldır açık- kapalı- Vip. Bu ne kadar yeterli? Çağdaş işletmecilikte ürün farklılaştırması ile pazarın derinine inme diye bir yaklaşım vardır. Stadımız da kale arkaları olsa, bu bilet fiyat farklılaşması da sağlanabilecek ve farklı gelir gruplarındaki taraftarlarımıza kulübümüz ulaşabilecektir. Gene dönüp dolaşıp, 2. dünya savaşından kalma stadımıza geliyoruz. Millet gidiyor ay'a biz hala yaya..:-(
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:38

sezonun ilk maçı g.birligi maçının bilet fiyatı da 30 liraydı.Takımın arka arkaya kötü sonuçlar alması ve maçlarımızı cuma, cumartesi ,pazartesi ( sadece gs maçı pazardı) oynamamızdan dolayı bilet fiyatları 15 liraya düştü.Bilet fiyatları yüksek ama bence bu bursa diye degil,takımın üst üste maç kazanması ve maçın pazar günü oynanacak olması yüzünden sezon başındaki ilk maçın fiyatına çekmişler diye düşünüyorum.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:46
Sesimizi çıkartmazsak bu böyle devam eder
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:48
tepkimizi çok net koymalıyız
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 16:48
yönetime de protesto yapalım
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 17:27
Alıntı yapılan gakkos26

Bursa maçı bilet fiyatları, bir önceki maça göre %100 oranında artırılmıştır. Ne olmuştur da böyle bir artışa gidilmiştir? Yönetim kurulumuzun bu durumu en kısa sürede kamuoyuna açıklamasını istiyor ve kendilerini uyguladıkları farklı fiyat politikası yüzünden kınıyoruz.

Tribün dışı gelirlerin bu kadar arttığı bir ortamda, bilet fiyatlarını yükseltmek, taraftarı yolunacak kaz olarak görmekten başka bir şey değildir. Stadyumumuzun durumu ortadayken, belirlenen fiyatlar, ne rasyoneldir ne de günümüzün ekonomik koşulları ve çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu taraftar profilimizle uyumludur.

Yönetim kurulumuzu, görevinin gereklerini layıkıyla yerine getirmeye ve mantıklı davranmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
Üniversiteli Eskişehirsporlular

Forumun aydınlık yüzlerinden birisi belki de en önde gelen örgütlerinden ÜNİESES yine çok önemli bir konuda yönetimi lisanı münasip ile ikaz etmiş...
          Gönülden katıldığım muhtıra niteliğindeki bu bildiriye  ben de ufak bir katkıda bulunmak isterim.   Şöyle ki; ara transfer dönemini  boşa geçirerek kadrosuna tek bir futbolcu dahi  katamayan yönetim  bunu da işbilirlik ya da marifetmiş gibi kamuoyuna sunmuştur...  Ayrıca yine  bu dönemde 5 kuruşluk transfer  harcaması yapmadığı gibi 7 futbolcusunu da elden çıkartarak bunların ödemelerinden de kurtulmuştur...    Bütün bunların üzerine  sanki bütçe açıklarına önlem gibi, Eskişehirspor' un herşeyi olan taraftarın biletlerine  yaptıkları zam  hiç te şık olmamıştır.   Başkan ve Yönetim kurulu zaman zaman böyle akıl tutulmalarına uğramaktadır.. 
Şunu asla unutmamalıdırlar ki; şimdilik işler iyi gidiyor gibi gözükse de, mazallah Bursa maçından alınacak kötü bir sonuç ve akabinde ki deplasmandan puansız dönüş bir anda rüzgarların ters esmesine neden olabilir. İşte o zaman taraftarın hatır sormalarına ve iltifatlarına !!! hazırlıklı olmalıdırlar...

Akıllı bir başkan ve yönetimi  için  böylesine ileri görüşlü, aydın, vizyon sahibi ve yüreklerindeki sevdadan başka bir düşünceleri bulunmayan  taraftar guruplarının zaman zaman yayımladıkları bu bildiriler  büyük şans olarak görülmelidir...

Önemli olan;  başkanın ve yönetimin bu uyarıları ciddiye alıp, sağduyulu ve rasyonel davranmasıdır...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2011 saat 17:52
yönetim bizi koyun gibi görüyor. böyle görmelerinde de haklılar. bunun sorumlusu biziz.
DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır