eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Geçmiş olsun minik Batuhan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 07:34
Zaten insanlar eğitimli akıllı oldukları sürece bu medya denen maymunların milleti koyun gibi gütme dönemi bitecektir.Onlarda mecburen kendilerine çeki düzen vereceklerdir.Her şey eğitimden geçiyor..Sırf GS takımını tuttuğu ve GS lı taraftarlara yalakalık yapmak için her şeyi mübah sayan ve sonrada dürüstlük doğruluk abidesi gibi kendini gösteren kabadayı kılıklı argo konuşan  içi boş spor yorumcularından artık bu millet kurtulması gerekiyor.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 09:52
Bence suçlu gese yönetimi ve oraya o şişeyi sokturanlarda dedi batuhanın babası. Erman dediki bu durumda eskişehirspor kulubünüde mahkemeye vermeniz gerekir dedi oda dediki asıl suç o şişeyi sokturanlarda dedi gerçekten doğruları söyledi. Harbiden çok bilinçli konuştu 2 kişi gösteriyor taraftarlarımızdan yuvarlak içine almışlar baktım baktım o kişilerin elinde suça benzer bişi göremedim hangi akla hizmet o kişileri zan altında bırkaırsınız ey medya oradaki görüntülerde hiç bir halt yok. Bunu kimler yaptı ise bir an önce bulunmalı yüreğim yandı o küçük batuhanı o durumda gördüğüm an. Böyle bir şeyin izahı yok atanlar bu şişeyi allah belasını versin bunlar insan olamaz. Gördüğüm kadarı ile ailenin durumuda kötü annesi işten ayrılmış okula bile gidemeyecek küçük batuhan koskoca yılı bu adi insanlar yüzünden hiçe gitti. Bence bu aileye bir yardım kampanyası düzenlense çok iyi olur diye düşünüyorum. bizim eskişehirspor kulübünden de yardım yapılsa çok iyi olur.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2011 saat 12:44
Programı bende izledim.Yazılanları tekrardan yazmak istemiyorum.

-Kırmızı kare içine alınan iki kişinin atan kişiler olmadığı söylendi.(Sanırım reha muhtar söyledi)İyi de o zaman neden kare içine alıpta insanları zanlı gibi gösteriyorsunuz.Burası gerçekten düşündürücü.

-Ahmet Çakar , emniyetin şişeyi atan kişiyi yakalamasına çok az kaldığını:eli kulağında olduğunu söyledi.1-2 güne kadar yakalanır dedi.(salladımı yoksa bilgisi varmı bilmiyorum)

-Batuhan defalarca Ardayı görmek istiyorum demesine rağmen , hatta telefonda konuşmalarına rağmen Arda minik kardeşimizi ziyarete gitmemiş.Sanırım daha önemli bir işi vardı arda beyin !!! Yakışmamış.

-Batuhanın ailesi gerçekten bilinçli bir aile , Ermanın kışkırtmasına rağmen yinede konuştuklarına dikkat ettiler.Gerçek sorumluların o şişeyi o stada sokulmasına izin verenler olduğunu söylediler.Ve hukiki sürecin başladığını söylediler.Sanırım gs klübü ve arama yapan güvenlik şirketi büyük bir dava ile karşı karşıya kalacak.

-Programın başında Reha muhtar şişeyi atan Eskişehirsporlular dedi.Ortada hiçbir kanıt yokken , Emniyet gs klübünün kamera kayıtlarında herhangi bir suç unsuru yok derken hangi akla hizmet ederek bunu söylediler bilmiyorum.

İnşallah kim yaptıysa en kısa zamanda bulunur ve cezasını çeker.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2011 saat 11:25
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2011 saat 13:36
Alıntı yapılan barmen_26

yalova maçından sonra güzel bi beste yapılmıştı tam bu gün içinmiş
silah çekildi, taşlar atıldı, gökyüzünden kafamıza saksılar (şişeler) yağdı, .... basın çıktı bizi suçladı ESKİŞEHİR TARAFTARI HEP YALNIZ KALDI. diye hatırlayanlar vardır mutlaka. neyse ETB yi yaptığı açıklamadan dolayı kutluyorum, aynı açıklamayı adnan abilerinden çekinip yapamayan yönetimi de kınıyorum

bu besteyi zeytinburnu deplasmanında yapmıştık gibime geliyor apdi pekçenin oralarda olaylar olmuştu dönüşte bu besteyi yaptığımızı hatırlıyorum sanki
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2011 saat 18:47
reha muhtarın programını izledim. bu konu konuşulurken , reha muhtarın kulağına , stüdyodaki  program çalışanlarından , atılan şişenin bir votka şişsesi olduğu söylendi. 
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 13:07
Sayın Adnan Polat şişeyi atanı hala bulamadınızmı yoksa bulmakmı istemiyorsunuz.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 13:27
çamur at izi kalsın o şişenin localardan atıldığını afedersiniz ama eşşek gibi biliyorlar,medyada biliyo,malum takımın yöneticileride biliyo,şu an biz hariç bütün ülke bunu hala bizim yaptığımızı sanıyo.
FOREVER-ESES
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 13:47

Yasal bilgi edinme hakkımızı kullanarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve/veya İstanbul Valiliği'nden(Spor güvenliğinden sorumlu hangi birimse) bilgi edinebiliriz. Failler bulundu mu? şeklinde...

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 13:52
https://www.iem.gov.tr/iem/index.php?menu_id=36&tur=gercek#form
Bilgi edinme hakkımızı burdan kullanabiliriz...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır