eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aşk-ı Şehir Deplasman Arena

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
Online Durum: Offline
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 22:55
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Beyaz polarla , ESES yazili koltuklara dagilirlarsa muthis olur
Butun mac ESES yazisini goruruz :)

Her mac koreografie gibi birsey yapmis oluruz

harika olur ama çok zorSmile
ES-ES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 22:57
müthiş ya hayata geçirebilriiz
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 23:06
Beyaz koltuklar boş bırakılırsa yine aynı görüntü çıkabilir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
dodurgalı Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı dodurgalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 12:40
 sevgili serkan hakkınızda yapılan eleştirileri yeni okuma fırsatım oldu.ama senin bunlara kulak asmadan yoluna devam etmeni istiyorum.bizde 2 otobüs kaldırdık.ve araçtaki herkesin memnuniyeti bizim için çok önemli.sizin gibi arkadaşlar sayesinde temiz taraftar temiz tribün oluşumu daha ön plana çıkacaktır.gayretlerin için teşekkürler.
2009-2010 PEŞİNDEN 10626 KM.../SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?
Yukarı
efe Liste gör
Yazar

emin
Yer: Eskişehir
  Alıntı efe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 21:08
Serkan Bey öncelikle her şeyi göze alıp bu kadar insanın sorumluluğu üstlenip abi kardeş ortamında bir organizasyon düzenlediğiniz için başta size ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İlk defa taraftar grubu içersinde deplasmana gittim ve böyle fedakarlık görmedim Sapanca Gölü kenarında mangal için mola verdiğimizde havanın da çok güzel olmasıyla arkadaşımla manzaraya daldık Serkan Bey beni ve arkadaşımı hazırlanmış olan mangal sefasına getiresiye kadar iki kere telefon etti. Şunu demek istiyorum Serkan Bey her arkadaşımızla şahsen ilgilendi, seyahat esnasında alkol ve sigara tüketilmedi. Bu hassasiyete uyan tüm renkdaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Sizinle her yere gidilir her şey için tekrar teşekkür ediyorum ve bu nezih organizasyonlarınızın devamını diliyorum.
Yukarı
efe Liste gör
Yazar

emin
Yer: Eskişehir
  Alıntı efe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 21:22
fotoğraf ekleyecektim olmadı
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 21:34
Aşk-ı Şehir'i taktir ettiğim konu kesinlikle deplasman org.larıdır.bu konuda çok iyisiniz.son iç saha maçında Kapalı'nın geneli sizi BandoESES zannetti.bir tayfa daha eklenmiş olması performansımıza da katkı yapacaktır.

fakat eleştirdiğim konuysa en basitinden Çanakkale'lilerin makara yaptığı videonun bir benzerini yapmaya çalışmanız.bence buna hiç gerek yok,daha iyilerini de yapabilirsiniz.

keşke farklı bir isim bulabilseydiniz.Aşk-ı Şehir kavramına tribünümüzün doğrudan bir tayfası öncülük etti.bunu pankart ve atkıyla destekledi.tabi bilmiyorum onlara böyle bir şey yaparken soruldu mu yada ne oldu bitti haberdar olmadan sadece kendi düşüncelerimi yazıyorum.

polarınızda beyaz rengi tercih etmeniz size özgür bir şey tabiki.benim düşüncelerim bunlar...
Nefer
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 21:50
[QUOTE=Ati_Kaan] Aşk-ı Şehir'i taktir ettiğim konu kesinlikle deplasman org.larıdır.bu konuda çok iyisiniz.son iç saha maçında Kapalı'nın geneli sizi BandoESES zannetti.bir tayfa daha eklenmiş olması performansımıza da katkı yapacaktır.

fakat eleştirdiğim konuysa en basitinden Çanakkale'lilerin makara yaptığı videonun bir benzerini yapmaya çalışmanız.bence buna hiç gerek yok,daha iyilerini de yapabilirsiniz.

keşke farklı bir isim bulabilseydiniz.Aşk-ı Şehir kavramına tribünümüzün doğrudan bir tayfası öncülük etti.bunu pankart ve atkıyla destekledi.tabi bilmiyorum onlara böyle bir şey yaparken soruldu mu yada ne oldu bitti haberdar olmadan sadece kendi düşüncelerimi yazıyorum.

polarınızda beyaz rengi tercih etmeniz size özgür bir şey tabiki.benim düşüncelerim bunlar
ATİ KAAN BEN FAİK GEZER BİZİM AMACIMIZ TAYFA OLMAK VEYA BİR GRUB OLMAK DEĞİL BİZİM AMACIMIZ EMİN OL AÇIĞI CANLANDIRMAK VE HEP BERABER TÜRÜBÜN YAPMAK biz grup değilken yeni grup kurulmuş diye eleştiriler geldi sende neferde sorumluluk sahibisin 100 kişi deplasman yapmak ve memnun etmenin ne olduğunu biliyorsun anlamadığım tek konu destek olmak yerine hep eleştiri geldi hep köstek biz olara inat orda olacağız yeni besteler ve yeniliklerle......
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 22:14
söylediklerimden kasıt zaten tayfa yada grup olmanız değildir.ama sizi karşıdan seyreden biri olarak öyle bir görüntü çiziyorsunuz.benim desteğim de bir kişinin desteği,eleştirim de bir kişinin eleştirisi olarak kalır.neyse sanırım yanlış anlaşılıyor size davanızda başarılar...
Nefer
Yukarı
ugurturan Liste gör
Yeni Yazar

ugurturan
Yer: Turkey
  Alıntı ugurturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2011 saat 22:14

aşkısehir polar atkıları renk katmıs ama su gs macında oradakı polisle sammimiyetinizi anlıyamadım. polis eskısehırlımıydı yoksa arkadaslar.bana göre polisle bu kadar samımıyetlik fazla diye düşünüyorum

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır