eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aşk-ı Şehir Deplasman Arena

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
Online Durum: Offline
  Alıntı aves Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:34
Alıntı yapılan sağlığın gülü

Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım daha sonra bütün polislerle kovalamaca başladı tabi kafamızı gözümüzü sarmıştık üstümde aşk -ı şehir poları yoktu aradan 10 dk geçti sivil polisler geldi beni götürdü ellerinde video vardı attığımı gösterdiler ifadem alında tam 600 tl ceza yazılacaktıki güzel abilerim kardeşlerim beni TUFAN komsere kurtarmama için ellerinde geleni yapmışlar sağolsunlar AŞK I ŞEHİR   poları üsütümde olduğu için bütün arkadaşalarıma sakın bağlamayın oldumu onlar benim için artık can yoldaşlarım bir anlık sinir neler yaptırıyor işte öncelikle SERKAN ÖMER , ARİF, FAİK , SEYDİ bu güzel değerli abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim... bir not 1 AYRAN 3 TL CEZA 600 TL unutmayın...
  Tam lig tv ye taraftarımızı göstermedikleri için  tepki maili  atacaktım ki,bu yazı üzerine vazgeçtim.Aksine Lig tv ye bizi göstermedikleri için teşekkür mesajı atmayı düşünüyorum .
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:43
Beyler dün maçtaydım. Yüzden fazla su şişesi atıldı aşağıya... Bu olayı Aşk-ı şehirdeki arkadaşlara maletmeyelim.Yüzden fazla kendini bilmez vardı tribünde. Ben hayatımda ilk defa nezih bir grubun organizasyonu ile gittim deplasmana. 8 yaşındaki oğlumla. Otobüste sigara alkol yasaktı. Bırakın onu, otobüsteki arkadaşlar çocuk var diye küfürlü konuşmaktan imtina etti hem gidişte hem dönüşte. Organizasyon için tekrar tekrar teşekkürler AŞK-I ŞEHİR. İyi ki varsınız.
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:45
 Aşk-ı şehir'i kutluyorum, mükemmel bir organizasyondu...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:46
yahu AŞK-I ŞEHİR sağ taraftaydı ... Sol taraftan su şişeleri atıldı oda kale arkası trübünlerine doğruydu
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:47
Alıntı yapılan 26_shadow_26

ArkadaşLar oLayLarı saptırmayın evet biz o dediğiniz beyaz poLarLı vatandaşLarız ama şunu biLin ki BİR GRUP KURMA HEVESİNDE DEĞİLİZ BİZİMLE DEPLASMANA GELEN HERKES VE BANDO ESES DEKİ ABİLERİMİZ ÇOK İYİ BİLİR !!!
Herkesin diLinde bir gruptur gidiyor ama işin asLını biLmeden saLLamak koLay geLiyor nasıL oLsa bu dediğiniz abiLerim kardeşLerim aLkoL dahi aLmaz (yaLanım varsa bizi tanıyanLar cevapLasın Lütfen ) ...

Aynen katılıyorum. Alkol değil otobüste çocuk var diye yolculuk boyunca bu arkadaşlar küfür dahi etmedi. Hiç mecburiyetleri yokken 98 kişiye mangal yapıp köfte yedirdiler. Bu çocuklarla her türlü deplasmana giderim ben.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:53
Alıntı yapılan çoko26

Haberin hiçbir yerinde eskişehirspor taraftarının bulunduğu yerden gelen şişe demiyor, ayrıca şişenin gsnin ikinci golünden hemen sonra isabet ettiği yazıyor, bizim tribünden yağan şişeler -ki bu yanlıştı- birincisi cam gazoz şişesi değil, pet su şişeleriydi, ikincisi devre arasında atıldı.

Ayrıca kafası yarılan kardeşimizin şişelerin atıldığı yerde yani bizim sol altımızda bulunan tribünde bulunduğunu sanmıyorum, yoksa istanbul basını bunu kesinlikle bizim üstümüze atardı, ama dediğim gibi en ufak bir cümle yok bizimle ilgili..

Bu çocuğun kafasını yaran bir holigan, bizden değil, ikinci golü kutlayan bir gsli holigan, ama bu bizim içimizi rahatlatmamızı sağlamıyor, çünkü bizim taraftan atılan şişeler de aynı sonucu doğurabilirdi, ne yazık ki, çok yazık ki..

Haberin tamamını okursanız daha faydalı olur malesef yazıyor bizim taraftarlarımız tarafından atıldığı. Ayrıca eskişehirspor taraftarlarının sabaha kadar çocuğun başında beklediğini de söylemişler.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:57
Alıntı yapılan çoko26

Haberin hiçbir yerinde eskişehirspor taraftarının bulunduğu yerden gelen şişe demiyor, ayrıca şişenin gsnin ikinci golünden hemen sonra isabet ettiği yazıyor, bizim tribünden yağan şişeler -ki bu yanlıştı- birincisi cam gazoz şişesi değil, pet su şişeleriydi, ikincisi devre arasında atıldı.

Ayrıca kafası yarılan kardeşimizin şişelerin atıldığı yerde yani bizim sol altımızda bulunan tribünde bulunduğunu sanmıyorum, yoksa istanbul basını bunu kesinlikle bizim üstümüze atardı, ama dediğim gibi en ufak bir cümle yok bizimle ilgili..

Bu çocuğun kafasını yaran bir holigan, bizden değil, ikinci golü kutlayan bir gsli holigan, ama bu bizim içimizi rahatlatmamızı sağlamıyor, çünkü bizim taraftan atılan şişeler de aynı sonucu doğurabilirdi, ne yazık ki, çok yazık ki..

işte oLayın özü bu !!!
peki şimdi diyeceksiniz ki o arkadaş niye ayranı fırLattı ? Bana çıkıp söyLeyin o zaman biz orada atmayın derken niye herkes oLeyyy oLeyyyy Eskişehir adamın .......... diyerek tezahürat yaptı ??? Biz arkadaşın yaptığını onayLamadığımızı kendisine de defaLarca söyLedik zaten ALLAH ŞAHİTTİR ... Şimdi soruyorum peki ya diğerLeri ??? O yanLışı yapan diğer 5 renktaşımız onLarı kim aLdı poLisLErden KİMSE !!! Hani biz birLiktik hani beraberdik öyLe kaLvyeden konuşmakLa oLmuyor arkadaşım geLipte görseydiniz ortamımızı sonra yazsaydınız eyvaLLah boynumuz kıLdan ince biz otobüste küfür dahi etmemeye özen gösterdik uğradığımız mekanLara sorun hoşgeLdinzi keşke hepsi sizin gibi oLsa diyerek kaşkoL şapka dağıta dağıta gittik poLisLerin hiçbirine zorLuk çıkartmadık  Bazı arkadaşLarın yaşı benden küçük beni ve arkadaşLArımı tanıyanLar biLir bizde büyüğe saygı sonsuzdur aynı saygıyı küçükLerimizden de bekLemek en doğaL hakkımız diye düşünüyorum.Bırakın da biraz destek vereLim her şeyi damaLı eşşek gibi yapıştırır oLduğunuz Lanet oLsun o poLara da yaptırdığımız güne de yeter artık yaaa seneLerce açıktaydık bu güne kadar niye konuşan oLmadı bir beyaz poLar mı battı herkesin gözüne ?? Çok değerLi abiLerim tribünLerin büyükLeri sizLer biLirsiniz var mıdır arkadaşınızı depLasmanda bırakıp dönmek bize böyLe öğretmediLer abicim,biz yaLovayı da ordu yu da inegölü de gördük kimse bizi bırakmadı oraLarda bizde bırakmadık KARDEŞİMİZİ YANLIŞ MI YAPTIK ???
Kırdığım kimse varsa af oLa gerçekten çok doLdum kusura bakmayın ...

SaygıLarımLa ....
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 20:05
Başta Serkan kardeşim olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim.  Benimle beraber İlk defa Aşk-ı Şehir ile deplasmana gelen arkadaşlarıma mahçup etmediniz beni. Bizimle gelen bir abimizin sözünü aynen iletiyorum : '' 48 yaşındayım, ben böyle güzel organizasyon, böyle temiz deplasmana gitmedim. herşey  dörtdörtlüktü. arkadaşlara benim adıma teşekkürlerimi ilet '' Sanırım yeterli olmuştur. unutmadan, SERKAN 403 YETMEZ UÇAK İSTİYORUZ !! ve ciddiyiz...Wink
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
SON NEFES Liste gör
Yazar

deniz
  Alıntı SON NEFES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 20:08
Ya kimin attığı belli olmayan bir cismi bu arkadaşların üstüne atmak bu kadar kolaymı.Hüseyin arkadaşımızın yaptığı doğru değil bunu herkes biliyor.Bide herkes demişki yeni grup kuruluyor filan biz 2.b kategorisendeykende bandonun olduğu yerdeydik şimdi de ordayız.Biz herkesten daha çok istiyoruz birlik beraberliği saygı sevgiyi kimse endişelenmesin biz grup filan kurmuyoruz ES-ES sevgisi için her zaman orda olmaya devam edeceğiz.
KALSADA SON NEFES HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 20:18
Grubunuzu Konya maçında gördüm ilk defa..
Deplasman organizasyonunuzu görünce Eskişehir' bir Tayfa daha kazandı sanırım dedim.Ve Gs maçındaki birlikteliğinizi görünce mutlu oldum..
Ancak bir kaç eleştiri yapmak istiyorum izninizle ve affınıza sığınarak..

Sizler gibi temiz insanlar cogalmazsa kötüler yok olmaz.Ancak bu yolda lütfen sizlerde "KÜFÜR" e karşı bir mücadele başlatın..
Ankaragücü,Bursa vs diğer Anadolu klüpleri ile uğraşmayın.
Temiz deplasman felsefesini her deplasmanlarınıza yansıtın
Dün oldugu gibi yeni ve güzel besteleri trbünlere kazandırın.
Ve onu niye yaptınız anlamadım ama skor ne olursa olsun trbünü asla terk etmeyin..

Saygılar
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır