eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aşk-ı Şehir Deplasman Arena

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 17:44
Alıntı yapılan tatar

Alıntı yapılan sağlığın gülü

Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım 

çok iyi yapmışsın kardeşim... ellerine sağlık...

Sanırım arkadaş bide sağlıkçı !!!!!!!!
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 17:44

Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım daha sonra bütün polislerle kovalamaca başladı tabi kafamızı gözümüzü sarmıştık üstümde aşk -ı şehir poları yoktu aradan 10 dk geçti sivil polisler geldi beni götürdü ellerinde video vardı attığımı gösterdiler ifadem alında tam 600 tl ceza yazılacaktıki güzel abilerim kardeşlerim beni TUFAN komsere kurtarmama için ellerinde geleni yapmışlar sağolsunlar AŞK I ŞEHİR   poları üsütümde olduğu için bütün arkadaşalarıma sakın bağlamayın oldumu onlar benim için artık can yoldaşlarım bir anlık sinir neler yaptırıyor işte öncelikle SERKAN ÖMER , ARİF, FAİK , SEYDİ bu güzel değerli abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim... bir not 1 AYRAN 3 TL CEZA 600 TL unutmayın...

bravo BÜYÜK(!) TARAFTAR!!!

http://spor.milliyet.com.tr/tt-arena-da-cinayete-ramak-kala-/spor/spordetay/07.02.2011/1349370/default.htm?ref=facebookmypage

senin ve senin gibileri tribünlerde İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 17:56
Bu haber tadımızı kaçırdı işte
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
erhanozkalgay Liste gör
Yeni Yazar

Erhan ÖZKALGAY
  Alıntı erhanozkalgay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 18:01

Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım daha sonra bütün polislerle kovalamaca başladı tabi kafamızı gözümüzü sarmıştık üstümde aşk -ı şehir poları yoktu aradan 10 dk geçti sivil polisler geldi beni götürdü ellerinde video vardı attığımı gösterdiler ifadem alında tam 600 tl ceza yazılacaktıki güzel abilerim kardeşlerim beni TUFAN komsere kurtarmama için ellerinde geleni yapmışlar sağolsunlar AŞK I ŞEHİR   poları üsütümde olduğu için bütün arkadaşalarıma sakın bağlamayın oldumu onlar benim için artık can yoldaşlarım bir anlık sinir neler yaptırıyor işte öncelikle SERKAN ÖMER , ARİF, FAİK , SEYDİ bu güzel değerli abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim... bir not 1 AYRAN 3 TL CEZA 600 TL unutmayın...

bir holigan olduğunu çocuklarına da bir anı olarak anlatırsın artık insanların sağlığına kastedebilen ''sağlığın gülü''. adında bile ironi yapmışsın. helal sana.
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 18:03
Bune ya bir grub daha mi cikti ? nedir bu grub hevesi!
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 18:14
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Bune ya bir grub daha mi cikti ? nedir bu grub hevesi!

Aynı konuda olumsuz eleştirimi dile getirmek istiyorum. Eskişehir'de taraftarların birliği adına bir takım şeyler yapılırken yeni grupların kurulmasını yanlış görüyorum.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 18:30
Konya maçında Açıkta beyaz polarlı arkadaşlar mı bunlar şimdi bir grup mu tayfa mı nedir bi açıklama oldu da ben mi kaçırdım 
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
çoko26 Liste gör
Yazar

kerem
Yer: istanbul
  Alıntı çoko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 18:31
Haberin hiçbir yerinde eskişehirspor taraftarının bulunduğu yerden gelen şişe demiyor, ayrıca şişenin gsnin ikinci golünden hemen sonra isabet ettiği yazıyor, bizim tribünden yağan şişeler -ki bu yanlıştı- birincisi cam gazoz şişesi değil, pet su şişeleriydi, ikincisi devre arasında atıldı.

Ayrıca kafası yarılan kardeşimizin şişelerin atıldığı yerde yani bizim sol altımızda bulunan tribünde bulunduğunu sanmıyorum, yoksa istanbul basını bunu kesinlikle bizim üstümüze atardı, ama dediğim gibi en ufak bir cümle yok bizimle ilgili..

Bu çocuğun kafasını yaran bir holigan, bizden değil, ikinci golü kutlayan bir gsli holigan, ama bu bizim içimizi rahatlatmamızı sağlamıyor, çünkü bizim taraftan atılan şişeler de aynı sonucu doğurabilirdi, ne yazık ki, çok yazık ki..
Sevdan Benimle Her Yerde!
Nefer
twitter.com/gulerkerem
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:20
ArkadaşLar oLayLarı saptırmayın evet biz o dediğiniz beyaz poLarLı vatandaşLarız ama şunu biLin ki BİR GRUP KURMA HEVESİNDE DEĞİLİZ BİZİMLE DEPLASMANA GELEN HERKES VE BANDO ESES DEKİ ABİLERİMİZ ÇOK İYİ BİLİR !!!
Herkesin diLinde bir gruptur gidiyor ama işin asLını biLmeden saLLamak koLay geLiyor nasıL oLsa bu dediğiniz abiLerim kardeşLerim aLkoL dahi aLmaz (yaLanım varsa bizi tanıyanLar cevapLasın Lütfen ) ...
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 19:26
sucu AŞK-I ŞEHİR grubuna atmayın . bende ilk kez onlarla geldim gayet çok temiz ,ESES için ne yaptığını bilen, bize yakışan bir grubtur... bandoESESin arkasında hepimiz gibi destek veriyorlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır