eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aşk-ı Şehir Deplasman Arena

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
Online Durum: Offline
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 14:46
Alıntı yapılan marcus

burayla alakasız ama bızde unıeses le fılan gtmeyı planlıyorduk ama etb den ses ses seda yok bi görüşü olann varmı acaba?

ünieses 1 otobüs kaldırıyor.. Ünieses temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz Wink

Ayrıca bileti olmayanlar sıkıntı yapmasın çamlıca gişelerinde bilet satışı olacak Wink
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 14:48
Alıntı yapılan AYDIN

Alıntı yapılan marcus

burayla alakasız ama bızde unıeses le fılan gtmeyı planlıyorduk ama etb den ses ses seda yok bi görüşü olann varmı acaba?
ünieses 1 otobüs kaldırıyor.. Ünieses temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz WinkAyrıca bileti olmayanlar sıkıntı yapmasın çamlıca gişelerinde bilet satışı olacak Wink

üniesesle nasıl irtibata gecebilirim ?
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 14:54
Otobus dolmustur.Hayırlı yolculuklar herkese...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 15:04
Alıntı yapılan ömer_es

üniesesle nasıl irtibata gecebilirim ?

Ünieses otobüsüde doldu bildiğim kadarıyla.
Forumda yeni bir organizasyon başlatıldı yer bulamayanlar baksın.

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3523&PID=782204#782204
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 12:04

AŞK-I ŞEHİR İle deplasmana gelen ABİLERİME,ARKADAŞLARIMA,KARDEŞLERİME sonsuz TEŞEKKÜR ederim.Bir kusurumuz,hatamız olduysa af ola.Haklarınızı helal edin..

Buradan burayı okuyamıyacagını bıldıgım halde dün bizi kırmıyarak arkadasımızı almamız ıcın yardım eden TUFAN KOMISERE SONSUZ TESEKKURLER...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 13:20
Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım daha sonra bütün polislerle kovalamaca başladı tabi kafamızı gözümüzü sarmıştık üstümde aşk -ı şehir poları yoktu aradan 10 dk geçti sivil polisler geldi beni götürdü ellerinde video vardı attığımı gösterdiler ifadem alında tam 600 tl ceza yazılacaktıki güzel abilerim kardeşlerim beni TUFAN komsere kurtarmama için ellerinde geleni yapmışlar sağolsunlar AŞK I ŞEHİR   poları üsütümde olduğu için bütün arkadaşalarıma sakın bağlamayın oldumu onlar benim için artık can yoldaşlarım bir anlık sinir neler yaptırıyor işte öncelikle SERKAN ÖMER , ARİF, FAİK , SEYDİ bu güzel değerli abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim... bir not 1 AYRAN 3 TL CEZA 600 TL unutmayın...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 14:11
bütün herkes den özür dilerim ama benden bir süpriz bekleyin ...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı tcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 14:12
Serkan abi bizden yana helal olsun.10 numara oldu organizasyon saygı,sevgi,iyi niyet bütün güzellikler oradaydı.Emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz.
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 14:21
Alıntı yapılan sağlığın gülü

Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım daha sonra bütün polislerle kovalamaca başladı tabi kafamızı gözümüzü sarmıştık üstümde aşk -ı şehir poları yoktu aradan 10 dk geçti sivil polisler geldi beni götürdü ellerinde video vardı attığımı gösterdiler ifadem alında tam 600 tl ceza yazılacaktıki güzel abilerim kardeşlerim beni TUFAN komsere kurtarmama için ellerinde geleni yapmışlar sağolsunlar AŞK I ŞEHİR   poları üsütümde olduğu için bütün arkadaşalarıma sakın bağlamayın oldumu onlar benim için artık can yoldaşlarım bir anlık sinir neler yaptırıyor işte öncelikle SERKAN ÖMER , ARİF, FAİK , SEYDİ bu güzel değerli abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim... bir not 1 AYRAN 3 TL CEZA 600 TL unutmayın...

Keşke cezayı ödetselermişAngry Bir de burda marifet gibi anlatıyorsun!!!
Senin gibi densizin birinin fırlattığı cam şişe sonucu 10 yaşındaki bir GS taraftarı kafasından yaralanmış.
KKŞ
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 17:42
Alıntı yapılan sağlığın gülü

Selam arkadaşlar dünkü maçtan bir anımı anlatmak istiyorum...DK 45 durum 3 : 0 olmuş çok sinirlendim baktım bir grup su atıyor geselilerin üstüne ben de gittim bir arkadaşla ayran aldım ve gese linin kafasında patlattım 

çok iyi yapmışsın kardeşim... ellerine sağlık...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır