eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Sergen Yalçın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 193194195196>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2008 saat 23:59
Alıntı yapılan esroot

Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

ya gönderin ya suyuna gidin 2 maç kala ne iş böyleee....
siz varya değil eskişehirsporu babanızın limon tezgahını yönetemezsiniz...beceriksizler sürüsü yönetimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Daha iyi bir fikrin varsa uygula. Hayır yoksa, elini taşın altına sokmuşlara saygı göster. Hakeret etmeden lütfen.... Şu anda sağduyulu olup KSK maçından başka birşey düşünmemeliyiz. Yargısız infazlarını sonra yaparsın...
Ben ne uygulayacağım ki ::: sergeni benmi kendi reklamımda oynattım... soytarıya benziyormuyuz biz. özümüz sözümüz bir. sezon başı ne yazdıysak çıkarsın bu forum yine altına imza atayım..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
hunter_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

SALİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:03
arkadaşlar sergen en kritik maçlarda takımı yanlız bırakıyor hemde neden para için antalya maçından da burda belirtmiştim paramı vermezseniz oynamam demiş ve oynamamıştı sakarya maçındada bunları o zaman dile getirmiştim bazı arkadaşlar uydurma demişlerdi ama bunlar gerçek aynı şekilde bu kritik karşıyaka maçı önceside aynı senaryoyu tekrarlıyor hemde diğer futbolcularıda kışkırtarak ben sergenin takıma verdiklerini hiç bir zaman tartışmadım tartışmam ama bu ligde puan farkını açıp şampiyonluğu 2 hafta kala kutlayamadıysakta tek sorumlusu sergendir ben oynadığım hiç bi klüpte küfür yemedim burda yedim diyor bu taraftar herşeyin farkındada ondan sen bu şekilde davranmaya devam edersen burda yaşamadığın başka şeylerde yaşarsın parayı sorun etmenin şimdi hiç zamanı değildi diyeceğim ama en kritik maçlar öncesinde olduğu gibi yine sahneye çıktı bravo sana sergen...................................
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:04
arkadaslar işin kısa ve özü ne sergen kadro dısı mı kesin...

Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:23
yemin ediyorum kendi taraftarımız içinde köstebek aricaz. tam herşey iyi giderken bi kötü haber çıkıyor ondan sonra haberin peşinden düşene de bi tekme sen vur hesabı hemen ortalığı ateşe veriyolar vay sergen söyle vay sergen böyle yok coskun söyle yok coskun böyle birbirimizi galeyane getirme zamanı değil. arkadaslar biz sağ duyulu olmalıyız. nebi başkan çıkıp top oynamicak maçta. sergenin tecrübesine yeteneğine ihtiyacımız var. vakit destek vakti hemde tam destek vakti sadece 2 hafta kaLdı. benim içimde yoKmu kızgınlık var  ama sonuca saklıyorum duruma göre o kızgınlık yerini misli misli sevince de bırakabilir duruma göre(düşünmek istemediğimiz) kızgınlık misli misli artabilirde
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:25
ya yeter sergen ya yeter nedır bu ya kendı hayatını mahvettın barı bızı bırak artık bune ya karı gıbısın valla gıdene gule gule kocum kaprıs naz hersey sende ulan adamlar ronaldınho yu kadro dısı bırakıp yolluyolar sole bı bak ıstersen kıyaslama yapmak ıstemıyorum senı onunla
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:44
Alıntı yapılan lucky strike

[QUOTE=Dorylaion]

Ben başkanımızın Sergeni kadro dışı bırakacak güçte olduğuna inanmıyorum.Olsa olsa Karsıyaka macı öncesi taktik icabı haberlerdir bunlarWink

Baskanın gücü yetmez ne demek ?

Sergen kim ya başkanın gücü yetmeyecek başkanın ne olduğunu Halil başkanla olan oturumunda gördük başkan aile dostunu tanımadı Sergen kim ya nişantaşında barlarda gezecek prim için kavga edecek ne olacak sonunda hayatında yemediği sopayı yiyip gidecek.Eğer böyle bir şey yaptıysa helal başkana hiç kimse esesden büyük değildir.
S.nalbant
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:44
Az önce foruma girdim, Sergen'le ilgili yazılanlara bakmak için. Ben de bugün sağlam bir kaynaktan duydum iş yerimde Sergen'in şehri terkettiği yönünde.
Eğer duyduğum bilgi doğru ise (para meselesi) sebebi ne olursa olsun bir kişi oynasa da oynamasa da ...nin keyfine koca bir şehirle dalga geçercesine terkedip gidemez. Yaptığı düpedüz seviyesizlik ve terbiyesizliktir. Sen kimsin ki ekmeğini yediğin takımın başkana laf yetiştiriyorsun.
Beyler kendinizi başkanın yerine koyun. Adı sanı ne olursa olsun hiç kimse çalıştırdığı elemanla sidik yarıştırmaz. Bu Sergen dahi olsa bile.
Oldu yarın Süper Lige  çıktık. Bu kapıya kaç tane yıldız gelecek gidecek. Taraftar büyüklüğünü göstersin takımına ne başkanına sahip çıksın.
CANIMSIN ES ES
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:54
   Herşey bi yana biraz aklınızı başınıza devşirin arkadaşlar bu takım en güzel futbolunu sergenin olmadığı maçlarda oynamıştır.Bu el freniyle geçen sezona yanarım.Bu adam için be rezil olduk ağızlara sakız olduk ama hala erkek adam barlarda karılarla gezer yazabilen bi taraftar topluluğu var.Anlayamıyorum nerde bizim eski taraftarımz...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:57
Bu takım Sergensizde oynayabilir, hatta daha çok koşar daha ii press yapar. Ordu maçı dışında ben Sergenin 2. yarıda maça damgasını vurduğu maç hatırlamıyorum...
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 00:57
Bu adam böyle birşey yaptıysa gezmesin sonu kötü olur .Başkana helal olsun diyorum sonuna kadar arkasındayız.

S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 193194195196>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır