eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaEsES G.birliği Maçı Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BursaEsES G.birliği Maçı Org.
    Tarih: 18/Oca/2011 saat 18:57
Organizasyon açıklanmadı henüz ? Plan var mı arkadaşlar ?
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
esm Liste gör
Yazar

mehmet gürbüz dökmen
Yer: bursa
  Alıntı esm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 19:44
Cumartesi  saat 16 da PENA barda buluşacağız  Sevgili  Murad Çelen  kardeşimle yaptığım görüşmede son durum böyle degişiklik olursa yine bu sayfada  bildiri yaparız.Güzel birkaç saat yaşamak için tüm Bursa ESES i bekliyoruz.
esm
Yukarı
BursaESES Liste gör
Yazar

BursaESES
Yer: Bursa
  Alıntı BursaESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 20:58
cumartesi calışma olacagından dolayı takımımızı tribünden değil yanınızdan destekleyeceğim bende cumartesi penadayım. mustafa GÜLLÜ
Yukarı
AnadoluYıldızı Liste gör
Yazar

E.MURAD ÇELEN
Yer: Turkey
  Alıntı AnadoluYıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 22:09
Evet sevgili dostlar,

Bursa'da bulunan Eskişehirsporlu dostlarımızla, Gençlerbirliği maçını Pena'da izlemeye karar verdik. 

Mehmet Gürbüz Dökmen ağbimizin de belirttiği gibi, Pena en uygun gibi.

Bu arada GS maçı için TT Arena'ya 403 hazırlıyoruz.

Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2011 saat 23:39
Cumartesi günü radyo da yayınım olduğu için gelemeyeceğim maalesef eğer eğer bir değişiklik olursa durumda geliyorum
Glasgowlulara da yazdım gelebilirlerse yine onlarda orada olacak
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 09:27
Benim gibi cumartesi çalışmayanlar var ise Ankara'ya da beklerim :)) BursaESES Heryerde Seninle EsEs'im. Bu arada bizim pankart nerede acaba yada aslında yeni pankart yaptırma zamanı geldi diye düşünüyorum. Cuma günü mesaj yollarım Penaya gelmek isteyen dostlar için. Saygılar,sevgiler...
BursaESES
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 13:41
Alıntı yapılan tayfun26

Benim gibi cumartesi çalışmayanlar var ise Ankara'ya da beklerim :)) BursaESES Heryerde Seninle EsEs'im. Bu arada bizim pankart nerede acaba yada aslında yeni pankart yaptırma zamanı geldi diye düşünüyorum. Cuma günü mesaj yollarım Penaya gelmek isteyen dostlar için. Saygılar,sevgiler...

Pankartı yapalım beraber tayfun başgaaaan
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2011 saat 21:32
Malesef benim de Cumartesi çalışma ihtimalim doğdu arkadaşlar.Otomotivde çalışınca malum :((( Artık Pena'da saygıdeğer abilerimizle birlikte tv den izlemek zorunda kalacağım.Maça gitmeyi de çok istiyordum.Kısmet değil gibi gözüküyor...Penada görüşmek üzere...

Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2011 saat 22:15
Bu akşam her zamnanki gibi çok eglendik 3puan da alınca neşemize degicek yoktu ama bu akşam bize söz verdigi için penaya hasta ve yorgum bir şekilde gelen m.celen abimizie  çok teşeküür ederiz..gerçek bir ES ES taraftarı gibi davrandı ve bize örnek bir davranışta bulunup bizi yalnız bırakmadı SENİN gibi gerçek taraftar abilerimiz oldugu müddetçe bursaESES  daha güçlü ve birlik bereberlik içinde ilerliyecektir.ClapClapClapClap
BursaESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2011 saat 22:19
6 Şubat'ta Yaslantepe'deyiz, BursaESESimizi bekleriz...Smile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır