eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MarmarisESES Kahvaltı organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 22:39
Afiyet,şeker bal olsun MarnarisEsEs e Thumbs%20Up....Clap
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ugurturan Liste gör
Yeni Yazar

ugurturan
Yer: Turkey
  Alıntı ugurturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 22:44
arkadaslar cok gelmek ıstedım ama olmadı herkesten özürdilerim.insallah baska sefere
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 22:48
Tebrikler MarmarisESES, harika bir organizasyon olmuş, inanın beğeniyle imrendim, keşke yanınızda olabilseydim.
EStanbul'dan sevgiler, selamlar... (Bu arada videonuzu yürüttüm, Face'te paylaştım valla:)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 22:48
Marmariseses ten şahane bir organizasyon daha..
Emeği geçek herkesin ellerine sağlık. Gönül isterdi sizinle beraber olmak lakin malesef olunmuyo..

Herkese selamlar sağlıcakla kalın.... 
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 23:38
Kanal48'de çıkan Haber videosu..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=182556201770424&set=o.129460690446748&pid=620424&id=100000481360647#!/video/video.php?v=501739074310&oid=129460690446748&comments
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 23:44
Buda Habere konu olan Videonun ham görüntüleri..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=182556201770424&set=o.129460690446748&pid=620424&id=100000481360647#!/video/video.php?v=501511679310&oid=129460690446748&comments
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2011 saat 02:14

Çok güzel bir organizasyon Tebrikler MarmarisEses'e...

BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
resit Liste gör
Deneyimli Yazar

Reşit Göçmen
Yer: es-es,marmaris
  Alıntı resit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2011 saat 11:26
Çok cok güzel bir organizasyon ...
 öncelikle Yavuz BAHTİYAR ve
emeği geçen herkeze cok teşekkürler..galibiyet arkası harika bir pazar oldu..
Tüm Forumların En Yaşlı ve huysuz adamı ES-ES li ReSiT BaBa..

www.marmariseses.org
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2011 saat 20:18
Arkadaşlar biraz geciktik konuyu açmakta ama 2.kahvaltı organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz..

20 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ 2.KEZ KAHVALTI ORGANİZASYONU DÜZENLENMİŞTİR. YER UZUNYALI PORTOFİNO RESTAURANT SAAT 10.00 KİŞİ BAŞI 7 TL. 12 YAŞA KADAR ÇOCUKLAR ÜCRETSİZ. ÖNEMLİ KONU YER KONUSU SIKINTI OLDUĞUNDAN GELEMEYECEK ARKADAŞLAR İSİMLERİNİ YAZMASIN KESİN GELECEK ARKADAŞLAR İSİMLERİNİ LİSTEYE YAZSINLAR. (PORTOFİNO RESTAURANT UZUNYALI SAHİLDE Kİ BURGER KING VE TURTLE BAR YANI)
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2011 saat 23:53
Öncelikle bugün düzenlediğimiz kahvaltı organizasyonumuza gelerek bizleri mutlu eden 100'e yakın gönüldaşımıza teşekkür ederiz.Marmaris'in sosyal hayatı içinde sürekli bulunan gerek basından gerekse siyasi ve ticari faaliyetlere sürekli iştirak eden arkadaşların söylediklerine göre Marmaris'deki en faal grup/oluşum biziz..Özellikle de Marmaris'de yeni bir dernek açan beceke'lilerin açılışa 15 kişi katılıp kalabalığız diye sevindiklerini duyduktan sonra bunu daha iyi idrak ettik..

Değerli Eskişehirspor camiası;Bugün kahvaltı organizasyonunun ardından toplanan MarmarisESES oluşumunun çekirdek tayfası ile yaptığımız toplantı sonucu bazı önemli kararlar alındı.Bu kararları zamanı geldikçe peyder pey açıklayıp sizlere bilgiler vermek istiyoruz.Öncelikle bizleri takip eden çoğu arkadaşımızın da bildiği gibi 1993 yılında kurulmuş olan Marmaris Eskişehir'liler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği maalesef geçen sene faaliyetlerine son vermek durumunda kalmıştı.Bunun en büyük sebeplerinden birisi aramızda (bende dahil)bir çok arkadaşımızın kamu görevlisi olması ve derneğe üye olup faaliyetlere katılmalarının mümkün olmayışıydı.Bir diğer sebep eski dernekçi arkadaşların "Biz Marmaris'de yaşıyoruz Eskişehir'e yönelik faaliyetlerde bulunmaya gerek yok ne yapacaksak Marmaris'de Marmaris için yapalım" zihniyeti idi.Lakin bizler Eskişehir'li olmak bir yana ESES'li olmanın gururunu,mutluluğunu yaşayıp,yaşatıp,şehrimizin ve taraftarımızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak istedik.Şunu açık yüreklilikle söyleyeyim ki;bizim tek derdimiz Eskişehirspor'umuza olan sevdamızı yaşayabilmek ve bunu girdiğimiz her ortamda gösterip insanlara bir nev'i reklam yapmaktır.Hiç bir zaman grupçuluk zihniyeti yapmadık,yapmayacağız.Aslonlan ESES'tir.Oluşumumuzun varlığının sebebidir.Başka bir amacımız ve derdimiz yoktur..Dernek faaliyetleri bittikten sonra MarmarisESES camiasına sanki sihirli bir el değdi.Adeta şahlandık.Eskiden işler 5-6 kişi üzerinde yürürken,buradaki maç organizasyonlarımızda 20-30 kişiyi zor bulurken şimdi işler en az 20-30 kişi üzerinde dönmeye başladı.Organizasyonlarımıza katılanların sayısı üç haneli rakamları geçmeye ,herkes elini taşın altına koymaya başladı.Bunun en önemli sebeplerinin belki de en başta geleni yeni gelen arkadaşlarımızdır.Özellikle Marmaris Merkez Karakol  Amir'liğine atanan çok sıkı ESES'li Başkomser Ünal Mercan abimiz,Bodrum'dan aramıza katılan Yavuz Bahtiyar ve Sahil Güvenlik'te görev yapan Özer Zoroğlu kardeşimizin katkıları büyük oldu.Yine aramıza yeni katılan veya eskiden beri burada yaşayıp aktif olmayan buradan isimlerini yazamayacağım bir çok arkadaşımız var.Ayrıca bazı ağır abilerimizinde tekrar katılımıyla müthiş fikirler,planlar ortaya çıkmaya başladı.İnşallah hepsini gerçekleştireceğiz..

Bugün yaptığımız toplantı sonucu görev dağılımı yapıldı.Başkanlığa yine Metin Yalın arkadaşımızı uygun gördük,diğer görevleri daha sonra burada açıklayacağız.Arkadaşlar bana "Eskişehirspor taraftarları ile iletişim"görevini verdiler ve bende ilk görevimi burada bilgileri açıklayarak yapmış bulunuyorum.ETB temsilcimiz zaten Metin Yalın ve ben idim,bu böyle devam edecektir.Bizim oluşumumuzla ilgili hertürlü yorum ve ve eleştirlerinizi gerek buradan gerekse özelden mesaj atarak bana iletebilirseniz.Hangi hemşehrimizin ne gibi bir işi olursa olsun yardımcı olmaya hazırız.Eskiden küçük de olsa kırgınlığı olan arkadaşlara o kırgınlığa sebep olan insanların epey uzun bir zamandan beri aramızda olmadıklarını hatırlatmak isterim.Saygılarımla..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır