eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gençlerbirliği :0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 00:08
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan 26_26_26

Aq demek küfür değildir,kardeşim,unutma istersen ki,kavgayı isteyen ison nsan olarak zaten biz geliriz... Aq yi bilmiyorsan eğerDead
Bilmiyorum Ahmet Ağabey. Açıklarsan sevinirimSmile
ok...oq de olabirdi güzel kardeşimThumbs%20Up...LOL
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
sonsuzol Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bursa
  Alıntı sonsuzol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 00:30
Alıntı yapılan a_sea

Ben ankarada yaşıyan ve spor camiasında olan biri olarak kulağıma bu hafta gelenleri paylaşayım Ankaragüçlü bazı taraftarların bizim ankaraya gelişimizi fırsat olarak gördüklerini duydum...Dikkatli olalım canımız sıkılmasın diye paylaşmak istedim...
bence hiç bişi abi umarım olmaz onlarda trabzona gidecekler en azından kemik tayfa gidecek uzaktan küfürleşmeler olur
bir umuttur yaşamak
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 01:35
Alıntı yapılan irfnzcn

Alıntı yapılan escalamity

gençleri ve içerde konyayı yenelim ben gs ye yenilmeye razıyım 3 maçtan asgari 6 puan şart
ben razı değilim g.birliğine yenilelim konyayı gs'yi yenelim ,konya'ya yenilelim g.birliği gs maçlarını yenelim böyle daha iyi ....

hiç birine razı değilim....
3 maç  9 puan..... her şeye  rağmen  başarabiliriz.
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 04:20
Asya Kupasi'nda Sali gunu oynanacak Avustralya-Bahreyn macinda Avustralya bir ust tura cikacak sonucu elde ederse (ki Avustralya'ya beraberlik yetiyor: Puan Durumu), Genclerbirligi bize karsi Avustralya Milli Takiminda forma giyen oyuncusu Jedinak'tan yoksun cikacak.
Mete
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 09:43
maç saati de güzel deplase yapılır aslında
ESES
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 10:18
İyi bir başlangıç gerekiyor şimdi bize....
Hep söyledim ve söyleyeceğim; ESKİŞEHİRSPOR'un futbolcu kalitesi bu ligin ilk 5!ine oynayacak kalitededir. Yeter ki isteyelim, mücadele edelim, Gençlerbirliği bize rakip             O-L-A-M-A-Z!!!!!

Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 10:19

Bu arada KareoEsEs'in acilen göreve başlaması lazım...Eğer gerekli hazırlıklar yapılırsa Bursaspor maçına harika bir gösteri hazırlanabilir....

Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 13:18
Takımımıza olan hasretimiz bu hafta bitiyor tek dileğimiz 3 puanla başlamak.
önce eses sonra eses
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 16:19
Alıntı yapılan civileng

KareoEsEs'in
KoreoEsesExclamation
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2011 saat 21:17
Geçen sene husumet varken gitmiştik ama ortada çok bir şey yoktu sadece sanaldan yapılan klavye pehlivanlıkları,zaten ankaraya gidildiğinde aglilerin antalyada oldukları söylendi.asıl husumet geçen sene 13.hafta burda oynanan maçta başladı maalesef aglilerin istediği oldu taraftarımızı çok tahrik ettiler sonra bizimkilerde gidip taktılar bıçağı ondan sonrada biliyosunz işte "ankarada intikam alınacak" ayakları falan yapıldı...

aq o hafta trabzona gidiyor,memleketin diğer ucu...taş çatlasa 50-60 kişi falan gider.o yüzden bu deplasmanda kesinlikle DİKKATLİ OLUNMALIDIR
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır