eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gençlerbirliği :0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 10:23
Arabayla gideceklere uyarı ; Arabalarınızı stadın girişindeki boş alana bırakmayın sakın,polis bekleme noktasına koyun veya kapalı bir otoparka koyun.Geçen sene çok kişinin canı yandı.Aq taraftarları arabanıza herşeyi yapabilirler.Teyp çalma,lastik patlatma,ön konsol sökme,koltukları parçalama vs.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 10:47
3-5 bin esesli olur dıye dusunuyorum ankara da
ESES
Yukarı
shes Liste gör
Yazar

Tuğba
Yer: Ankara
  Alıntı shes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 11:30
Orada olacağız Allahın izniyle  ! Ankarada olupta maça gelmeyen arkadaşlarım olacağını sanmıyorum, taraftarımız 2. yarının acılış macında takımımızı yanlız bırakmayacaktır, esasında taraftar sayısının muhabbetine girmek istemiyorum 3-5 bin farketmez, zaten taraftar olarak takımımızı her yerde desteklemek bir görev dolayısıyla gelme imkanı olan herkesin cumartesi günü 19 mayıs stadyumunda olacağından şüphem yok :) hadi ama cumartesi gelsin!!!
Düşünsene Sevgilim Seni ESKİŞEHİRSPOR Kadar Sevdiğimi!..
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 11:50
içimden bi ses maçın hakemi Yunus Yıldırım olacak diyor...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 13:14
Alıntı yapılan Es_Es_1965

ligin 2. yarısı perdelerini cumartesi günü açıyor bizim için ankarada gençlerbirliği deplasmanında..son yıllara baktığımızda başta gençlerbirliği olmak üzere ankara takımlarıyla özellikle de deplasmanlarda hiçde iyi sonuçlar almadık malesef.. ama takımın devre arası kampını olumlu bir şekilde geçirmesi de beni 2. yarının ilk maçı için umutlandırıyor ve tabi ki de gençlerbirliğinin eksikleri... özellikle yanılmıyorsam mustafa pektemek , harbuzi ve jedinak olmayacaklar... ama yine de gençlerbirliği ne olursa olsun ligin iyi oynamaya çalışan ve bizede ters gelen takımlarında biri..ayrıca devre arasında özellikle forvet bölgesine iyi bir takviye yapılmaması da ilk maç öncesi ve ligin kalan maçlarında canımızı sıkabilir... umarım özellikle batuhanın geldiği ilk sezonun 2. yarısında bizde oynadığı futbolunu oynarsa sorun olmayacağını düşünüyorum ve bunun yanında ümit karanın uzun süren sakatlığı sonrası nasıl döneceği de merak konusu... inşallah forvet hattından olumlu bir izlenim bekliyorum... diğer bir konuda özellikle ankaragücü taraftarının bu maçta olaylar çıkartmak istediği de gelen duyumlar arasında.. bizim kimseden çekincemiz yok ama olayların daha da büyümemesi adına ankara emniyeti de gerekn önlemleri alacağını düşünüyorum...  inşallah 2.yarının ilk haftasında ankara da deplasmanda kazanıp 3 puanla döneceğiz....

Jedinak Asya Kupası'nda olduğu için oynayamayacak ama bildiğim kadarıyla Mustafa Pektemek'in sakatlığı geçti.Harbuzi de son Yeni Malatya maçında ilk 11'deydi.

Gençlerbirliği gerçekten zorlu bir rakip Hurşut direk ve sadece kaleye gitmeyi düşünen, sadece dikine oynayan ve adeta her atakta golden başka birşey düşünmeyen bir futbolcu.Ayrıca Zec'in uzaktan çok etkili şutları var.Dilerim İvesa hiçbirinde topa bakakalmak  zorunda kalmaz.Soner Aydoğdu da bence gelecekte Türk futboluna damga vurabililecek bir isim.
Bizimde avantajımız oturmuş bir takımımız olması.Ben takımımızın küme düşme potasıyla ilgisi olcağını düşünmüyorum.Ama Kayseri,Bursa,Fenerbahçe'nin elenmesiyle 5. sıradaki takımın Avrupa'ya gitme ihtimali bir hayli azaldı.Bu nedenle Gençlerbirliği maçından alınacak 3 puan bizim ligdeki hedefimizi büyük ölçüde belirler.Ben seri galibiyetlerle Kayseri ve uyum sorunu yaşayacağını düşündüğüm bjk yi geçip seneye avrupada mücaddele edebileceğimize inanıyorum.İnşallah bu yolda ilk adımı Ankara deplasmanından alacağımız 3 puanla atarız.(Tahmin 3-1 goller Batuhan,Alper,Erkan)
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 14:33
maçın hakemi Barış şimşek 
ES   ES
Yukarı
KOÇ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KOÇ
Yer: Turkey
  Alıntı KOÇ26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 15:43
Maçın biletleri biletix te 13 liradan satışa çıkmış...
KOŞULSUZ SEVDİK ...
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 17:21
Bu arada daha çok erken ama şimdi den Paylaşayım.

http://www.facebook.com/event.php?eid=186565011363362

Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 19:15

ES-ES'TE SON HAZIRLIKLAR

Gençlerlibirliği ile Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak olan Eskişehirspor maçın hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Şimşekler son idmanı yarın yaparak Başkent'e gidecek.
BÜLENT HOCA İŞİ SIKI TUTUYOR
Eskişehirspor'da Cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Gençlerbirliği maçının hazırlıkları devam ediyor. Tesislerde bugün Teknik Direktör Bülent Uygun gözetiminde tek çalışma gerçekleştiren Kırmızı Siyahlı takım yarın son çalışmasını yapacak. Gençlerbirliği maçı için işi sıkı tutan Teknik Direktör Bülent Uygun bugün yapılan çalışmada yine futbolcularının pestillerini çıkarttı. Tesislerde dün yapılan çift çalışmanın ardından bugün yapılan çalışmada da Bülent hoca işi tutmak adına idman programını talebelerine eksiksiz uyguluyor.

YARIN YOLCULUK VAR
Ankara deplasmanında oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını yarın tamamlayacak olan Eskişehirspor maç için yola çıkacak. Yarın yapılacak olan idmanın ardından tesislerden kara yoluyla Başkent'e hareket edecek olan Kırmızı Siyahlı kafile Ankara'da kampa girecek. Cuma günü maçın son çalışmasını Başkent'te yapacak olan Kırmızı Şimşekler kaldığı otelde kampa girerek maç saatini beklemeye alacak. Sinan Turhan / Porsuk Ekspres

Foto Galeri

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2011 saat 19:38
Bu sefer Ankara'dan uc puanla donecegiz.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır