eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Beşiktaş : 0

Cevapla Cevapla Sayfa  123 73>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor : 2 - Beşiktaş : 0
    Tarih: 17/Ara/2010 saat 13:43
vallahi deseler gs ve fbye yenilecek,beşiktaş'ı yeneceksiniz ? eminim aramızdan bu durumu kabullenen birçok insan çıkardı... 
Nefer
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 19:58
Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan ChampioN

Üzülerek söylüyorum ki puan bekleyeceğimiz bir maç değil. 

İlginç??? Geçen sene Gs ve Feneri yenmiştik bu Bjk de balına kazanmıştı. 70 dakika biz oynamıştık kontra bir golle yenmişlerdi.

Taki bunları da geçtim, taraftarın daha baştan kaybetmesi çok anlamsız. Taraftar her maçta takımına güvenir, sonuna kadar destekler...

Takımını destekler ve galibiyeti alır.... :)))

Benim beklediğimin tersi çıktı  evet ama sahada olup bitecek bişey olduğunu sanmıyordum. Tüm Forumdan kendi adıma özür diliyorum. Maç başlayana kadar bu görüşümü savunuyordum. Maç başladıktan sonra yerimde duramadım heyecandan. Çok iyi oldu. Ben yanılayım ama takımım her zorluktan galip çıksın yeter..
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 19:54
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&p=2&hid=83670

Şu videoyu izleyemeyenlerin izlemesini tavsiye ediyorum. Herşey bu videoda var.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
Yer: Eskişehir
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 13:17
Ama matematiksel düşünürsek Fenerbahçe Anakaragücü'nü yenseydi biz bir üst sırada kapatacaktık haftayı, yine de her daim hayırlısı olsun.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 11:33
bizans takımları yenildikce medyada iyice costu. adamlar yas bagladı resmen. hemen hemen her spor programında aglayan bi sürü insan görebilirsiniz hepsi ist. yalakası. Anadolu ruhunu görmezden gelip ist. parasının hevesinde olan insanlar.. yazık yaşasın anadolu... güzel bir hafta sonu oldu..
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 11:28
istanbul takımlarının yenildiği bir haftaa =))) ne güzel bir haftasonu
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 10:48
Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan ChampioN

Üzülerek söylüyorum ki puan bekleyeceğimiz bir maç değil. 

İlginç??? Geçen sene Gs ve Feneri yenmiştik bu Bjk de balına kazanmıştı. 70 dakika biz oynamıştık kontra bir golle yenmişlerdi.

Taki bunları da geçtim, taraftarın daha baştan kaybetmesi çok anlamsız. Taraftar her maçta takımına güvenir, sonuna kadar destekler...

Takımını destekler ve galibiyeti alır.... :)))
Belki Bir Gün!
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 10:17
Cuma günü başlayan sevinç dalgası cumartesi ve pazar günüde devam etti üç bizans yenilince tüm Türkiye sevindi.
önce eses sonra eses
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 02:28
Alıntı yapılan zafer222

Geçen sene inönü deplasmanında o koydukmu bestesi içimizde kalmıştı. 2-0 öne geçtiğimizde deli gibi şinanari yapmak onları imrendirmişti bizi izliyorlardı hentbol takımının o maçtan önceki terbiyesiz hareketleri falan herkesi ayar etmişti maçta onlara döndüğünde koydukmu bestesini söylemişlerdi. Ama gelgörki intikamımız süper oldu o koyduk mu kısmını o kadar keyifli kılan geçen sene deplasmanda yaşadıklarımızdı bunu bize yaşatan futbolcularımıza teşekkürlü borç bilirim Smile

Aynı şeyleri ben de düşündüm kardeşim. Az önce şunların forumuna biraz göz gezdirdim ne var ne yok diye. Birisinin yazdığı şey aynen şu: "... kimse Beşiktaşı feneri yenmenin trabzonu yenmekle aynı ayarda olduğunu söylemesin, bu gün eskişehirvbile koydukmu yapıyor, ligde iddiaları varmı? yok, bu galibiyet onları bir yerleremi taşır? hayır,

ama mesele Beşiktaşı yenebilmekle ilgilidir..."

Adamlar kendilerini ne sanıyorlar böyle ya
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2010 saat 02:11
Alıntı yapılan esesliates

arkadaşlar maçta ivesa nın forması ne renkti hatırlayan var mı?     

mavii diye hatırlıyorum.........
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır