eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Bonus

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ESES Bonus
    Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:06
Merhaba:
Denizbank'tan cep telefonuma bir mesaj geldi.
Mesajda 10 TL bonus yüklü ESES bonus için mesaj atmam gerektiği Belirtiliyordu.
Foruma baktım. bir bilgi bulamadım. Yönetimin de bir açıklaması yok. İnternette de bu konu ile ilgili bir bilgi bulamadım.
Arkadaşların haberi olsun diye buraya yazıyorum.
Hasan AYDOGAN
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:15
ESES'ime katkı yapacaksa bende alabilirim....
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:37

Aynı mesaj banada geldi.Bende forumda konusu hiç geçmediği için sahtekarlık olabilir diye değerlendirdim,bilgilendirme olursa seve seve alırız.

Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:44
İyice araştırın arkadaşlar sahtekarlık olabilir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:51
denizbankın sitesine baktım. fener, galatasaray ve rizesporun bonus kartları var.  bizimli ilgili bir bilgi yok.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:57
Evet Böyle Bir Şey Kulüple Anlaşmalıdır Muhakkak Ama Yeteri Kadar Reklamı Yapamadılar Sezon Başında AKTİF A.Ş.den Kombinemi Alırken Kendisinin Denizbank Görevlisi Olarak Anladığım Bir Bayan Bana Kartın Tanıtımını Yaptı Senelik Ücretin Eskişehirspor Kulübüne Kalacağını ve Yapılan Alışverişlerde Belli Bir Miktarda  Eskişehirspor Kulübüne Pay Kalacağını Falan Söyledi Bende Düşünmek İçin Zaman İstedim.

Sonrasında Tam Olarak Doğru Dürüst Atatürk Stadyumunda Reklamdı Yada Başka Bir Şekilde Herhangi Bir Tanıtım Görmedim ... 
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 10:58
Alıntı yapılan kayılı

denizbankın sitesine baktım. fener, galatasaray ve rizesporun bonus kartları var.  bizimli ilgili bir bilgi yok.

internet sitesinde denizbank ın kart çeşitlerinde var eses bınus yazıyo
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 11:01
Alıntı yapılan leventes26

Alıntı yapılan kayılı

internet sitesinde denizbank ın kart çeşitlerinde var eses bınus yazıyo

Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 11:02
Şöyle bir haber vardı zaten aralık ayında piyasaya çıkacağı söyleniyordu

http://www.esesdergi.com/index.php?pg=haberdetay&id=346

kartın görüntüsüde hoşuma gitti :)
Her zaman her yerde
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2010 saat 11:03

ESES+bonus geliyor
SAYI 25 / Kasım 2010

Kulübümüzün en önemli projelerinden biri olan Eskişehirspor Kredi Kartı ESES+bonus hayata geçiriliyor.

Denizbank'la yapılan anlaşma çerçevesinde taraftarlarımızın hizmetine sunulacak bu kartla, taraftarlarımız hem Bonuscard'ın avantajlarından yararlanacaklar, hem de kulübümüze gelir kazandırmış olacaklar.

İdari Asbaşkanımız Ahmet Yalçın kartın Aralık ayında oynayacağımız Beşiktaş maçı öncesinde yapılacak imza töreniyle piyasaya çıkacağını ve buradan elde edilecek gelirin de altyapıya aktarılacağını ifade etti.

Başvurular başladı

Aralık ayında piyasaya çıkacak olan kredi kartı için başvurular başladı.

“ESES boşluk T.C Kimlik Numarası”nı yazıp 3280’e kısa mesaj olarak gönderen taraftarlarımız, bankadan yapılacak geri dönüşün ardından kartlarını teslim alabilecekler.

http://www.esesdergi.com/index.php?pg=haberdetay&id=346
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır