eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Bonus

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sonunda_kaydoldum Liste gör
Yazar

gökhan sezer
Yer: Mersin
Online Durum: Offline
  Alıntı Sonunda_kaydoldum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ESES Bonus
    Tarih: 03/Tem/2013 saat 23:39
özel bankalara boykotum var benimde. geçen sene denizbanktan kulübe çok az gelir geldiğini biliyorum bilanço doğruysa tabi. bilançoda bütün gelir giderler yanlıştı.
Rüzgarlara yön veren, kelebeklerin kanat çırpışıdır.
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 22:49
Özellikle bu İstanbul takımları ile olan maçlarda biletlerin öncelikle ESES Bonus kart sahiplerini satılması tarzı bir çalışma ilerleyen günlerde yapılabilir. Böylece aramıza başka renklilerin girmesi engellenebilir.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 21:22
bankalar hep kendine yontar.Hele Denizbank üste alacaklı bile çıkar.
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 16:03
Alıntı yapılan haydogan

Eğer  5 yılda 10 Bin karta ulaşılması durumunda kulübe 4 Milyon TL gelir geleceği açıklandı.
10 bin rakamı çok fazla bir rakam değil. Rahat ulaşabiliriz.

Hatta yönetim EsEs Bonusu olmayanın stada giremeyeceği şeklinde bir karar alabilirse çok daha hızlı artış olur.

Ben bu mesajı yeni gördüm, eski de bir mesaj 2010 tarihli ancak muhtemelen doğrudur.
Yaklaşık 7-8 aydır kartı kullanıyorum ve şimdi çıkarıp baktım, kart numarasının altında 1965le başlayan bi numara var ve 10445 ile bitiyor benim kartım. Burdan ben şunu anlıyorum; ESES Bonus kullanan 10445. kişi benim.
Eğer yukarıdaki alıntı yaptığım mesaj doğruysa 4 milyon bir gelir söz konusu olması lazım. Yeni yönetim bu işin de peşine düşmeli.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 14:52
Yukarıda bir arkadaş açıklama yapmış (ocak 2012 tarihli gerçi), kulübe sordum kart ücreti dışında her alışverişden de bir komisyon kulübe aktarılıyor diye, o yüzden yazdım harcamaların da faydası var diye, umarım kulüpten veya bankadan konuyla igili bilgisi olan paylaşır...
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 12:24
Alıntı yapılan Waddle

Harcamaların belli bir kısmı kulübe kaynak olarak aktarılıyor bildiğim kadarıyla, eski yönetim devam etseydi kartı iptal edecektim, şimdi ise harcamalarımı bu kart üzerinden yapmaya özen göstereceğim, fakat yönetim de bankayla iletişime geçerek bu kartın kullanımı arttırmak üzere kampanyalar (ilave bonus kazanımı gibi) hakkında görüşme yapmalı....

Benim bildiğim kadarı ile de kulübe aktarılan kaynak yapılan harcamalardan değilde her sene 50 tl kullanım ücreti alınıyor ve  kulübe verliyormuş.

RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 11:35
Harcamaların belli bir kısmı kulübe kaynak olarak aktarılıyor bildiğim kadarıyla, eski yönetim devam etseydi kartı iptal edecektim, şimdi ise harcamalarımı bu kart üzerinden yapmaya özen göstereceğim, fakat yönetim de bankayla iletişime geçerek bu kartın kullanımı arttırmak üzere kampanyalar (ilave bonus kazanımı gibi) hakkında görüşme yapmalı....
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 22:49
Açıklanan mali verilere göre geçen yıl ESESBonus'un kulübe katkısı sadece 26 Bin TL olmuş.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 13:20
Eskişehirspor UEFA'ya dedik 5dk sonra Denizbank ESESBonus'dan SMS geldi harcama ile ilgili :) #avrupayaeses
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2012 saat 21:13
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan yılmaz_26

arkadaşlar
es-es bonus kart ilk yıl kart üçreti yok değilmiydi?
bana 45 lira kart üçreti kesmişler
bilen birisi varsa açıklayabilirmi?

Geçen hafta benim ekstremede yansımıştı. Bunun üzerine Denizbank'ı aradım. Kart ücreti ödemek istemediğimi, gerekirse kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim. Konu ile ilgili döneceklerini söylediler. Aynı gün aradılar. Bunun kart ücreti olmadığını, taraftar ücreti olduğu ve bu ücretin tamamının kulübe aktarıldığını söylediler. Bende Kulübümle görüşeceğimi, eğer tamamını aktarmıyorsanız kartımı iptal ettireceğimi söyledim.

Kulüp Müdürü Can beyi aradım. Konuyu aktardım. Muhasebe ile görüşüp bilgi vereceğini söyledi. 1 saat geçmeden aradı. Evet Kart ücretinin tamımı Kulübümüze fatura karşılığı ödeniyormuş. Ayrıca her alışverişden de belli bir komisyon, yine kulübümüze fatura karşılığı ödeniyormuş. (Aralık Ayı için 32.000.-TL. kart ücreti kulübümüze ödenmiş.)

Denizbank tekrar aradı, ödediğim ücret kulübüme gittiği için kredi kartımı iptal ettirmeyeceğimi söyledim.

bendende kestiler  bende kartımı kaptırcağımı söyleyince 45 bonusuma yatırmısşlarSmileSmile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır