eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF Protesto (E-Posta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:26

Hakkı bir hakkın talebi konusunda tüm ES ESLERİN haykırışıyla bu uygulama protesto edilmelidir. TFF'nin yanısıra bütün spor programları mail bombardımanına tutulmalıdır. Facebook'taki gönüldaşlarımız ve sempatizanlarımızla durum paylaşılmalıdır. Cuma-Cumartesi-Pazar günü interaktif Eskişehir taraftarı gereğini kuşkusuz yapacaktır.
Tüm gönüldaşlarımız, dostlarımızla, TFF'nin haksız tutumu, uygulaması konusunda uyarı ve eylem mahiyetindeki başlığa destek verelim.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:37
mail adresi nedir tff nin
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:37
ben de bir mail gonderdim.
daha cok mail gonderilirse bu yanlisin telafi edilecegini dusunuyorum ama sessiz kalirsak sikayet etmeye hakkimiz olmaz.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:39
ben de  tff ve ligtv ye gönderdim
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:49
ES ES e evinde oynadıgı 8 lig maçından sadece 1 maçı pazar günü oynatan federasyon, deplasmandaki 9 maçtan 4 maçımızı Cuma günü oynatdıgına göre , demek ki ES ES taraftarını mümkün oldugu kadar deplasmanda da tribünde görmek istemiyor
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:53
Mesaj bi yere kadar.Bence ETB aracılığıyla toplanıp güzel bi açıklama yapmak en güzeli olur.İlk sene çıktığımızda hakem hatalarını protesto ettiğimiz gibi...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 01:00
Alıntı yapılan escalamity

Ender gecinmeye gönlün yok ismini niye ögreneyim modumundasin....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 01:23
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan escalamity

Ender gecinmeye gönlün yok ismini niye ögreneyim modumundasin....

hüsnü abi sitesine girdim tff nin mail adresi orda yazmıyo ama sonradan buldum öyle demek istememiştim
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 01:28
Ender,basligi acan arkadas yazisinda zaten elektronik posta adresini belirtmis be canim kardesim....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 02:03
insan tff ye mesaj yazarken kendini zor tutuyor:D sabah cafeden atayım ip'imden bulmasınlar beni:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır