eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF Protesto (E-Posta)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF Protesto (E-Posta)
    Tarih: 25/Kas/2010 saat 21:12
Lig başladığından beri maçlarımızın büyük kısmının Pazar gününe verilmiyor olması sebebiyle TFF'yi e-posta yağmuruna tutarak protesto etmek konusunda çoğunlukla hemfikiriz sanırım.

Federasyona karşı olan düşüncelerimizi uygun bir dille tff@tff.org.tr adresine şikayet edebiliriz. Konunun güncel kalması ve sesimizi daha çok duyurabilmemiz açısından yeni başlık açılmalı diye düşündüm.
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 21:17
bende şimdi mesajımı attım bence haklı tepkimizi ilgili kanallara iletmeliyiz.
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 22:12
Hepimiz aynı e-postayı atabiliriz.Tam olarak derdimizi anlatan bir örnek koysak ve herkes onu atsa daha çok katılım olur inancındayım
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 23:39
Takımlar Cuma Cuma-dış
  C.tesi C.tesi-dış  Pazar  Pazar-dış   P.tesi  P.tesi-dış
Trabzon 3  - 1 2 4 4 1 2
bursa 4  - 1 4 1 4 2 1
Kayseri 2 2 2 2 3 2 2 2
fb  - 1 3 3 5 1 1 3
b. belediye  -  - 3 2 4 7 1  -
bjk  - 1 5 1 3 5 1 1
gaziantep 1  - 5 4 1 5 1  -
antalya  -  - 5 5 3 3  - 1
karabük 2 3 2 2 4 4  -  -
gs  - 1 2 3 6 5  -  -
a.gücü 1  - 4 5 4 3  -  -
Manisa  - 2 4 2 5 4  -  -
G.birligi  - 1 3 6 5 2  -  -
ES ES 2 4 5 2 1 2  - 1
Konya 2 1 2 3 3 3 2 1
sivas 1  - 4 4 3 5  -  -
buca 1 3 5 4 2  -  - 2
KasımPAŞA
 -  - 2 4 5 2 2 2
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 23:48
  bende mail yolladım hem federasyona hem yayıncı kuruluşa.lütfen duyarsız kalmayalım  mail yağdıralım
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 23:50

ben tff yi protestoya karşıyım sebebi ise bence sorunu yanlış yerde arıyoruz ..

bence asıl protesto edilmesi gereken lig tv . açıkcası ben hazırlanan maç programını tff nn değil lig tv nin hazırladığını tahmn ediyorum .

ayrıca eğer yönetciler bu duruma karşı çıkmıyorlarsa ( sadece tahmin ) büyük ihtimal lig tv den , el altından para alınıyordur . kmse maç hasılatının düşeceği bir günde maç yapmak istemez , hatta buna karşı çıkar , tabi karşılığında başka bir çıkarınız yoksa ...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 23:56
Gonderildi
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2010 saat 23:56
"Bir Eskişehirspor taraftarı olarak lig başlamasından bu yana içeride oynadığımız maçlardan sadece 1 tanesinin, insanların stada gidip takımlarını desteklemeleri açısından en müsait gün olan Pazar gününe denk getirilmiş olmasını şiddetle kınıyorum. Kurumunuzun bu şekilde davranarak, tarafsız olma ve her takıma eşit mesafede durma gibi konularda sınıfta kaldığı çok açıktır. Bu şekilde devam ederek Eskişehirspor taraftarlarının TFF'ye ve aldığı muhtelif kararlara güvenmesini beklemeniz doğru olmaz."

Gibi bir yazı bence uygundur. Lütfen bu konu üzerinde duralım. Daha oturaklı bir şikayet alternatifi olan varsa lütfen yazsın.
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:06
Sayın tff yönetimi maalesef eskişehirsporumuzun maç programı sürekli olarak pazar dışı günlere denk geliyor.Taraftar potansiyeli yüksek olan takımmıza bilinçli ya da bilinçsiz, kasıtlı ya da kasıtsız yapılan bu adaletsiz tutumun değiştirilmesini istiyoruz.Şehrimizin taraftarı bilinçli, adaletli ve hakkaniyetli olmanızı beklemektedir.Saygılar.

Ben de bunu gönderdim sıra sizdeWink
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2010 saat 00:15
Az sayıda taraftarının stadtan takip etdigi : G.birligi  5 , b.belediye  4  iç saha maçını  pazar günü oynarken ,ciddi anlamda kombine satan ESkişehirspor sadece 1 maçını pazar günü oynuyorsa ve bu kulübü yönetenlerden buna en ufak bir itiraz gelmiyorsa, bu yönetimin taraftara karşı ne kadar duyarsız olduklarının göstergesidir.Cumartesi çalışma günü oldugu için(vardiyalı çalışanlar) birçok taraftar sezon başında kombinesini almasına ragmen ES ES i stadta izleyemiyor.Yönetim taraftarlarının hakkını korumalıdır.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır