eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34353637>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 14:44
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ACMILAN

ivesa   diego   saffet   volkan   sezgin   alper   bülent   doğa   erkan  serdar   jaycee akşam ki kesın kadromuz

sezer  tello burhan yedekWinkWinkWink

Bu cok defansif bir kadro.. yine 0-0 in habercisi. 8 tane defans agirlikli oyuncuyla cikacagini zannetmiyorum, nitekim evimizde oynuyoruz vede galibiyete ihtiyacimiz var. Alper, Doga, Bülent üclüsünden birini alip, Burhan Eser'i veya Sezer'i  almasini dilerim. 

Hocanin elbet bir düsüncesi vardi, ama kendi evimizde ortada 3 oyuncuyu birden oynatmak hangi mantiga sigar hala anlamis degilim. Nitekim, ikinci yarinin basinda Batuhan ile Sezeri, daha sonrasindada Burhjani alarak istenilen futbol be baskiyi kurabildik.
Mac sonrasi görüntüleri zaten akli basinda bircok rendasim kinamis, bende Batuhanin sayfasinda kinadim. Hala bu görüntüleri normal bulan arkadaslarimiz var, ben kendilerini büyük ESkisehirspor camiasina yakisir sekilde düsünmelerini rica ediyorum. Büyüklük atmak ile olunmaz, yaptigin, yapacagin ve hareketlerinle olur. Taraftarin sesi gayet güzel yansidi ekranlara. Eskisehir Marsini ya ben kacirdim veya söylenmedi. Mac sonrasi hakikaten Bursa ve AG ne sövüldüyse yanlsi yapilmis. Bunda da her zaman  üstüne basarak yazdigim gibi, kendini lider zanneden kabiliyetsiz insanlarin sucu cok. 

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 15:41
oyun sistemimiz yavas yavas belli oluyor sanki. uc onliberoyla rakibi kendi sahamizin ortasinda karsiliyacagiz gibi gorunuyor. bu deplasmanlarda cok ise yarar, ozellikle ileride hizli oyuncularla. ama kendi sahamizdaki maclarda biraz saldirmamiz gerekiyor, onde basmamiz gerekiyor tipki macin ikinci yarisinda oldugu gibi. ilk yarida takim cok mucadele etti ama mucadelemizin karsiligini alamadik cunku rakip hep geri dondu bos alanda top cevirdi durdu, belki rakibi kalemize yaklastirmadik ama icerideki maclarda bu yeterli degil, rakibi sikistirmaliyiz. ama bu taktikle deplasmanlarda cok surpriz puanlar toplariz. ama beni asil memnun eden kosmayan oyuncularin artik takima girememesi, oynayan herkesin terinin son damlasina kadar mucadele etmesi, bunu goren batu'nun diger oyuncularimiza ayak uydurmasi, tello'nun 2. gole cocuklar gibi sevinmesiydi. bir de taraftarin sesini tv karsisinda bu kadar guclu duymak.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 18:51

Ts ve manisa maçlarında mücadeleci ve kazanmayı arzu eden savaşcı bir Eskişehir vardı... Ligin başında çok pozisyon veren bir takımken Bülent hocayla neredeyse pozisyon vermeyen bir takım olduk... İvesanın bireysel hataları olmasa o pozisyonları da vermeyecektik... Burada "Sezar'ın Hakkı Sezara" Öncelikle takıma bu kazanma ruhunu aşıladığı için Bülent hocaya teşekkür ediyorum...

Tek eleştireceğim konu şüphesiz "Jaycee" ve 3 defansif özellikli adamla maça başlamasıydı... Gözler hep Sezer ve Batuhan'ı aradı...

Maça gelince bu seneki en iyi maçımızdı bence ... Çok şükür hakkımız olan 3 puanı aldık... İvesa ve Jaycee dışında takım olarak iyiydik...

Nadareviç ve Diego; çok iş düşmese de cılız manisa ataklarını başarılı bir şekilde kestiler... Diego defanstaki artılarına ilave olarak topu oyunu çok iyi sokarak ofansif anlamda da bu takıma büyük katkıları olacağını gösterdi... Bülent Ertuğrula ve Jaycee attığı iki mükemmel pasa yazık oldu...Hepimiz  “sen daha önceleri nerelerdin” dedik içimizden…

Sezgin çok parlamasa da işini yaptı... Volkan tam bir istikrar abidesi... Her maç belli bir çizginin altına inmiyor... Aman nazar değmesin... 

Erkan Zengin iyiydi ancak bazen gereksiz olarak topla çok oynuyor ve bu işi her maç yapmaya başladı...Bülent hocanın ikaz etmesi lazım Erkanı…

Serdarsa savaşcı ruhuyla takıma güç veren bir oyuncu... Bu hırslı oyununu  skora katkı yaparak da süslemesi lazım...  

İkinci yarıda oyuna giren Sezer ve Batuhan ise hepimize neden bu adamlar ilk 11'de başlamadı dedirtti... Özellikle ilk yarı yaptığımız her orta, atılan her hava topu manisa  futbolcuların zorlanmadan uzaktaştırmalarına sahne oldu... Böyle bir oyun yapısında neden Batuhanla başlanılmadı anlamadım...  Tabi maçın özellikle İkinci yarısının gizli kahramanı  şüphesiz Bülent Ertuğruldu... Gölge adamlar Alper ve Doğa oyundan çıktıktan sonra orta sahanın yükünü tek başına başarıyla çekti... Taça attığı ilginç şutunu dikkate almasaksak sıfır hata oynadı…

Gelelim kötülere... İvesa kaleyi 35-40mden bulan tek şutu izleyerek büyük bir başarıya imza attı... Maça biletsiz giren bir seyirci gibiydi... Golü de bizim gibi öylece izledi...

Jaycee ise forvetten çok rakip takımın  3. stoperi gibi davrandı... Kendi gol atamadığı gibi birkaç pozisyonda daha müsait pozisyondaki arkadaşlarına vurdurmayarak hem gol atmamayı hem de gol attırmamayı oyundan çıkana kadar çok iyi başardı...

Sonuç olarak ts beraberliğinin anlamlı olabilmesi için bu maçı kazanmamız gerekiyordu... Zor da olsa hak ederek, mücadele ederek, pes etmeyerek bunu başardık... Taraftar, oyuncular ve teknik kadro "10" numaraydı... Tabi maç sonrası görüntüleri izleme olanağım olmadı ancak bu konuda yazılanlar gerçekten dehşet verici nitelikte... Neden bu kaliteli kadroyla buralarda sürünüyoruzun cevabı gibi... 

Ligte bulunduğumuz yerle sene başındaki  ilk 5 hedefini kıyasladığımızda "Bir Yalancı Bahar" yaşadık hepimiz dün... Derin bir "Oh“ çektik  düşme hattından biraz olsun uzaklaşmanın buruk sevinciyle...  "Kış güneşi“ içimizi ısıtmadı ama alışkınız bu tablolara Buna da şükür diyelim…

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 21:08

Uploaded with ImageShack.us

resimler nefer trübünündendir resimleri silmemi isterseniz hemen silebilirim ...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 21:14
Silme GÜLÜM silme.... LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 21:16
eyvah eyvah...deşifre olmuşuz :) 
Nefer
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 21:24
kaan sen bu resmi çektiğimizde giyinmiştin yaaa :))) çaktırma ...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 22:14
Eskisehir Marsi söylendimi ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 22:18
Alıntı yapılan Adnan26

Eskisehir Marsi söylendimi ?

Maç başlamadan söylendi.
Umarım bu gelenek 8jk maçında açığa da geçer, bütün stad hep bir ağızdan söyleriz...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 22:39
Alıntı yapılan sağlığın gülü

kaan sen bu resmi çektiğimizde giyinmiştin yaaa :))) çaktırma ...

yok yok LOL malum üzerime düşeni yapmak için hemen tayfanın yanına geçip çıkardım :)
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34353637>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır