eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Kitap Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8910
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 10:48
Kampanyamızda son noktaya geldik.Yarın topladığımız yaklaşık 2500 kitabı Mihalıçık'a götürücez...Mihalıçık ilçe milli eğitim müdürlüğne ve gösterdiği bir okula bağışlayacaz....Kampanyamıza destek veren herkese teşekkürler...

açık!
Yukarı
kırmızı_şimşekler Liste gör
Yazar

söylemez
  Alıntı kırmızı_şimşekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 11:05
Alıntı yapılan runo26

Kampanyamızda son noktaya geldik.Yarın topladığımız yaklaşık 2500 kitabı Mihalıçık'a götürücez...Mihalıçık ilçe milli eğitim müdürlüğne ve gösterdiği bir okula bağışlayacaz....Kampanyamıza destek veren herkese teşekkürler...

En büyük takdiri sizler hakediyorsunuz bence böyle işlerle uğraşmak harbiden çok büyük fedakarlıklar ister sizler bunu bence başarıyla yerine getirdiniz.Oradaki çocukların gözlerindeki gülümseme ve memnuniyet sizlerin çektiği sıkıntıları alıp götürecektir.
Bundan sonra yapılacak olan faydalı girişimlere umarım ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI daha fazla katılım göstereceklerdir.
Kitap verenlere toplayanlara ve yerine ulaşmasına vasıta olanlara sonsuz TEŞEKKÜRLER.
Bir Eskişehirspor'lu olarak sizlerle gurur duyuyorum.Clap
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 11:40
Alıntı yapılan kırmızı_şimşekler

Alıntı yapılan runo26

En büyük takdiri sizler hakediyorsunuz bence böyle işlerle uğraşmak harbiden çok büyük fedakarlıklar ister sizler bunu bence başarıyla yerine getirdiniz.Oradaki çocukların gözlerindeki gülümseme ve memnuniyet sizlerin çektiği sıkıntıları alıp götürecektir.
Bundan sonra yapılacak olan faydalı girişimlere umarım ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI daha fazla katılım göstereceklerdir.
Kitap verenlere toplayanlara ve yerine ulaşmasına vasıta olanlara sonsuz TEŞEKKÜRLER.
Bir Eskişehirspor'lu olarak sizlerle gurur duyuyorum.Clap

Sizlerin böyle takdir edici sözleri arkadaşlara cesaret veriyor ve onları fedakarlıklarının karşlığında yapmış oldukları şeyden gurur duymalarını sağlıyor.
Ben de size teşekür ederim.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8910

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,441 saniyede hazırlanmıştır