eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Kitap Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
Online Durum: Offline
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES Kitap Kampanyası
    Tarih: 30/Tem/2007 saat 19:03
ÜNİESES KİTAP KAMPANYASI

ESKİŞEHİRİN DÖRT BİR KÖŞESİNDE ADIN TAŞINACAK!
ÜniESES üniversiteli bir harekete yakışan bir kampanya başlatmaktadır. Eskişehir il sınırları içerisinde 369 köy 12 ilçe bulunmaktadır. Buralarda 252 ilköğretim okulu, 78 ortaöğretim okulu yer almaktadır. Bu okulların birçoğunda kütüphaneyi oluşturacak kitap bulunamamaktadır. Biliyoruz ki eğitim-öğretimde en önemli bilgi kaynağı kitaplardır.

Eskişehir gibi gelişmiş bir il de dahi bazı köy okullarında öğrencilerin yararlanabileceği kütüphane bulunmamaktadır. Yeni yetişen neslin Eskişehirspor’u tanıması noktasında Üniversiteli Eskişehirsporlu ağabeylerinin bu faaliyetleri büyük önem arzetmektedir.

Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak Milli Eğitim İl Müdürlüğünden ihtiyacı olan özellikle köylerdeki okullarını tespit edip kütüphanelerini oluşturmak için kitap bağışlamak istiyoruz. Üniversiteli ağabeyleri olarak onlara hem örnek bir davranış göstermek hem de Eskişehirspor taraftarının sadece maç günleri organizasyonlar yapmadığını göstermek amacındayız.

Kitap Kampanyasının Kapsamı:

a)ilk öğretim için :hikaye, okuma becerisi geliştirmeye yönelik, sosyal, fen ve matematik alanlarında temel düzeyde bilgiler veren kitaplar, şiir

b)orta öğretim için : üniversiteye hazırlık kitapları, roman, deneme, söyleşi dergi türü yayınlar, sporla ve eskişehirsporla ilgili kitaplar

Kitap Kampanyasının Tarihi

Başlangıç Tarihi: 1 Mart 2007

Bitiş Tarihi :1 Eylül 2007

Teslim Tarihi : 17-21 Eylül 2007

Yapacağımız Kitap Kampanyası 2007-2008 öğretim yılında tespit edilen köylerdeki okullara iletilecektir. Kitaplar ilköğretim ve ortaöğretim diye sınıflandırılacak kutularda muhafaza edilip. Teslim tarihinde ilgili okul yönetimine teslim edilecektir. Teslim sırasında Eskişehirsporla ilgili yazılan tüm kitaplar ilgili okullara ÜniESES tarafından hediye edilecektir.

Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 19:06
Kitap Toplama Merkezlerimiz:

-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF A Blok Spor Kulübü Ofisi
-Anadolu Üniversitesi İİBF Kantini
-Anadolu Yıldızı Derneği / Taşbaşı
-Eskişehirspor Kulübü Tırı-Satış Mağazası / Atatürk Caddesi
-ExeSpor Mağazası (Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi
-Uysak Eczanesi / Yunusemre Caddesi (Özgüven Rest.Karşısı)
-Tünel Stüdyosu (İstiklal Mh. Metinbey Sk No:19/a -Adalar)
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 19:16
Tüm forum ahalisinin desteklerini bekliyoruz, özellikle de Eskişehir de olanların. Kampanyamızı tam anlamıyla duyuramadık. Bu bağlamda Eskişehirde olanların internetle dolayısıyla sitemizle bağlantısı olmayan hemşehrilerimize ulaşmalarını ve onları yönlerdirmelerini bekliyoruz.
herşey geleceğimizin teminatı gençlerimiz için...
herşey ESKİŞEHİR için... 
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 23:46
Sezon başladıktan sonra stad çevresinde etkin bir kampanya başlatmalı ve bu konudada üzerimize düşen görevi yapmalıyız..Murat hoca ile görüştüğümüzde bu konuyu değerlendireceğiz;)..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 22:37
En geç 2 hafta sonra kampanyanıza KONKŞ olarak destek olacağız.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 08:59
Kitap kampanyasında topladığımız kitapları biraz daha artırmamız lazım.
Onun için biraz daha desteğe ihtiyacımız var. Arkadaşları hepsi gönüllü olarak çalışıyorlar.
EsEsli büyüklerimizden de destek istiyoruz. Onlar kitap vereceklerini taahhüt etsinler biz onlardan gider teslim alırız.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 18:15

Kampanyamıza forum üyelerinden destek bekliyoruz.Kitap sayımız artmalı   'Eskişehirde kütüphanesiz okul kalmasın'

açık!
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 08:50

-Kampanyamıza forum üyelerinden destek bekliyoruz.Kitap sayımız artmalı   'Eskişehirde kütüphanesiz okul kalmasın'!!!

açık!
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 13:42

Kitap kampanyamız nasıl gidiyor Question Önemli bir gelişme var mı Question

Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
brkn Liste gör
Yazar

Barkın ÖNDİKMEN
  Alıntı brkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 18:28
önümüzdeki hafta kitapları teslim etcem.Bi türlü fırsatım olmamıştı.
Önümüzdeki hafta kitaplar elinizde olcak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır