eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

29 Ekim 2012 (Cumhuriyet Yürüyüşü) - 15:00 ADALAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 21>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
Online Durum: Offline
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 16:47

Atam seni özlemle anıyoruz ve arıyoruz....

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 17:07

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
Atİ NeFeR Liste gör
Yazar

çağrı çetinoğlu
Yer: sol kapalı
  Alıntı Atİ NeFeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 22:34
Bursa Nutku PDF Yazdır E-posta

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, “Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır” demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, “Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir” diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, “demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek”

Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, “ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.”

İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Hayallerimiz Elbet Bir gün Gerçek Olacak Eskişehir Bayrağı Boğazda Dalgalanacak!!! //inadına nefer
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2010 saat 23:41
Geçen sene de katılmıştım, bu sene de katılacağım. İmkanı olan herkes katılmalı, Cumhuriyeti bir kez daha haykırmalı.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 04:08
Yarın belkide,Çocuklarımızın arama ihtimali çok yüksek olacak olan Cumhuriyetimizin 87.ci yılını kutlayacağız,inşallah.
Belki biz göremesekte 100.cü yılını kutlayacak bu günün çocuklarına tembihimiz olacaktır sahip çıkın demek.
Bu günün gençleri "Genellemedir" pek parlak görülmüyor,azda olsa Aydın gençlerimizide tenzih ediyorum..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 10:57
Alıntı yapılan 26_26_26

Yarın belkide,Çocuklarımızın arama ihtimali çok yüksek olacak olan Cumhuriyetimizin 87.ci yılını kutlayacağız,inşallah.
Belki biz göremesekte 100.cü yılını kutlayacak bu günün çocuklarına tembihimiz olacaktır sahip çıkın demek.
Bu günün gençleri "Genellemedir" pek parlak görülmüyor,azda olsa Aydın gençlerimizide tenzih ediyorum..

ahmet abi allah izin verirse hep beraber gereceğiz...(Cumhuriyet Yürüyüşü) beraber yapacağız...Clap
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 11:46

cumhuriyetimiz için ayak seslerimizi daha gür cıkaralım yarın hepbirlikte omuz omuza kutlayalım bu şanlı günü

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 12:21

CUMHURİYETİMİZİN  KURULUŞUNUN  87. YILINDA  BÜYÜK  ATATÜRK' Ü

ŞÜKRAN VE MİNNETLE  ANIYORUZ...  

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 12:44
Bende oradayım........ Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ozzie Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: melbourne
  Alıntı ozzie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 14:47

Sarışın bir kurda benziyordu.
  Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı.
  Yürüdü uçurumun başına kadar,
  Eğildi, durdu...
  Bıraksalar
  İnce, uzun bacakları üstünde yaylanarak,
  ve karanlıkta akan bir yıldız gibi kayarak,
  Kocatepe'den Afyon Ovasına atlayacaktı....

Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı.
Yürüdü uçurumun başına kadar‚
eğildi‚ durdu.
Bıraksalar
ince‚ uzun bacakları üstünde yaylanarak
ve karanlıkta akan bir yıldız gibi kayarak
Kocatepe´den Afyon Ovası’na atlayacaktı.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 21>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır