eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 20:10
bilica gibi çirkef futbolcu istemiyorum takımımda inşallah olmaz
Yukarı
KILL4ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Augsburg
  Alıntı KILL4ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:18

sivasin bilicasi gelirse tamam ama fenerin bilicasi gelirse istemem!!!

Her Zaman, Her Yerde, Ölümüne, Inadina ESES!
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:53
Oldu,sipariş verelim arkadaşım madem,onu istemem,bunu istemem?
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 22:02
Alıntı yapılan KILL4ESES

sivasin bilicasi gelirse tamam ama fenerin bilicasi gelirse istemem!!!

olur
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 01:27
Faruk Bayar şu anda boştaymış Kanaltürk'te programa katıldı telefonla... Ocaktan sonra bir takımla anlaşıcam falan dedi... Malum Bülent hocanın eski öğrencisive Eskişehirli gelirse şaşırmamak lazım...

Aklıma sivastayken bizim maçlarda yaptığı hareketler geliyor!!! umarım böyle bir şey olmaz...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 01:38
Alıntı yapılan poseidon

Faruk Bayar şu anda boştaymış Kanaltürk'te programa katıldı telefonla... Ocaktan sonra bir takımla anlaşıcam falan dedi... Malum Bülent hocanın eski öğrencisive Eskişehirli gelirse şaşırmamak lazım...

Aklıma sivastayken bizim maçlarda yaptığı hareketler geliyor!!! umarım böyle bir şey olmaz...
Faruk ne münasebetle telegol e tlf la bağlandı ?
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 01:45

Tam bilmiyorum yakalayamadım orasını ama Adnan Sezgin'in bir şeyine cevap vermek için sanırım... Ben sonuna doğru açtım...

Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 02:14
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan poseidon

<FONT> 

<FONT>Aklıma sivastayken bizim maçlarda yaptığı hareketler geliyor!!! umarım böyle bir şey olmaz...
Faruk ne münasebetle telegol e tlf la bağlandı ?

Rijkaardın tercümanı Mustafa Yücedağ faruk bayar'ı galatasaraya almaya çalışmış ama olmamış falan filan. gesenin kendi iç meselesi.Faruk'un bağlanma nedeni: Adnan Sezgin, İstanbulspor'dayken Faruk'un "büyük" takımlara gitmesini engellemiş çok para isteyerek. Adnan Sezgin, faruk kim nerde şimdi deyince faruk'ta içerlemiş, ikinci yarıda sahada görecek faruk kimmiş diyor.. .
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 10:05

Bülent Uygun Şükrü Oytan'ın Dün programda Hocam bu Bilica mevzusu Nedir Sorusuna Verdiği Cevap : 

''Bilica Sivasspor dan Fenerbahçeye Gittikten sonra sadece Bir KeZ Görüştük oda benim boşta olduğum zaman oda hal hatır sormak amaçlı aradı.Bu Sezonu Geç 2 Senedir Bilica ile Hiç görüşemedik.Ama şunu bilin ki Benim Futbolcu izleyen Ceo'larım Bilicadan kat Kat daha yabancı oyuncular stoperler izliyor...''

Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2010 saat 11:07
Benim tahminim Ocak ayındaki ara transfer döneminde ES ES, Sivas, Buca arasında futbolcu transfer trafiği yaşanacak diye düşünüyorum. Bülent Uygun Sivastan, Bucadan eski öğrencilerini toplar. Rıza Çalımbay da bizden Sivasa futbolcu alabilir.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,329 saniyede hazırlanmıştır