eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı redroseeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2010 saat 16:02
bu takıma volkanın alternatifi olabilecek bi sol bek, direk ilk onbirde oynayabilecek sağ bek, eğer çok kaliteli bulunursa stoper ve forvetten gönderilen oyuncu olursa hızlı bitirici bi forvet alınabilir tabi birde ivesa'nın form durumu belli olmuyo gerçekten yetenekli gelecek vaad eden bi kaleci araştırması yapılması da şart bunlar olursa gerçekten iyi yerlere geliriz ve şu an mevcut orta sahamızın kapasitesinin %50 'sini anca oynadığını düşünüyorum eğer alınabilecek verim yükseltilirse çok yetenekli oyunculara sahibiz önemli olan kullanabilmesini bilmek oyunculara inanç aşılamak hırslandırmak hayırlısı olur inşallah her zaman eskişehirsporumuz için...
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2010 saat 16:42
Ya şu Blica'yı zamanında alsalar sahayı yaparken o kadar para harcamaz bu adama yaptırırdık
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
honour26 Liste gör
Yazar

onur ozan
Yer: Eskisehir
  Alıntı honour26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 13:55
bilica nın geleegini sanmıorm ama bakalm
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:20
  Her yıl olduğu gibi bu ara transfer döneminde bir kaç tane futbolcu alırız. Dua edelimde Gs.'de işi bitmiş futbolcular alınmasın.
kalender
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 15:24
yedek kaleci, yedek sol bek ve forvetlere bagli bir forvet alip kapatmaliyiz. Orta alandan iki uc oyuncu gonderip ve genclerden bir iki tanesini kiraya vermeliyiz. Sezgin joker oyuncudur bu takimin ve gitmesin. Serdar, vucko, jaycee ve caner gitme ihtimali yuksek oyuncular
ANTI BIZANS
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 18:29
 Bize orta alanda Engin Baytar tipinde adam lazım.
S.nalbant
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 18:42
Sapara gibi hızlı, tempolu bir ortasaha isterdim fakat ortasahadan daha önemli ihtiyaçlarımız var. Kaleci veya stoper gibi...
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 18:49
Eğer pele istenen düzeye gelemeyecekse bu takıma çok iyi bir ayağında top tutan oyuncu lazım. Yoksa kadromuz hem iyi hemde yeterli. Sadece bu takıma kondisyon gerek. Çünki takımın halinden bu anlaşılıyor. Jeysi bu takımda oynayacak kapasitede değil. Vuckoda oynayamaz. Fakat yinede alternatifli iyi kadromuz var. Bu kadro ilk sekize kesin girecektir. Mesele 1-2 iyi transferle  kupada iddialı olabiliriz.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 18:55
Bilica sadece çok iyi bir kesicidr...İyi bir markajcı,güçlü fizik yapısı olan bir futbolcudur...Ama asla özellikleri olan bir stoper değildir...Sivasspor'daki başarısını ise ben burada Bülent UYGUN zamanında oynadığımız iki maçta çok rahatlıkla gördüm...Fenerbahçe gibi her maçta hücum oynayan bir takımda başarılı olması kesinlikle imkansız gibi gözüküyor...Top tekniği zayıf,oyun kurmada zayıf,ağır bir futbolcu...Fakat çakılı ve gömülü defanslar için ideal bir adam...Ben bu nedenle bu oyun zihniyetinde Bülent UYGUN'un bir takımı şampiyon yapabileceğine inanmıyorum...

Gelsede ağzımı açmam ama gelmezse daha çok memnun olurum...Bana göre Nadareviç'ten çok farklı özellikte bir adam değil...Sadıgov ve Diego'nun daha iyisi diyebiliriz...Bu özelliklerde stoperimizin olduğu bir takımda Bilica bize lüks gelir mi derseniz...Eğer Sadıgov ve Diego gidecekse gelsin,çünkü onlarda bana göre çok vasat futbolcular...Devre arasına göre bu iki futbolcumuza yabancı oldukları için ve uyum sorunlarına bakarak düşünülebilir...Beklemek lazım...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:52
son maçta  sadigov u hiç beğenmedim el bombası gibi penaltı yaptırcam diye yırtdırdı  adeta  olmaz bu şekilde bize iyi bir stoper hala lazım .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır