eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 1 Kocaelispor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 21:13
Alıntı yapılan berepe

OKUDUĞUM KADARIYLA HERKES DE SABİT OLMUŞ Bİ DÜŞÜNCE VAR KOCAELİSPOR  YEDEK AĞIRLIKLI KADRO İLE ÇIKACAK DİYORLAR BUNU NERDEN DUYDUNUZ   O SAHAYA ÇIKAN  11  NE OLURSA OLSUN YEDEK OLMAZ  KOCAELİSPOR  EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK VE KAZANACAK GÜÇTE TOPCULARDIR    ESKİŞEHİSPOR  KOCAELİSPOR DOSTLUĞUNU ASILSIZ HABERLERE  DOSTLUĞUNUN BOZULMASINI İSTEMİYORUM    UMARIM DOSTCA BİTER İYİ OLAN KAZANIR AMA KOCAELİSPOR KAZANMASINI İSTİYORUM BU ARADA   BOZÜYÜKSPOR IMIZA SAKARYASPOR KARŞISINDA BAŞARILAR DİLERİM    
düşüncelerini  küçük harflerle de ifade edebilirsin
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 21:14
Biz Kardeş körfezi eleriz,bir sonraki maçda da sakaryaya üfleriz
devamında da febeye elleriz
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 21:23

Geçen sezon İsmetpaşada yaşanan dostluğun tekrarlanmasını diliyorum.

# Direnmüdavim....

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 21:33
Şayet Kocaeli'yi eleyip tur atlarsak yeniden kura çekilecek ve kurada çıkan rakiple oynayacağız. Kuraya birinci kademede tur atlayan 18 takım, süper ligden geçen sene süper ligi ilk 4 sıra haricindeki (Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor) 14 takım katılacak. Toplam 32 takım kuraya katılacak. Bir sonraki grup aşamasında tur atlayan 16 takım ile geçen sene süper ligi ilk 4 sırada tamamlayan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor toplam 20 takım 5'er takımlı 4 grupta grup maçları oynayacak. Geçen sene süper ligi ilk 4 sırada bitiren takımlar gruplarda seri başı olacak.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:05
1.kademe kura çekiminde niye grup oluşturdular anlamadım. Grupları görenlerin kafası karışıyor doğal olarak. Hala birçok kişi Kocaeli'yi geçersek Sakarya-Bozüyük maçının galibiyle oynayacağımızı zannediyor. Geçen sezon da Sakarya Gazetesi aynı hataya düşmüştü. 2.kademede Antalya gelince şaşırmışlardı.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:07
Alıntı yapılan korfez_41

slm arkadaslarr ben izmitten musa bu mac ıcın yorumm yazmak ıcın yenı uye oldum bu macıı kesınlıkle dostluk kazansın ama bızım yenmımıs lazımm bız buu turkıyee kupasıı ıcınn cok yeteneklerızz bızlerr 20 veya 25 otobus kalcakk ıns bızlerı karsılarsanızz inş es es ve korfezz  elele super lige giderizz inş  cenabett sakaryaa tff 1.ligde hepp kalırr HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK KÖRFEZZZZZZZ VE ES ESTongueKORFESSSSSSS
sahada futbolcularımız oynar biz sonuca bakmayız yensekte yenilsekte siz bizim kardeşimizdir sonuç ne olursa olsun sizi en iyi şekilde karşılar kardeş takımızı ve kardeş taraflarlarımız en iyi şekilde karşılarız ben konbine bilet sahibiyim maçtan önce ve sonra sonuca bakmazsızın kocelili kardeşlerimizi ve takımlarını çağırıp alkışayacakgız biz bu jeti kardeş olarak görmediğimiz hiç rakip taraftara ve rakip takıma yapmayız kardeşim şunu bilki hiç bir esesli hiç bir esesli sizi ve takımınızı alkışlamaktan çekinmez  ClapBig%20smile 

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:13
bencede Kocaeli taraftari açık tiribüne girebilir.
sahada futbol Tribünde kardeşlik görüntüleri ;)
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:33
dostluk kazanacak
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:46

Kupa müsabakasını tüm takımlara örnek olacak bir şekilde, dostluk ve fair - play çerçevesi içerisinde bitirmeliyiz.

Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:58
Önce dostluk sonra ESES kazansın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır