eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 1 Kocaelispor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 22:40
maç esnasında devre arasında bir başka dikaktimi çeken konuda bizi diğer klüplerden ayıran bir özelliğimiz var oda mithat körlerin bizlere aramağan ettiği ES_ES marşları ...
özellikle sahamızda deplasman taraftarları, sahada futbolcuları varken devre arasında biz bu marşları çalmayacağızda ne zaman çalacağız??

devre arasın bu marşların özellikle son bestenin çalmasını çok isterdim.. bu ES-ES ile ilgili bestelerimiz dururken devre arasında alakasız ilgisiz rastgele şarkıların çalması bana çok basit ve düşüncesizce geldi..
canımı sıkan bu esnada(devre arası boyunca) protokol ve yönetimden bir Allahın kuluda bunu düşnemedi yaa..
belki ince ve küçük bir ayrıntı olarak görülebilir ama bence çok önemliydi..
türkiyede kaç takım adına böyle yapılmış besteler varki? ve biz bunun kıymetini yeterince bilmiyor değerlendiremiyoruz.
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
  Alıntı Berkayes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 22:44
Alıntı yapılan enES26

maç esnasında devre arasında bir başka dikaktimi çeken konuda bizi diğer klüplerden ayıran bir özelliğimiz var oda mithat körlerin bizlere aramağan ettiği ES_ES marşları ...
özellikle sahamızda deplasman taraftarları, sahada futbolcuları varken devre arasında biz bu marşları çalmayacağızda ne zaman çalacağız??

devre arasın bu marşların özellikle son bestenin çalmasını çok isterdim.. bu ES-ES ile ilgili bestelerimiz dururken devre arasında alakasız ilgisiz rastgele şarkıların çalması bana çok basit ve düşüncesizce geldi..
canımı sıkan bu esnada(devre arası boyunca) protokol ve yönetimden bir Allahın kuluda bunu düşnemedi yaa..
türkiyede kaç takım adına böyle yapılmış besteler varki? ve biz bunun kıymetini yeterince bilmiyor değerlendiremiyoruz.
çok doğru söylüyorsun.ama senin en son cümlene hayran kaldım.

bunda sana %100 destek veriyorum.

www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:04
Alıntı yapılan tarık

arkadaşlar herkese merhabalar.foruma yeni katıldım.

Hoşgeldin Tarık!
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:29
yazılıp çizilenlere göre her  sezon baş gösteren küfür sorunu bu sezon yine ortaya çıkmış.
takımımız ve şehrimiz için en iyisini istiyorsak,
takımımız ve şehrimizin zarar görmesini istemiyorsak;
şu küfür denen illetten kurtulmalıyız.

küfür cahilin sözüdür.....
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
meta Liste gör
Yeni Yazar

mete
  Alıntı meta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 00:19

yani tamam küfür iyi bişey değil ama, her seferınde de bunu konusupdurmak çok saçma..şu taraftarı komple tıksınlar içeride sizde rahat edın tek küfür eden taraftar bu taraftar mı..kocaeliye maça gidiyoruz sakaryalı taraftarlar trenı taşlıyo...bunları da göz ardı etmeyin bu taraftarıda daha fazla eleştirmeyin

12 yıldır 1.lig yüzü görmemiş EFSANE takımın CEFAKÂR taraftarlarıyız....
Yukarı
meta Liste gör
Yeni Yazar

mete
  Alıntı meta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 00:46
sürekli açık tribün bu küfür olaylarından sorumlu tutuluyo göze batan geneld ealtes tribünü.. baskanın arabası taslanır altes yaptı,,açıgın yarısı küfür eder altes etti,,dısarda küfür ederler altes yaptı, birazda elinizi vicdanınıza  koyun birini srekli eleştirirsenız olumlu bi gelişmede beklenemez ,eleştirinin yanında da biraz iyi olan şeyler  konuşulsa herkes ders çıkarmasını bilir olan bitenden...övgü de bulunmak
Genelde unutuluyo ama eleştiriye gelince herkes bi ağızdan yüklenio...elbette küfür güzel bişey değil ama bazen çok sinir bozucu eleştiriler yapılıyo nankörlüğe ulaşıo bu eleştiri..yapılan iyi adımlar unutulup yerini sadece eleştiri alıyo....
12 yıldır 1.lig yüzü görmemiş EFSANE takımın CEFAKÂR taraftarlarıyız....
Yukarı
aerman Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Londra
  Alıntı aerman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 01:32
Alıntı yapılan meta

yani tamam küfür iyi bişey değil ama, her seferınde de bunu konusupdurmak çok saçma..şu taraftarı komple tıksınlar içeride sizde rahat edın tek küfür eden taraftar bu taraftar mı..kocaeliye maça gidiyoruz sakaryalı taraftarlar trenı taşlıyo...bunları da göz ardı etmeyin bu taraftarıda daha fazla eleştirmeyin

Bizde zaten onlarin seviyesine inmeyelim diyoruz. Onlar ne yaparsa yapsin biz onlari kaale alamayiz. Cunku biz buyuk ES ES taraftariyiz. Onlar ise kendi capinda siddet ile eglenen ve siddet ile beslenen tanimlanamayan bir grup. Bizim icimizden 1 kisi bile o seviyeye gitmemeli. Kufure hayir.
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 01:37
benim bildiğim ankarada ankaragücü ,ankaraspor devre arası marşını çalıyor sipariş marşlar bunlar ama olsun yine maçtan önce ,devre arasında çalınıyor işte.Bizdede çalıyordu ama bu sıralar unutuldu.çalınsa bizim futbolcular içinde  iyi olur zira taraftar marşları boş bırakmaz eşilk eder
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 07:23
Alıntı yapılan enES26

bir cok klubun marslri var aslinda fakat bizimkisi kadar profesyonel degil yada eski. elazigin ersmi sitesine bakarsaniz cok ilginc marslar bulabilirsiniz. tamamen yoreye uygun yapmislar biraz komik gelmisti bana.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
cares26 Liste gör
Yeni Yazar

OKAN
  Alıntı cares26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 09:13
ege çubukçu yapmış galiba esese şarkı izans la ekspres diye çok manyak olmuş şarkılar dinleyen varmı dinleyin hoşunuza gidecektir
OKAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır