eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 1 Kocaelispor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 20:29
    Küfüre karşı yapılabilecek çok şey vardır.Önce bu mücadelenin yapılabileceğine herkes inanmalıdır.Küfürü kınayan pankartlar hazırlanmalıdır.Bu pankartları hazırlayıp gösterenlere her türlü destek verilmelidir.
    Stadyumları, en küçük bebekten en yaşlı büyüğe kadar herkesin gelebileceği,gelmekten mutlu olacağı ortamlar haline getirmek gereklidir.Açık havada maç seyretmenin keyfi,evde televizyon seyretme veya kahvede duman içinde zaman öldürme ile kıyaslanamaz.
    Eninde sonunda Küfürü yenecek olan iki kavram "Sevgi ve Saygı"dır.Küfür "güvensizliğin"işaretidir.Sevgi ve Saygı, kendine güvenen insanların meziyetidir.
    Ne yazık ki Küfür sadece Eskişehirspor toplumunun sorunu değildir.Diğer kulüplerin Taraftar grupları içinde de benzer sorunlar vardır.Bu sorunları aşmak için kulüp yöneticilerine ve spor yazarlarına büyük görev düşmektedir.
Ateş Ülker
Yukarı
benchmurat Liste gör
Deneyimli Yazar

murat tuğral
  Alıntı benchmurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 20:33

BÜYÜK ESES  ilk hedefin boğaz ve oradaki bjk fb gs  şanlı zaferler senindir süperlig bekle kırmızı şimşekleri  hatırla mazindeki acı günleri

benchmurates tuğrales
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 20:52
tüm körfezli kardeşlerimize iyi dilekleri için teşekkürler umarım elele süper lige beraber çıkarız kardeşimize başarılar ..
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 20:52
Ömer'in Kocaelispor maçında attığı gol.

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 21:16
Körfez kardeşimizdir. Baş koyduğumuz yolda aynı bayrağı her zaman birlikte taşırız. Bazen biz bazen onlar yorulur ama o bayrak o yolda ilerler. Aramızda yaptığımız maçlar bi nevi hasret gidermek olur. Kim yenerse yensin kaybeden olmaz.

Körfez - EsEs elele, hep beraber süper lige...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
  Alıntı tarık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 21:20
arkadaşlar herkese merhabalar.foruma yeni katıldım.
.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 21:34
Alıntı yapılan tarık

arkadaşlar herkese merhabalar.foruma yeni katıldım.

hoşgeldin.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 21:56
Geçen yıl,
bir bayrak vardı,
İsmetpaşada dalgalanan.
Bir bayrak vardı yeşil- kırmızı siyah,
o bayrakta beyazla şöyle yazıyordu: KÖRFES.
Dostluk kurulmuş Anadolu adına, Anadoluyu yüceltmek için,
gerisini boş veririm,ne fener ne bein kartal ne de yavşak galatasaray.

# Direnmüdavim....

Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 22:30
Öncelikle herkese tekrar selamlar..
küfür konusunda bende son  kocaeli maçı sonrasında şahit oldugum bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum..
maç sonrası staddan biraz geç çıktım hava hastahanesi tarafından çıkıyordum bu esnada altes gurubuydu sanırım tirübünlerde fazla kişi kalmamıştı kocaeli taraftarlarının "sakarya" aleyhine yaptıgı tezahuratu uzun süre karşılıklı yaptılar ama yazdıgım gibi tirübünlerde fazla kişi olmadı ve stad içi oldugu için bunu arkadaşların genç oluşlarına verdim umursamadım daha sonra stad dısında hava hastanesi tarafına geldigimde cadde hizasında kocaelili taraftar kardeşlerimiz vardı bu grup kızılcıklı + altestende arkadasların dankatılımıyla birlleşince adeta kıyamet koptu..kocaelili arkadaşlar polis barikatını aşarak bizim arkadaşlarla birleştiler ve yine "sakarya " aleyhine küfürlü (bunca yıllık seyircilik hayatımdaki en küfürlü tezahurat..)tezahuratı adalar girişine kadar sürdürdüler..bu esnada hava hastanesi tarafında banklarda oturan kadın-aile ve camlardan bakan ailelerin yüzlerindeki dehşeti görmenizi isterdim özellikle yanlarından geçerken bankalrda oturan bayanlar ne yapacaklarını şaşırdılar..bir taraftar dogrusu utanç duydum..biran bu aileler bir daha çocuklarını maça gönderilermi yada ES_ES imiz hakkında ne düşünürler bunlar aklıma geldi çok üzüldüm..
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 22:36
Kardeşler, herkes haklı küfür yanlış bişey. Ve bunu da aşacağız. Örnek taraftar olacağız. Bence yeterince üstüne gidildi bu konunun. Bakın başka statlarda cinayetler işleniyo. Biz bu halimizle bile onlara örnek olacak nitelikteyiz ama bunun daha ilerisi de var ve o yolda da ilerlemek mecburiyetindeyiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır