eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Her Taraftar Bir Kitap

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Her Taraftar Bir Kitap
    Tarih: 03/Eyl/2007 saat 00:49
ESES TARAFTARI EĞİTİME DESTEK VERİYOR...

Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak Eskişehir çevresinde kütüphanesi olmayan köy okullarına bağışlanmak üzere bir kitap kampanyası başlatmıştık... Kitap toplama faliyetimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir...
ÜniESES'li arkadaşlar Elazığ maçı öncesi el ilanları ile bu etkinliğimizi internet aracılığı ile ulaşamadığımız taraftarlara da ulaştırmak amacıyla yoğun olarak çalıştılar... Kocaeli maçı öncesi de el ilanları dağıtılacaktır...
Bu kampanyamıza büyük Eskişehirspor taraftarının gereken ilgiyi göstereceğine inanıyoruz...

Bu nedenle ÜniESES olarak taraftarımıza çağrımız MARDİN ve hatta daha öncesinde oynanacak KOCAELİ maçlarına gelirken "HER TARAFTAR YANINDA EN AZ BİR KİTAP GETİRSİN"....Görevli arkadaşlarımız Mardin maçı öncesi stadyumda açık türbün giriş kapılarının olduğu alanda "kitap toplama noktası" nda getirmiş olduğunuz kitapları teslim alacaklardır...

Kampanyamız 1 EKİM 2007 tarihine kadar devam edecektir...

Diğer günlerde ise bağışlamak istediğiniz kitapları aşağıdaki yerlere teslim edebilirsiniz:

Eskişehirspor Kulübü Satış Mağazası / Atatürk Cad. Stadyum Önü
Anadolu Yıldızı Derneği / Taşbaşı
Esnaf Sarayı
ExeSpor Mağazası / Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad.
Uysak Eczanesi / Özgüven Rest. Karşısı
Tünel Stüdyosu / İstiklal Mah.Metin Bey Sok. No:19/A (Adalar) 

Kitap Kapsamı
a)ilk öğretim için : hikaye, okuma becerisi geliştirmeye yönelik, sosyal, fen ve matematik alanlarında temel düzeyde bilgiler veren kitaplar

b)orta öğretim için : Sınavlara hazırlık kitapları, roman, deneme, söyleşi, şiir dergi vb türdeki yayınlar, sporla ve eskişehirsporla ilgili kitaplar

c)Genel kütüphane kitapları : Ansiklopediler vb.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 01:02
Gerçekten herkes yanında getirsin en azından birkaç yararlı kitap arkadaşlar..Onların çok ihtiyacı var okumaya biz Eskişehirspor taraftarları olarak hep  ilkleri gerçekleştirdik bundada katılımı yüksek tutalım...
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 01:07
Mardin maçına ilginin ne kadar büyük olacağı düşünülürse herkez bir kitap getirse en az 12000 kitap eder ki bu da az bir rakam değil arkadaşlar..... 
Uğur
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 09:04

Arkadaşlar kampanyaya destek olmanızı bekliyoruz.Uğur hocanın da demiş olduğu gibi herkes yanında en az 1 kitap getirse 12000 kitap toplanır.Bu da Eskişehirspor taraftarları olarak ilimizde daha çok kardeşimize ulaşmamız demektir.Umarım 12000 rakamının üstüne çıkarız ve şehrimizde birkaç  köy okuluna değil birçok köy okuluna toplamış olduğumuz kitapları ulaştırırız.

HAYDİ ARKADAŞLAR KAMPANYAYA DESTEK OLALIM.
ESKİŞEHİRDE KİTAPSIZ OKUL KALMASIN...
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 10:33
Bende Büyük Larousse ansiklopedileri var,bunları maçtan önce getirmeyi planlıyorum,yararı ne olur? bir de nereye bırakmalıyım?
-çalışmalarınızdan ötürü teşekkürler.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 17:48
Alıntı yapılan huso_26

Bende Büyük Larousse ansiklopedileri var,bunları maçtan önce getirmeyi planlıyorum,yararı ne olur? bir de nereye bırakmalıyım?
-çalışmalarınızdan ötürü teşekkürler.
Ansiklopedilerinizi Mardin maçı öncesi  açık tribün giriş kapılarının bulunduğu alana kuracağımız kitap toplama noktasına  bırakabilirsiniz.
Herkesten destek bekliyoruz.Eskişehirspor taraftarları olarak yine bir ilki gerçekleştirelim.
HER TARAFTAR BİR KİTAP
Lütfen herkes elinden geldiğince kitap getirmeye gayret etsin.
Ayrıca çevremizde konu hakkında bilgisi olmayanların haberdar olmasını sağlayalım.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 18:22
ben mardin ve kocaeli maçına gelemicem ama  gelsem çok ii olurdu getiridim biraz kitap

gelememin sebebi ist da oturuyorum...
Yukarı
simsekler Liste gör
Yazar

ilyas KESER
  Alıntı simsekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 19:04
bu kitap toplama olayını yerel gazetelerde desteklese daha iyi olur mesela es es taraftarı kitap topluyor yine bir ilke imza atıyor diye  iyi olmazmı arkadaslar ama ben yinede getirecegim kitap yarınlar için ...
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es !!!
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 19:43
Kampanaymıza bütün taraftarlarımızdan destek bekliyoruz Eskişehirde kütüphanesiz okul kalmasın Saygılar
açık!
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 22:23
ben ve arkadaşlarım çarş gunu kocaeli maçı oncesi 5den itibaren açık kapılarının ordaki kucuk tribunun orlarda bulunacagız.
kitaplarınızı desteklerinizi  bekliyoruz.
mardin maçında aynı şekilde devam edeceğiz.
UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,218 saniyede hazırlanmıştır