eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 15:57
Bütün vebal artık yönetimdedir... Bütün eleştirileri bütün kötü gidişi hocaya kanalize ettiniz... Hocayı kurban verdiniz bu taraftara.... Rıza hoca gibi bir adama bu stadda küfür ettirdiniz taraftarla karşı karşıya getirdiniz helal olsun plan tıkır tıkır işledi...

Madem 6. haftada bu adamı gönderecektiniz neden yeni sezona bu adamla girdiniz...?

Bütün bu şeylerin sorumlusu kesinlikle yönetimdir... Maçları 30 yap sonra takım kötüyken kurtarıcı olarak taraftarı tirbüne çağır...  Sonra bütün ipleri elinden kaçır teknik heyetle taraftarı karşı karşıya getir... Herşeyin sorumlusu olarak Hocayı ortaya koy sonra hocanın kellesini al... Ne güzel iş be!!!!

Senelerdir Eskişehirspor'un çektiği en büyük sıkıntı iyi bir yönetimin bu camiayı gerçekten yürekten seven sonuna kadar Eskişehirspor menfaatleri doğrultusunda çalışacak bir yönetimin iş başına gelmeyişidir...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 15:58
Bülent Korkmaz, Hakan Şükür tecrübesiz bence gelmeleri iyi olmaz. Bize en çok işe yarayacak kişi Ersun Yanal'dır ama gelir mi bilmem. Fatih Terim'in geleceğine hiç ihtimal vermiyorum zaten. Abdullah Avcı'da gelmez....

Samet Aybaba'da kötü bir teknik direktör değil. Belki kanımız uyuşur başarılı olabiliriz. Göreve başlamadan bu kadar ağır eleştirmeyelim. En azından ligi bilen bir teknik direktör. Hem Eskişehir taraftarını da çok seven birisi. Gençlerbirliği'ni çalıştırırken burada konuk olduklarında taraftara hayran kaldığını belirtmişti...
Belki Bir Gün!
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
Alıntı yapılan Ventisei

Uzak bir ihtimalde olsa Abdullah Avcı ile görüşülmeli.

Bende çok isterim ama Abdullah Avcı nın takımını yarı yolda bırakacak karakterde bir insan olduğunu düşünmüyorum.Zaten bırakırsada bizim onu istememizin nedenlerinden biri ortadan kalkmış olur.Bugün belediye yi bırakan,yarın bizi bırakır.Tabi bunlar yanlızca varsayım.Abdullah hoca bu tür revizyonlarda acil kan olarak kullanılabilecek bir hoca değildir.Sistemi,felsefesi olan olgun bir yönetimle,doğru zamanda  çalışmak isteyeceğinden adım gibi eminim..
__oldcity__
Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
artik bizde sivasi ve BJK'i ligdeki diger takimlar gibi yene bilecekmiyiz ?
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 15:59
Hoca bıraktı, kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz. Artık o da biz de kendi işimize bakmalıyız. Şöyle oldu böyle oldu geçelim artık önümüzde Buca maçı var.

Hoca alternatiflerine gelince; Terim'in geleceğini sanmam ve istemem de. Ersun Yanal olabilir, yabancılardan da bir zamanlar Trabzon'u da çalıştıran Hugo Broos geliyor aklıma.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 16:01
Yönetimden alınan bir isim yok mu?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 16:02
Rıza hocanın bırakmasına en çok deplasmanlara % 95 mağlubiyet gözüyle bakmayacağımız için sevindim!
Belki Bir Gün!
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 16:02
gündemdeki samet aybaba güvenç kurtar fln bence olmamalı eger bu adamlarla görüşülüyorsa bence bursasporun teknik adam arayışlarındaki ön plana cıkan adnan örnekte olabilir ertugrul sağlam ile anlaşılmasaydı bursa adnan örnekle anlaşabilirdi disiplinli ve futbol bilgisi üst düzeyde futbolcuları yakından takip eden bi kişilik başarılı olabilir diye düşünüyorum
Yukarı
kaan_26 Liste gör
Yazar

Kann CAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 16:03
Alıntı yapılan StS

Bülent Korkmaz, Hakan Şükür tecrübesiz bence gelmeleri iyi olmaz. Bize en çok işe yarayacak kişi Ersun Yanal'dır ama gelir mi bilmem. Fatih Terim'in geleceğine hiç ihtimal vermiyorum zaten. Abdullah Avcı'da gelmez....

Samet Aybaba'da kötü bir teknik direktör değil. Belki kanımız uyuşur başarılı olabiliriz. Göreve başlamadan bu kadar ağır eleştirmeyelim. En azından ligi bilen bir teknik direktör. Hem Eskişehir taraftarını da çok seven birisi. Gençlerbirliği'ni çalıştırırken burada konuk olduklarında taraftara hayran kaldığını belirtmişti...

aynen katılıyorum , Büyent KORKMAZ hem Gs de hem de gittiği azerbaycan da basarısız olmus bir hocadır, haman sükür ün ise daha 1 dk lık bile hocalık kariyeri yok, biraz tecrübe daha iyidir diye düsünüyorum,

forumda da yazılanlara göre bjk stilinden gs stiline geçis yapacağız galiba
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 16:04
Ankaraspor'u çalıştıran bir yabancı hoca vardı... Adı jurgen miydi.. daha önce yazılmıştı... İyi bir tercih olabilir yabancı olarak.. Ama bizim yönetimimizin vizyon anlayışını düşününe içim kararıyor...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır