eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBasından Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 251252253254255 347>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 09:44
Arkadaşlar ben Alihsan SARIÇOBAN'ı 1981 yılında bir İstanbul deplasmanına giderken tanıdım. o yıllarda sanırım Hürriyet gazetesi ne de haber yazıyordu. 80 li yıllarda ayder tribününün ona "Alihsanın sakalı keçi sakalı" diye tempo tutarak takıldığını hatırlarım. yaklaşık 30 yıldır ESES sevdalısıdır. Onun peşinden nice deplasmanlara gitmiştir. Bu takımın her ligde yakından takipçisidir.
Bazı arkadaşlar yönetim gitsin iş yapmaz tarzında yorumlar yazıyor. Ben de katılıyorum. Bu yönetimle daha iyisi Avrupa kulvarı hayal. Hayalde bu gidince kim gelecek düşünen varmı. Gitsin demek en kolayı. Şu anda İlimizde kulüp başkanlığını kaldırabilecek, hevesli, paralı, sporu seven ve en önemlisi vaktini buraya ayıracak kaç adam var?? Bu vizyonu taşıyabilecek kim var??? H. Ünal da zaten taşıyamıyor ama bırakınca kim elini taşın altına koyacak!!! Bunları da düşünmek gerekir
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 10:01
Recep Bey bu konuları çok defa ve uzun uzun tartıştık.Günümüzde Süper Ligde çok uç durumlar haricinde cebinizden paralar akıtmanıza gerek yok.Zaten takımların oldukça iyi gelirlere ulaşmaları kaçınılmaz.Buna bizim potansiyelimizi de dahil edeseniz...Bu hesapları daha önce bilenler detaylıca yaptı ve yazdı.
Kulüp yönetimi devredilirken 18-20 milyon TL  gibi olması imkansız borçlar açıklanmazsa pek çok aday bulunur.
A.İhsan Sarıçoban'ın Es Es sevdasına da sözüm olmaz ancak böyle ahbap-çavuş ilişkilerini göz önüne alarak yazı yazacaksa sanırım sizin de içiniz rahat etmez.
Bu yazdıkları bana göre tatlı bir kurnazlıktır.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 10:03
bu yönetimden daha kötüsü olamaz.bu yönetime destek olanlar esese köstek olanlardır.bazıları hala yalana,dolana,talana doymamışlar anlaşılan.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 10:56
Recebim Halil Ünal yönetimi abuk subuk borç çıkarmazsa yönetimi devralabilecek,kapasitede,yetenekte ve ESES sevdalısı 3-5 kişi var..Bu takım asla sahipsiz kalmaz.Zaten bu yönetimin kendisine güvenmesinin baş nedenide bu borç olayları,şeffaf yönetim olmadığı için gelmek isteyenin karşısına koyarız şöyle yüklü bir miktar herkes kaçar mantığı...Bir nevi korku imparatorluğu yani...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 11:05
TFF bu konuda yeni düzenleme yaptı Yönetimler konusunda; Öyle her isteyene şu kadar para ödeyin bırakayım diyemeyecek. Şu kadar alacağım var dese de hemen alamayacak...
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 11:36
Valla hayatta milli piyango bileti almam fakat yılbaşları alıyorum hemde tam bilet hani belki buyuk ikramiye cıkarda onca para ile es es imize hayırlı işler yaparım diye hep hayalini kuruyorum.Belki bi gun denk gelir Big%20smile
...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2009 saat 19:11
Arkadaşlarım, Abilerim burası "Basından Haberler" başlığı yani Eskişehirsporla ilgili bir başlık. "Türkiye'den Haberler" diye ayrı bir başlık mevcut http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=95&PN=28 ilgili haberleri buraya atarsanız daha iyi olur.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2009 saat 13:57
Eskişehir Konya'ya odaklandıEskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bu hafta deplasmanda oynayacakları Konyaspor maçına odaklandıklarını söyledi.

Teknik direktörü Rıza Çalımbay, Atatürk Stadyumu'nda düzenlediği basın toplantısında bu hafta oynayacakları Konyaspor karşılaşmasının kendileri için çok önemli maç olduğunu belirtti.

Hedeflerinin galibiyet olduğunu ifade eden Çalımbay şöyle konuştu:

"Artık ligin sonuna yaklaşıyoruz. Bütün takımlar için çok zorlu haftalar başlıyor. Her maçımız final maçı olduğu gibi bu hafta oynayacağımız Konya maçı da bir final. Takım olarak Konyaspor maçına odaklandık. Her şey bizim yapacağımız maçlara bağlı. Başkasına bağlı değil. Zaten lige baktığınız zaman herkesin herkesi yendiği bir lig yaşanıyor. Geçen haftaki maçı kazandığımızda bazı sonuçlar bizim için iyi olmasına rağmen, bazı beklemediğimiz sonuçlar da oldu. Onun için fikstüre göre ya da rakibe göre hiçbir zaman böyle olur, şöyle olur diye bakmayız. Takım olarak kalan 3 maçta da her şeyimizi ortaya koyarak iyi bir şekilde ligi bitirmek istiyoruz. Önümüzdeki sene bambaşka bir Eskişehirspor olacaktır. Onun için kalan şu 3 haftada çıkaracağımız puanlarla inşallah ligi iyi yerde bitireceğiz."

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ayrıca, kaleci İvesa ile Anderson'un sakatlıklarının sürdüğünü, Youla'nın da omuzunda problemlerinin olduğunu söyledi. 

14.05.2009
Kaynak : DHA

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2009 saat 23:13
Türk büyükleri Es-Es'li oldu!

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, Olgunlaşma Enstitüsü Kız Meslek Lisesi’ne hazırlattıkları tasarımları göstererek, “Eskişehirspor’a ve Türk büyüklerimize sahip çıkmalıyız. Çocuklarımızın okul çantalarında Örümcek Adam, süpermen değil de Es Es formalı Keloğlan ve Nasreddin Hoca olmalı. Es Es formalı Keloğlan ve Nasreddin Hoca’Lı okul tişörtleri Eskişehirspor Store’lerinde satılabilir” dedi.
Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan Olgunlaşma Enstitüsü Kız Meslek Lisesi öğretmenlerine hazırladıkları tasarımlar için teşekkür ederek, “Okullarımızda Türkiye’nin ve Eskişehir’in değerlerine sahip çıkacağız” dedi. Ceylan, “Biz süpermeni özenerek balkondan atlayan 5 yaşındaki çocukları gördük. Artık Amerikan hayranlığına son vermeliyiz. Nasreddin Hoca, Keloğlan, Karagöz-Hacivat’a sahip çıkmalıyız. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu değerlere sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

14.05.2009
Kaynak:Sakarya Gazetesi

HELAL OLSUN DİYORUM,BAŞKA DA BİRŞEY DEMİYORUM..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2009 saat 23:35
Bunca Yıl Önlük Eziyeti yok yaka eziyeti kravat gömlek ceket derken bu bir Devrim olmalı Süper bi oluşum..
Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 251252253254255 347>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır