eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 5.Hafta Sivasspor 1-1 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 727374
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 15:29
Alıntı yapılan esesreha

Alıntı yapılan Essfor

Müthiş taktiğimiz doldur boşalt ile 1 puanı kazandık .....Helal olsun Rıza hocaya......Eskişehirin Alex fergusonu.........ClapClap

Allahım artık uyanmak istiyorum..

Hoca diye başımıza getirip koyulan ve 2 sezon 5 maçtır katlandığımız Rıza nın doldur boşalt haricinde oynattığı bir sistem varmı. Onuda bildiğinden değil. Sadece iki örnek. İstanbul da 2-0 galipsin bjk. ye sistem aynı, Bursa da 1-0 galipsin 70. dakikada kontraataktan gol yiyebiliryorsun. 3 e 2 yakalanıyorsun gibi bumu teknik adamlık ve sonrasında da Sivas ta maça giden taraftarına çamur atabiliyorsun, bu mu adamlık. 

Şişir babam şişir saldır Eskişehir rıza hocanın tek bildiği taktik
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 16:05
Bizim bu takımla bu hocayla bu taktıkle bu yönetimle olacagı en fazla beraber oda karsı  takım en fazla bir gol atarsa artık birilerinin bu gidisata dur demesi lazım yada seri halınde maclar kazanmamız lazım
SSS KKK SK SK S
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 16:56
Alıntı yapılan Selfesteem

Alıntı yapılan ESES26ES

birisi bana şu lafın türkçesini açıklayabilirmi."ben kimseden destek beklemiyorum.sadece takımlarına destek versinler"acaba rıza hoca takımın içinde değilmiki bu lafı söylüyor.
Türkçesi şu bence: Ben taraftarla bağlarımı kopardım, onların ne sevgisine ne eleştirisine ihtiyacım var. Ben paramı alırıım. Benim işim takımı kafama göre oynatıp 17.sıradan 16. sıraya çıkarmak. Gururum,egom el vermediği için takımdan istifa etmem. İstediğiniz kadar bağırın ama en azından maç sonunu bekleyin diyor..

Bence de bu anlama grliyor bu açıklama ne saçma ya dünyada böyle bişey var mı? , taraftarına kafa tutan bi hoca , çok enteresan kafayı çizmemek elde değil şaka gibi  Big%20smile
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 16:58
  Bi de ben bu maçı baştan sona izledim şunu gördüm artık oyuncularda rıza hocayı istemiyorlar , adamlar yenilmek için herşeyi yaptılar bii tek kaleyi açmadıkları kaldı Big%20smile , enayi sivas istese 5 atardı Wink
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 17:07

Çok zavallı açıklamalar , rıza hocam hiç kalıbına yakışmayan açıklamalar bunlar , rıza hoca da çok baskı altında olduğundan söylediklerine bence kendi bile inanmıyor , çok sağlıksız beyanatlar !
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
entepe1981 Liste gör
Yazar

nesim
Yer: aydın-söke
  Alıntı entepe1981 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 12:44
ne kadar sabırsısız ne kadar çabuk adam asıp kesmeye meraklıyız.. arkadaşlar bir takımda teknik direkdör değişikliği ancak ve ancak sezon bittiğinde yapılır. eğer teknik adamı değiştiriseniz teknik ekibide değiştirmesiniz demektir. ligimizde kaç tane adam gibi teknik adam var?? kaç tanesi geldiği gibi takımı düzgün yönetir. yada ilk geldiği maçta takıma veriln gazla alınan galibiyetten sonrasını getirebilir. takım bu ve bu takımı en iyi tanıyan rıa hoca. 2 senedir elinde imkan yokken imkansızları başarıdı. hangimiz derdikki 2. yılımızda 7. olacağız hatta basit takımlara yenildiğimiz halde. geçen sene aksayan yönlerimizden daha öte camianın istekleri ön planda tutuldu. avrupa dedik şampiyonluk dedik. yıldız olan 3 hatta 4 futbolcu alındı. 2 senenin sonuda 3-4 yıldız futbolcuyu bünyene sindirebilmen kolay değil. eğer camia olarak bizim hedeflerimiz büyükse biraz sabredeceğiz. bizim bile alışık olmadığımız şekilde galibiyet serisi başlayacak ve istikrar abidesi bir takımın taraftarları olarak gururla formalarımızla gezmeye devam edeceğiz. ama yeterki biraz sabır.
uzaklarda da olsam kalbim seninle esesim!!! efeler diyarının kırmızı şimşeği...
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 13:02
Rıza Hoca yolun sonuna geldiğini anlamış olacak ki bu açıklamaları yapmış.Profesyonel olarak da tazminat almadan gitmek istemiyor bu yüzden de istifa etmiyor.Eminim şu saatlerde pazarlıklar yapılıyordur.Bugün yarın ayrılır temennim o yönde.
Teknik direktör olarak da içimden bir ses Samet Aybaba (her ne kadar istemesem de) olacak diyor.
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 15:41
Alıntı yapılan ant_eses

hoca kendı gorevını cok ıyı yapıyormus gıbı bırde taraftarımıza laf soyleme cesaretı buluyor...Angry
gecen seneyı hemende unutmussun bakıyorumda rıza hoca evımızde o kadar macı nasıl aldık her mactan sonra buyuk taraftar buyuk taraftar dedıgın gunler unutuldumu.sen yokkende bız vardık.yonetım yokkende bız vardık.sen ne anlarsın bızım sevdamızdan bızım askımızdan...alayınız basın gıdın nefes alalım daraldık...
ClapClapClap
Mersindeki Es Esli
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 01:48
  Kişiliksiz , ruhsuz , sistemsiz top oynamaya son vereceksen kal , ama hala eski kafa eski tas diyosan onurlu bir şekilde git hocam , burası eskişehir burda tutunmak kolay değil , ama bir tutulursan da baştacı olursun Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 727374

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır