eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çirkin iftira

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 02:14
alınan karar bence yanlıs olmus. belki onlarda bir anlık kızgınlıkla bu tepkiyi verdiler. bu sitede eleştirilcek bagzı şeyler olabılır. ama bunları gorup, cekıp gıtmek bence yanlıs. varsa bu sitenin bir yanlışı eleştirmemiz lazım.
DK
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 13:15
Murat abi ve Nefer'in haklı olduğunu düşünüyorum. Gerçekten de mod sorunu varsa site sorunudur ve bu sorun Murat Diri'yi ve de doğal olarak Nefer'i etkilemiştir. Patlak veren bu olay göstermektedir ki siteye mod alımları başlamalıdır.
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:08

Bu çirkin iftirayı atan veya yanlış anlaşılmalara neden olan bir kişi midir..??

O halde biz bunu neden dikkate alıyoruz ki;Murat DİRİ ve Nefer tribünün özellikle bu sene yeniden yapılanarak büyük bir atılım içerisine girdiğini herkes biliyor...(Konu nefer olduğunu için söylüyorum,zira Kızılcıklı ile beraber demek daha doğru olur..) Ben açıkcası böyle işin içeriğini bilmeden ortaya atılan iddiaları zaten dikkate almam...

Fakat burada NEFER tribünün almış olduğu kararı ise pek doğru bulmadım...Bizler yanlışları mücadele ederek çözmemiz gerekirken bir kişinin yaptığı hataya bakarak ne kızmak ne de küsmek olmaz...Sorun varsa hepimizindir...Çözecek olan kişilerde hepimiziz...Umarım aldıkları karardan dönerler ve savundukları doğruları burada tekrar tekrar dile getirerek doğru yolu hep beraber buluruz...Elbette onlarda insan,elbette onlarda yapılan haksızlığa karşı isyan edecekler ama bu sorundan kaçarak olmamalı...

Açıkcası burada "Deli kuyuya bir taş atmış,dokuz akıllı çıkaramamış" hesabı doğru yola gidenler bu tür suçlamalarla her zaman karşılacaktır...Önemli olan bu krizden daha da güçlenerek çıkabilmek ve böyle can sıkıcı konulara her zaman hazırlıklı olmak gerekir...

Yeniden Foruma dönmeleri dileğimle...Hepsinin gözlerinden öpüyorum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 14:21
tam olarak ne oldu birisi pm atıp anlatabilirmi yada buradan sansürlü şekilde?olayı bilmeden yorum yapmamız doğru olmaz
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır