eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ Atkısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2010 saat 18:52
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan otomatikkapi

Karaborsa yapabilirmiyiz...

BKŞ üyelik kartı olanlara 10 papel ya; o karttan içlemek lazım. 10'a alıp 15'e okuturuz; kesmezse yazdırırız Selim abi.LOL Karaborsanın civanını yaparız, olmadı İMKB bile yaparız.LOL Baba biz bu işe gireriz, duyurmayalım ama...Tongue
Abi ben başkanı tanıyorum, 10dan da aşağı alırız :)...

Şaka bir yana , emeği geçenlere çok teşekkürler...
Üzerimize düşen ne ise yapılacaktır...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
Yer: Turkey
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 19:24
Atkı satışları şu anda gayet güzel gidiyor, almak isteyenler biraz acele ederlerse iyi olur, çünkü sınırlı sayıda yapıldığı için ve şu anda devamının yapılması da düşünülmediği için atkısız kalabilirsiniz...EmbarrassedEmbarrassed

Tekrar hatırlatmakta fayda var Eskişehir'den atkı almak isteyenler benimle veya kujo(Olcay Özkan) ile özel mesaj yoluyla irtibata geçebilirler..
Embarrassed
İstanbul'dan alacak renktaşlarımız içinse Tayfun abi atkıların bir kısmını İstanbul'a götürüyor, bir-iki gün içinde Tayfun abi veya biz İstanbul'da nerelerde satılacağı hakkında  forumdan gerekli açıklamayı yapacağız..Thumbs%20Up
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2010 saat 14:06
Arkadaşlar,

Hem görüşmek,hemde yeni yaptırdığımız atkıları dağıtmak adına, 4 eylül cumartesi akşamı iftar sonrasında, saat 20:30 gibi en son taksimde toplandığımız akademi istanbulda toplanalım.

Zamanı olan herkesin katılımını bekliyorum.

Görüşmek üzere..

BAŞKAN
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2010 saat 15:54
Tebliğci KUJOWinkSmile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2010 saat 20:31
Elimiz de kalan son atkıları yarın maç öncesi ya da sonrasın da temin edebilirsiniz. Bana yada Levent arkadaşımıza ulaşmanız yeterli.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2010 saat 20:45

Sana ulaşmak, deveye hendek atlatmaktan zor.... LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 00:14
Saraçoğlu'nda herkes aynı anda açacaksa fotoğraf makinamı getireceğim..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 00:16
Dayım bizimkiler yarın Eskişehir'de mağbette olacak. Sen istediğinin boynundan atkını alabilirsin, aldığın atkı senindir.Wink
Estanbul Es La Nuestra'yı (İstanbul bizim) Kadıköy, İnönü, Sami Yen'de açmayacağız nerede açacağız benim can Türkerim...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 01:35
Aslında sadece Bkş değil İstanbul deplasmanlarına giden eskişehirlilerin elinde olması gereken bi atkı çok güzel ve anlamlı :)
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2010 saat 02:09
Bu atkı ESYİAD a bırakıldı da benim haberimmi olmadı yoksa bırakılamadımı ?...
Ben anlamam eninde sonunda bir boyundan da ben emanet alırım ilelebet :)...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır