eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esesfan.org

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Online Durum: Offline
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2010 saat 00:44
siteye carbon 1.5 değilde

böle bişi daha çok yakışır bence
çok iyi olmadı ama arma yeter
KaanOZTRK
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2010 saat 17:57
teşekkürlr
KaanOZTRK
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 03:29
Selam Arkadaslar....

Türkce ve Almanca yazilari hazirlamak baya zaman aldigi icin bundan sonra, Taraftar Kalemi sitesinden alinti yaparak, türkce bölümünde hem mac görüntülerini hem yazilari yayinliyacagim!

Öte yandan, her zamanki gibi bundan almanca yazilarimi mac görüntüleri ile yayinlamaya devam edecegim!

Tavsiyeleriniz var ise, mesajlarinizi bekliyorum. Bu ara Kaan arkadasimiza tsk ediyorum....sayesinde sitenin bir banneri oldu :D
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 11:39
Arkadaslar, uzun sürede almanca haber yazamadim. Bundan dolayi biraz bu bilgilendirme isini aksattik. Artik Web site üzerine degil, yine Blog üzere yazi yazmaya basladim. Sizlere haber vereyim dedim.

Öte yandan yeni bir uygulama baslatacagim!

Artik sizlerin yorum olarak yazinizi sayfamda aciklamaya calisacagim. Eger ki bir konu üzere fikriniz var ise, bunu yazip bana göndere bilirsiniz. Bunlari hem türkce hem almanca, isterseniz ingilizce yayinliyacagim. Yorum olarak ta etiket ekliyecegim. Siyasi konulari kabul etmiyecegim. Sadece Eskisehirspor ve Türk Futbolu adina bir haber yazarsaniz, bunlari yayinliyacagim.

Bu haberleri bu adresse göndere bilirsiniz: esesli26deutschland@googlemail.com

Yazilarinizi merakla bekliyorum. Bu ara yakindan tanidiginiz futbolcular var ise, bunlar ile bir repörtaj yapipta göndere bilirsiniz. Maksat, sizlerin görüsünüzü yayinlamak ve Eskisehirspor taraftari olarak bazi konulara bakis acisini iletmek. Lütfen yazilarinizda, dedi kodu, kötü kelimeler kullanmayin. Sadece bir konu üzere yorumunuz olsun. Öte yandan tabiiki iki satirlik yazi da olmasin bir zahmet. Türkce yazanlar türkceye dikkat, almanca yazanlarinda almanca dillerini resmi bir sekilde kullanmalarini dilerim....hepinize kolay gelsin simdiden...
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır