eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  123 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2010-2011 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
    Tarih: 15/Ağu/2010 saat 02:07

Yeni sezona yeni konunun daha uygun olacağını düşündüm, biliyorsunuz taraftar olarak güzel bir toplantı yaptık,güzel konular dile getirildi,içimizdeki sıkıntılar konuşuldu, çözüm yolları arandı.

Gençlerbirliği maçıyla 2010-2011 sezonuna taraftar olarak start verdik ama bence pek iyi bir başlangıç olmadı belkide sebebi ramazan ayı olmasıydı.

Kapalı tribun özellikle Nefer çok iyiydi, dahada iyi olabilir. Kızılcıklıda gayet iyiydi,kapalı tribunun birkaç  eksisi açık tribünle yeteri kadar paslaşmamaları...ve son sezonlarda tüm tribunlerce ortak sorun olan hep aynı ve çeşit olarak çok az olan tezahurat.
Sazovadaki toplantıda dile getirilen bir konu vardı.Tribunde sette tribun abilerinin dışında birçok insanın bulunması haklı olarak eleştiri almıştı.
Murat Diri ve Daimi abi sete tek kişi çıkartacaklarını söylemişlerdi buna gördüğüm kadarıyla Nefer net bir şekilde uydu ama aynı görüntüyü,disiplini Kızılcıklıda göremedim.

Altes malesef aynı Altes :( Özel yapılan sette 3-4 kişi grubun olduğu demirde ise ben diyim 10 siz deyin 20 kişi...
Setten açık tribunu yönlendirme değilde maç izleme olayısa eskisi gibi devam ediyor.
Umarım bu durum ramazan ayının verdiği bir ağırlıktan kaynaklanıyordur.
Toplantıda Erkan açık tribunü yönetmenin çok çok zor olduğunu söylemişti,buna sonuna kadar katılıyorum ama bugunki şekilde yapılırsa elbette yönetme işi başarısız olur.
Misal sadece bir örnek,çok önemli bir posizyon kaçırıyoruz kapalı tribun '' Saldır Eskişehirr Oleyyy''' diye bağırıyor ama Altes setinde bir haraket olmuyor,işte tam orada Altes seti devreye girse herşey bambaşka olacak.
Neyse bunlar önemli şeyler değil elbette düzelir fakat bu olayları belkide 5 sezondan beri konuşuyoruz,tartışıyoruz...Artık bu durumun cidden değişmesi lazım...
İnşallah ilerleyen haftalarda çok daha iyi oluruz.
Unutmayalım ki açık tribun susunca kapalı tribun ne yapsa çok çok etkisi olmuyor bu sebeple kapalı sürekli Altesle-açıkla paslaşmalı,Altes tribunünde olan arkadaşlarda birazdaha dikkatli olmalı ve emek harcamalı...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 02:14

o settekilerin bir kaçı da açığın yan taraflarına dağılıp birlikte organize olmaları lazım. ben bağıralım diye iyice kafamı kaldırım altese doğru baktım, dikkat kesildim ama çoğu zaman sesi zor duydum ya da altestekilerde dönmüşler maç izliyorlardı. önümüzde biri olsa , o da orta taraftaikilere uyup bizi yönlendirse , bu iş olur

Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 02:25
maç sırasında yaşanan  elektrik kesintisi ,bence açık tribünün enerjisinin çabuk tükenmesine yol açtı.Elektrik kesintisi sırasında gösterilen performans maç sırasında gösterilemedi.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 02:50
Alıntı yapılan ES ES ES

maç sırasında yaşanan  elektrik kesintisi ,bence açık tribünün enerjisinin çabuk tükenmesine yol açtı.Elektrik kesintisi sırasında gösterilen performans maç sırasında gösterilemedi.
 sana yine muhalif olacağım abi ama , ben açığın enerjisinin tükendiğine inanmıyorum. ışıklar kapandığında herkes bağırdı. neden? çünkü başka yapılacak bişey yoktu da ondan. maç durdu . etraf karanlık. ışıklar geldi herkes izlemeye başladı. diyorum diyorum yine diyorum anca maçtan önce bağırırız bi de ışıklar kesilince . çünkü maç başladımı herkes seyretmeye başlıyor
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 03:14

Maçta açık türbün takıma tam destek olamadı.Zaten tek kişinin olduğu yerden tüm açığı koordine etmesi imkansızdır. 5-6 kişinin  belirli aralıklarla durup hep birlikte açığı  koordine etmeleri gerekir.  Nefer ve Kızılcıklı destek yönünde iyiydiler.

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 03:29
tartışmasız gecenin rezili trübünlerdi.son on yılda böyle rezil bir trübün görmedim.hemde bu rezilliğin ilk maça denk gelmesi beni iyice endişelendirdi.çok büyük bir hayal kırıklığı oldu bu trübün benim için.
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 03:46
Lig Tv verdi mac.cok insan izledi.bizde almanyada sasirdik.halbuki gecen sene Bursaspor maci taraftarlar süperdi.Ramazan olmasi bahane!ölümene destek sevgi ise.hic bir sorun yok!insallah bir daha ki mac daha iyi oluruz.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 03:51
Açığa artık bir çözüm bulunmalı..bence açık tribüne gelen herkes bağırmayı seviyor ama organizasyon olmayınca kimsenin içinden gelmiyor..futbolcuları çağırcaktık beceremedik..sonra karşılıklı Eskişehir Sen Çok Yaşa yaptık ses 2 ye bölündü..Açıkta birşeyler eksik..Ben BandoEsEs ine üst tarafındaydım. Şahsen AMaviş Erkan la o bağıran kısmın dialoğunu kocaman sıfır gördüm... Buna çözüm buldukmu zaten biz Türkiyenin en iyi tribünüyüz..Hem stadımızın iyi olmaması hep kopukluk insanların coşmasını engelliyor..
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 04:13
peleden utanmalıyız peleden.daha üç gün önce kentimize gelmiş üstelik yabancı bir futbolcu,üstelik ilk kez çıktığı stadda 80.dakikada elleriyle hadi be dercesine el hareketleriyle trübünleri desteğe çağırıyorsa biz bundan utanç duymalıyız,şahsen peleye olan sevgim artsada ben bundan utanç duydum utanç.
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 05:17
açığa önlem bulabılmemızden önce altese önlem bulmalıyız bir türbün ancak bu kadar kötu yönlendırılır... ne bir tezaurat girilmesı bılınıyor nede nerde ne zaman hangı tezauratların yapılacağı biliniyor. bu kadar da olmaz kac senedir olan bır gurup hala yerınde sayıyorsa buna bir önlem alınması lazım... açığa sallayan arkadaslar önce oradaki guruba sallasalar daha mantıklı bişeyler yapmış olurlar...
Şampiyon ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır