eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 491492493494495 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 10:27
Bilmiyorum belki de biz çok duygusal davranıyoruz diyeceğim ama duygusallıkla alakası yok şuanda türkiyenin değil dünyanın en iyi stoperini getirseler bir diego etmez gözümüzde o bizden biriydi 5 yıl 5 sezon bir yabancıya forma giydirmek zordur hele ki anadolu kulüpleri için
İnsan öz evladını kaybetmiş gibi üzülüyor ve birde kendi ülkesine falan gitseydi içim gam yemeyecekti yine bizim ligimizden bedavaya bir takımla anlaşıyor hep gözümüzün önünde ama artık bizden biri değil zor durum ya cidden
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
muhsin_es Liste gör
Yazar

muhsin
Yer: kütahya
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 10:54
kimi oynaticaz acaba defansta diego gitti akaminko ve berkayida göndericeklermiş sezginle emre güngör oynar artik oyuncu degişikligi olarakta sezginle emreyi yer degiştiririz ne taktik bee:)
_-ESES-_
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 11:03
Başkan görünümlü zatın her gidenle iyi ayrılma prensibi var ya sözde. Bakalım bu kadar emeği olan Diego'ya da teşekkür edip gönderebilme erdemini gösterebilecek mi. Diego geçen sezon talihsizlik yaşadı, bu sene tam iyileşmiş olarak sahalara döneceğini ümit ederken başkan görünümlü şahıs ile problem yaşadı ve çok yakışıksız bir şekilde gidiyor. Uğurlar olsun diyor ve çok basit bir şekilde çözüme kavuşturulacak Diego krizini bu noktalara getiren yönetim ve teknik heyeti kınıyorum. Bakalım mevcut futbolcuları nasıl motive edecekler, kulüple sorun yaşayan çok yakışıksız bir şekilde gönderiliyor çünkü. Bu yönetim bu tavırla özellikle ülke içinden asla iyi transfer yapamaz. Birilerinin bizim başkan görünümlü şahsa kin tutmanın çok kötü bir davranış olduğunu öğretmesi lazım acilinden.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 11:04
DİEGO bu takıma hizmet etmiş önemli bir futbolcudur emekleri için teşekkürler. Yönetim bu olayı daha düzgün yönetebilirdi ancak yönetemedi burada yönetim kadar DİEGO nun da suçu var bağlı olduğuna inandığı bir ortama bazı fedakarlıklar da bulunabilirdi ancak bulunmadı. Şimdi Antalya da anlaştığı rakamı bilmiyorum ancak orada da bu rakamlara yakın bir rakama anlaştıysa en fazla 1 yıl sonra oradan serbest kalır net söylüyorum ANTALYA bu ligden ORDU gibi paraşütsüz düşer. Bu yönetimin en büyük eksiği yada taraftarın suskun kalmasından dolayı taraftarla olan GÜVEN ve bilgi iletişimi eksikliği. Şuandaki yönetimi ne kadar eleştirsek te izlediği ekonomik politika doğru çünkü yabancı serbestliği ile birlikte bir yıl içerisinde ücretler de çok ciddi düşüşler olacak şimdi bol keseden transfer ücreti ödeyen takımlar bunun ceremesini çekecek. Ayrıca buradaki hala H.Ü daha iyi değerlendirmesi yapanlara da ALLAH akıl fikir versin diyorum FENEV in arka bahçesi olmuştuk. 2.ve 3 ligdeki kadrolarda iken kadrolarımız nasıldı bunu sormamız gerek kendimize biz kadro sevdalısı mı yoksa ARMA sevdalısı mıyız? Maalesef ben bunu iki senedir ciddi olarak sadece kadro sevdalısı olarak görüyorum. Bu taraftarın ARMA sevdasına dönmesi ve gerçek efsane olarak görevini yerine getirmesi çoğu eksiği kapatır.
Tekrar rica ediyorum sizlerden negatif çağrışım yapmak yerine birbirimizi POZİTİF etkileyelim bu sinerji bize çok şey katacaktır.

Saygılar...
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 11:31
Şimdi başkan çıkacak, Diego şöyle yaptı, böyle yaptı diyecek... Sürekli kötülenecek... Aldığı para, indirim yapmaması, ihtar çekmesi ne varsa paylaşılacak...

Eee Antalya'ya da gitti zaten oralardan cevap da veremez... Bir anda kaka ilan edilip "Hiç kimse kulüpten üstün değildir" "Seviyoruz Diego yu ama o da yanlış yaptı" yazıları, tweetleri paylaşılacak...

Sonra zaten geçen sene kötüydü, sakattı, çok para alıyordu nevinden namelerle avunup Antalyaspor'da başarısız olsun ve böyle iyi yapmışız diyelim diye dua edeceğiz...

Nerden mi biliyorum? Bkz: Erkan Zengin
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 11:52
Diego nun 2 milyon avrodan fazla alacağı vardır umarim
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 13:08
Bedavaya verdik adamı.Eskişehir yönetimini alkışlıyoruz.Yılın Centilmen Takımı
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 13:18
takımımıza verdiğin hizmetlerden dolayı teşekkürler diego
yönetimden yine müthiş bir transfer hamlesi
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 14:26
[/IMG]          
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 14:39
.......en fazla 1 yıl sonra oradan serbest kalır net söylüyorum ANTALYA bu ligden ORDU gibi paraşütsüz düşer.......

Antalyanın hazırlık maçlarını seyrettiniz mi? Biz Gekası iyi transfer diyorsak ETO kötü transfer mi oluyor? Üstelik ETOnun parasını sponsorlar veriyor. Biz paraşütle kalacağız onlar paraşütle düşecek. Bizim hangi oyuncumuz Antalyadan daha üstün? Veya takım olarak neyimiz üstün? Federasyon bizim arkamızda mı? İnşallah yanılırım. Tek dileğim bu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 491492493494495 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır