eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Texas'ın Hürriyet Röportajı ve Verilen Ceza

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 22:31
Alıntı yapılan MuratN

Bursa taraftarını göklere çıkarmaya bırakın; Anadolu' da bizden başka kim büyük taraftar olabilir ki Question

tartışılan konu kimin büyük olduğu değildir. böyle mesajlara gerenk yok bence
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
bursa1963 Liste gör
Yeni Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı bursa1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 22:49
kesinlikle tartışılan konunun büyüklük ile bir alaksı yoktur.. keza her taraftara kendi takımı büyüktür.. diğer aşklar hep yalan gelir...

fener olayına gelince maçalrımızda sadece kavga çıkmıyor artık.. ama bizim 3 ayrıcalıklı takımada mesafemiz aynı.. hiç bir şekilde kendi şehrimizde bizden başkasına kutlama yaptırmayız. fenerbahçe geçen sene yapmak istedi ama bu hemen engellendi...   

bazı olyları büyütmemek lazım.. bu iki dost klüp hep böyle kalacaktır ümit ediyorum ki...  hepinize bursadan sewgiler ve başarılar
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 23:59
Alıntı yapılan turkaslan

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan turkaslan

sevgili bursalı kardeşim.. yazılanlara karşı yapılan yorumların hepsi makul ve yerindedir..
en son oynanan iki es-es - bursa maçını unutmayın lütfen..
burada çiçeklerle karşılanıp yanyana oturarak maç seyrettik beraberce.. hatta sizin attığınız golleri birlikte alkışladık..
ama nedense bize öyle bir evsahipliği yaptınızki gözlerimiz yaşardı..
yolladınız kale arkasına.. ardından biz attıkça siz çıldırdınız.. neyseki maç 2-2 bitti.. çıkışta yenilen taşların haddi hesabı yok..
tabi canım siz böyle bişey mümkün değil yapmamışsınızdırda hani biz sizi yanlış tanıyoruzdur..
o kahrolası çarşı pazarın taraftarıda aynı sizde aynı.. daha durun sayenizde türk futbolu ne yaralar alacak..
bu ülkede ilk centilmen ve kalpten seven  taraftar topluluğunu biz kurduk, şuan  sayenizde ayaklar altında ama merak etmeyin eve döndüğümüzde aileye tekrar bi çeki düzen getireceğiz..
O Maçtaki olayları yanlış biliyorsun,evet maç boyunca restleşmeler oldu.
O maçta Bursaspor 2-0 öne geçince önce bizimkilerden geldi,tepki o ana kadar bizim önümüzde asılı olan Bursa bayrağı 2-0 dan sonra kaldırıldı yakıldı,daha sonra Bursalılar önlerine astıkları EsEs bayrağını yaktılar neticede maç 2-2 ye geldi ve maç bitiminden sonra Amigolar sahada işi tatlıya bağladılar karşılıklı özürler dilendi, EsEs-Bursa çekildi .Stadı birbirimizi alkışlayarak çıktık.Maçtan sonrada EsEs atkılarımızla 2 saat Bursayı gezmiştik beraber gittiğimiz 5 arkadaşla, birtek Bursalıda sataşmamıştı bize...
Lütfen çarpıtmayalım olaylarıSmile 
Lütfen birdaha tam olarak hatırlayamadığınız bişey için başkasını zan altında bırakıp insanları yanlış bilgilendiriyorsun demeyin....
tarih.. 10.03.1996
goller: dk.22 yahya 41.tunahan 61.selim 79.hakan..
demekki çarpıtmıyormuşum.. ve ilk golü biz atınca kızanda biz değil onlardı.. amacım yanlızca size cevap vermek.. yoksa konuyu dallandırıp budaklandırmak istemiyorum..
istiyorumki türkiyenin neresine gidersek gidelim adam gibip adam gibi dönelim.. kimsenin kardeşliğine ihtiyacımız yok.. kimseylede kanlı bıçaklı olmaya gerek yok.. takım 2-0 galipken sakaryaya söven ve hala arabesk bestelerle takımı destekleyen taraftar topluluğu olarak kalmaya mahkum olmayalım..
10/03/1996  
95/96
2-2
b
2
2
Bursa
d
1.lig
01/10/1995  
95/96
1-3
m
1
3
Bursa
e
1.lig

www.siyahkirmizi.org

Bende dallandırmak istediğimden değil çok iyi bildiğim için yanlışı düzeltmek için yazmıştım sadece
Eğer Bursadaki maçtan bahsediyorsan dediklerin yine yanlış yada
karıştıryorsun.Biz Bursadaki maça gitmiştik çünkü.
Yine tekrar ediyorum
O maçta Bursaspor 2-0 öne geçince önce bizimkilerden geldi,tepki o ana kadar bizim önümüzde asılı olan Bursa bayrağı 2-0 dan sonra kaldırıldı yakıldı,daha sonra Bursalılar önlerine astıkları EsEs bayrağını yaktılar neticede maç 2-2 ye geldi ve maç bitiminden sonra Amigolar sahada işi tatlıya bağladılar karşılıklı özürler dilendi, EsEs-Bursa çekildi .Stadı birbirimizi alkışlayarak çıktık.Maçtan sonrada EsEs atkılarımızla 2 saat Bursayı gezmiştik beraber gittiğimiz 5 arkadaşla, birtek Bursalıda sataşmamıştı bize...
Sevgiyle kal Türkaslan kardeşimSmile

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
nefer26 Liste gör
Yeni Yazar

ONUR AKUTAY
  Alıntı nefer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 00:43

Bunlar taraftar adına tribüncülük adına hoş olmayan şeyler yerine göre herşey olabilir ama bunlar abartı ben bu eşek olayını göztepeli birinden duymuştum çokda ilgilendirmez bizi bence bizi herkes örnek almalı herşey yerine göre...

KIRMIZI ŞİMŞEKLER!!!!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 01:38
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 01:59

Çokta abartılmamalı bence artık bu konu Her iki takım taraftarıda kendine göre büyük.Biz o lige dönünce alem görcek.Bizim dostumuzda belli düşmanımızda.Bursasporada super lıgde basarılar dılıyorum.

Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 02:52
Büyüklük fln nerelere çekmişsiniz beyler konuyu...
Röportaja gelince,,,biraz abartı olmuş bazı yerler ama güzel yazı....

Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 02:58

konu amacının dışına çımış galiba biraz uzatılcak birşey yok aslında herkeze göre kendi takımı ve taraftarı en büyüktür...

Bursaspor a başarılar süper ligde. Benim sebebini bilmediğim bi sempatim var Bursaya karşı... İstanbula karşı hep dimdik olalım.
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
  Alıntı efsane TeXaS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 21:50
arkdaslar ortamı germeye gerek yok bız bu olayları bırakalı tam 10 yıl oldu benım anlamını bılmedıgım bır sekılde eskısehıre sempatım var bana gore eskısehır trıbunlerı ankaragucu ve bursayla bırlıkte anadoludakı en saglam trıbunlerınden hepımızın ortak yanı ANTI BIZANS YAZILARINLARIN COGU YALAN IST BASINI ISTE KARALAMAK ICIN UGRASIYOLARLAR ORNEGIN BURSASPOR ESKISEHIR MACI OLSA YANYANA OTURSAK IST BASINI BU KARDESLIGI YAZARLARMI SIZCE ESKISEHIR INS BU SENE SUPER LIGE CIKICAK GONULDEN DESTEKLIYORUZZ BIDE ESKISEHIRIN MACINA GELMEYI DUSUNUYORUM SIZCE HANGI TRIBUNE GITMELIYIM ?? ALAYINA INAT INADINA ANADOLU( TeXaS ES-ES GECEKONDU)
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:25
Alıntı yapılan efsane TeXaS

arkdaslar ortamı germeye gerek yok bız bu olayları bırakalı tam 10 yıl oldu benım anlamını bılmedıgım bır sekılde eskısehıre sempatım var bana gore eskısehır trıbunlerı ankaragucu ve bursayla bırlıkte anadoludakı en saglam trıbunlerınden hepımızın ortak yanı ANTI BIZANS YAZILARINLARIN COGU YALAN IST BASINI ISTE KARALAMAK ICIN UGRASIYOLARLAR ORNEGIN BURSASPOR ESKISEHIR MACI OLSA YANYANA OTURSAK IST BASINI BU KARDESLIGI YAZARLARMI SIZCE ESKISEHIR INS BU SENE SUPER LIGE CIKICAK GONULDEN DESTEKLIYORUZZ BIDE ESKISEHIRIN MACINA GELMEYI DUSUNUYORUM SIZCE HANGI TRIBUNE GITMELIYIM ?? ALAYINA INAT INADINA ANADOLU( TeXaS ES-ES GECEKONDU)
Bursalı kardeşim gel tabiki başımızın üstünde yerin var.Bizde izmirin kırmızı şimşekleriyiz karşıyaka maçına gel bence bizde o maça gideceğiz eskişehire trubune gelıncede fark etmez (altes nefer kızılcıklı) hepsini ortak noktası esesimizin basarısı ben kızılcıklı trubunune gırıyorum.
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır