eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Texas'ın Hürriyet Röportajı ve Verilen Ceza

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 18:44
Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı ve şu olaya bak. PKK yetmezmiş gibi bir de taraftar diye geçinen holiganlarla, düşmanlarla uğraşıyoruz. Bir Türk taraftarı diğer Türk taraftarını döner bıçaklarıyla yaralıyorsa, PKK'lıları dövmesin. Gitsin onlara katılsın. Nasıl olsa onlarla aynı amaca hizmet ediyor. PKK'lılar gibi o da bu vatanın masum evladını maddi ve manevi olarak yaralıyor, öldürüyor.
Yazıklar olsun! Angry
Es - Es
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 21:28
www.teksas.org bu yazılanları kınayan bir mesaj yazmıs.
Bu röportajı yapan Reisler değil falan diyolar.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
bursa1963 Liste gör
Yeni Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı bursa1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 15:49
burada yazılan yorumları okuduğumda gerçekten çok şaşırdım...   dost dediğimiz takımın, imkan bulundukça bursadan kalkıp dostluğumuzu perçinlemek için eskişehire gittiğimiz takımın taraftarının bu şekilde yorumlar yapması beni çok üzdü... üstelik davamız aynı .. anadolu birliğinden bahsediyoruz ve bu istanbul takımınlarının destekliyicisi olan medyanın bir anadolu takımını zora sokmak için yazmış olduğu yazıya inanıyorsunuz... gerçekten yazık...

orada yazan olaylar dışında her şey yalan yanlış çizilmiştir....   ewet 93 yılında aydında olan olay gerçektir ama önce onlar taşlamıştır ve etkiye tepki olayı .. siz olsaydınız size taş atana çiçekmi verirdiniz???????  

ankaragücü maçı dönüşü yazılan haber kesinlikle palavra o maçta türk telekom maçından dönülüyordu ve karşımıza çıkan pkk örgütün destekleyicisi bölücü köpekler idi. onlara karşı koymak mücadele etmek yadırganıyormu.. onlar bozüyük halkına taş atarken bizim müdahale etmemiz bozöyük halkıyla birlikte yadırganacak bir olaymı????

bizim tribün liderlerimiz karakterli insanlardır bu tür demeçler vermeyecek kadr... artı bir basın toplantısı yaptılar ve hürriyetin kanıtlayamaması halidne ki daha böyle bir kanıt yok ( röpartajın yapıldığına dair)  haklarını yasal yollarla arayacaklar..... 

keşke burada kafanıza göre yorum yaprken; bursapor gibi anadolunun ayakta duran bir büyük kalesini direk yargılamak yerine, olayı biraz araştırsaydınız.....  

bu ülkede tek olay yapan bizmiyiz.. tribününde adam bıçaklayanlarada bu kadar tepki  koydunuzmu???  ya istanbulda, izmirde, ankarada çıkan tribün olaylarında, insan canına kıyılan olaylarda da böylesine büyük bir tepki koydunuzmu??  

dost takım olarak gördüğümüz eskişehirin bu  şekilde yorumlar yapması gerçekten çok üzücü...    bölücü bile diyenler olmuş bize...  eskişehirn hiç tribün olayı yok demi???   neyse arkadaşlar herkesin fikri budur.. size süper lig yolunda sonsuz başarılar inşallah süper lige çıkarsınız
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 15:53
Alıntı yapılan es_gokhan_es

Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı ve şu olaya bak. PKK yetmezmiş gibi bir de taraftar diye geçinen holiganlarla, düşmanlarla uğraşıyoruz. Bir Türk taraftarı diğer Türk taraftarını döner bıçaklarıyla yaralıyorsa, PKK'lıları dövmesin. Gitsin onlara katılsın. Nasıl olsa onlarla aynı amaca hizmet ediyor. PKK'lılar gibi o da bu vatanın masum evladını maddi ve manevi olarak yaralıyor, öldürüyor. Yazıklar olsun! Angry

Sevgili es_gokhan_es

Çok Ağır ifadeler Kullanmışsın.Biraz Dikkat Et.Ortamı Böyle Mesajlarla Germeyin
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 15:54
Lafa geldi mi bizim taraftar mangalda kül bırakmıyor. Anlamadan dinlemeden yazın gitsin...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:10
Alıntı yapılan bursa1963

burada yazılan yorumları okuduğumda gerçekten çok şaşırdım...   dost dediğimiz takımın, imkan bulundukça bursadan kalkıp dostluğumuzu perçinlemek için eskişehire gittiğimiz takımın taraftarının bu şekilde yorumlar yapması beni çok üzdü... üstelik davamız aynı .. anadolu birliğinden bahsediyoruz ve bu istanbul takımınlarının destekliyicisi olan medyanın bir anadolu takımını zora sokmak için yazmış olduğu yazıya inanıyorsunuz... gerçekten yazık...

orada yazan olaylar dışında her şey yalan yanlış çizilmiştir....   ewet 93 yılında aydında olan olay gerçektir ama önce onlar taşlamıştır ve etkiye tepki olayı .. siz olsaydınız size taş atana çiçekmi verirdiniz???????  

ankaragücü maçı dönüşü yazılan haber kesinlikle palavra o maçta türk telekom maçından dönülüyordu ve karşımıza çıkan pkk örgütün destekleyicisi bölücü köpekler idi. onlara karşı koymak mücadele etmek yadırganıyormu.. onlar bozüyük halkına taş atarken bizim müdahale etmemiz bozöyük halkıyla birlikte yadırganacak bir olaymı????

bizim tribün liderlerimiz karakterli insanlardır bu tür demeçler vermeyecek kadr... artı bir basın toplantısı yaptılar ve hürriyetin kanıtlayamaması halidne ki daha böyle bir kanıt yok ( röpartajın yapıldığına dair)  haklarını yasal yollarla arayacaklar..... 

keşke burada kafanıza göre yorum yaprken; bursapor gibi anadolunun ayakta duran bir büyük kalesini direk yargılamak yerine, olayı biraz araştırsaydınız.....  

bu ülkede tek olay yapan bizmiyiz.. tribününde adam bıçaklayanlarada bu kadar tepki  koydunuzmu???  ya istanbulda, izmirde, ankarada çıkan tribün olaylarında, insan canına kıyılan olaylarda da böylesine büyük bir tepki koydunuzmu??  

dost takım olarak gördüğümüz eskişehirin bu  şekilde yorumlar yapması gerçekten çok üzücü...    bölücü bile diyenler olmuş bize...  eskişehirn hiç tribün olayı yok demi???   neyse arkadaşlar herkesin fikri budur.. size süper lig yolunda sonsuz başarılar inşallah süper lige çıkarsınız

Sevgili Bursalı kardeşim...
Buraya yorum yapan arkadaşlar tamemen yazılanların etkisi ile yazmıştır...Böyle bir yazıyı da zaten sen kendine yakıştırmıyorsun doğal olarak..Hakikaten tüyler ürpertici konular var..Bu anlamda eger yazılanlar gerçekse cidden böyle taraftarlık olmaz...Bunu sende takdir edersin ki bunu kim yaparsa yapsın isterse ESES taraftarı aynı yorumlar gelecektir emin ol...

Saygılarımla..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
bursa1963 Liste gör
Yeni Yazar

hakan
  Alıntı bursa1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:16
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan bursa1963

Sevgili Bursalı kardeşim...
Buraya yorum yapan arkadaşlar tamemen yazılanların etkisi ile yazmıştır...Böyle bir yazıyı da zaten sen kendine yakıştırmıyorsun doğal olarak..Hakikaten tüyler ürpertici konular var..Bu anlamda eger yazılanlar gerçekse cidden böyle taraftarlık olmaz...Bunu sende takdir edersin ki bunu kim yaparsa yapsın isterse ESES taraftarı aynı yorumlar gelecektir emin ol...

Saygılarımla..

yazılanların etkisi yazmışlar ama bu kadar ağır itamlar kullanmaları yanlış.. sonuçta bizi bilen biliyor.. anadoluda birlik , anadoludan bir şampiyon çıkarmak için mücadele veriyoruz.. zaten ezilen hep biziz.. buda bizim önümüzü kesmek için yaplımış bir propaganda.... bu yarın sizinde başınıza gelebilir.. suçsuz yere bir şehir zan altında kalıyor ve insanlar milyarlarca ceza ödüyor aynı zmanda takımlarının maçına girmemek gibi bir cezya çarptırılıyor.. sygılarımla
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 17:06
şimdi bu yazının abartılı kısımlarıda var abartılı olmayan kısımlarıda var. Malesef bizimde geçmişimizde yağmacılık, dayak atma, cam kırma, araçlara zarar verme gibi çeşitli vukuatlarımız var. Bizde sütten çıkmış ak kaşık değiliz. Bunu herkes biliyor. Bursa taraftarı ile Eses taraftarının holiganlık (takıma bağlılık diyeyim ben buna) dereceleri aynı sayılır. Son 1-2 yıldır artık ESES taraftarının gözle görülür ve elle tutulur derecede bilinçlendiği de bir gerçek. Önümüzdeki yıllarda  daha da bilinçlenip bu tür davranışlarla değil örnek bir taraftar olarak Türkiyeye önderlik yapacağını düşünüyorum.

Ancak beni üzen ilk maçtaki olay küfür olayı idi. Olmasaydı daha güzel olacaktı. Kapalıda birkaç bayanın arkasında maç izliyordum. O küfürler başladığında bayanların başlarını önlerine eğdiklerini ve bir daha maç izlemediklerini gördüm.  Ben o bayanların sonraki maçlara geleceklerini sanmıyorum.  Bu tür küfürlerle ve kavgalarla bayanların satada gelip maç izleme haklarını lütfen kısıtlamayalım.  Bu küfür olayınıda yok ettiğimizde herşey çok daha güzel olacak. Bakın ben hala 12 yaşındaki oğlumu ve kızımı maçlara getiremiyorum.  Onların çok istemelerine rağmen her seferinde bir bahane buluyorum. 

Lütfen artık küfür etmeyelim !!!!
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 17:29
Bursalı arkadas

Burda yazılanlar sonucu yapılan yorumlar Bursaya değildir.
Bunu yapanlaradır.
Aynı şeyi bazen bizim taraftarlarımızda yapıyor
Aynı yorumları o zaman biz kendimizede yapıyoruz yanı Bursa ya da x bir yer farketmez.
Yalan haber olabılır. Ben sadece tribün sitelerinde yazılan bir roportajı aktardım.
Yani Bursayla falan bir alakası yok.
Burda yorum yapan arakdaslarında Bursaya bir lafı yok
Bunalr dogruysa eger o şeyleri yapanlara bu yazılar.
Yani burda bizde yapsak aynısını yazar bu kişiler anlatabilidm umarım.
Saygılar
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:40
sevgili bursalı kardeşim.. yazılanlara karşı yapılan yorumların hepsi makul ve yerindedir..
en son oynanan iki es-es - bursa maçını unutmayın lütfen..
burada çiçeklerle karşılanıp yanyana oturarak maç seyrettik beraberce.. hatta sizin attığınız golleri birlikte alkışladık..
ama nedense bize öyle bir evsahipliği yaptınızki gözlerimiz yaşardı..
yolladınız kale arkasına.. ardından biz attıkça siz çıldırdınız.. neyseki maç 2-2 bitti.. çıkışta yenilen taşların haddi hesabı yok..
tabi canım siz böyle bişey mümkün değil yapmamışsınızdırda hani biz sizi yanlış tanıyoruzdur..
o kahrolası çarşı pazarın taraftarıda aynı sizde aynı.. daha durun sayenizde türk futbolu ne yaralar alacak..
bu ülkede ilk centilmen ve kalpten seven  taraftar topluluğunu biz kurduk, şuan  sayenizde ayaklar altında ama merak etmeyin eve döndüğümüzde aileye tekrar bi çeki düzen getireceğiz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır