eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

En iyi transferimizi seçelim!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 10:54
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan eskişimşek65

bu ne bitmez rıza hoca düşmanlığı,kinidir anlamadım gitti rıza hoca gideli 4 ay oluyor neredeyse bazıları hala onun kiniyle yaşıyor.bu ne nankörlüktür anlamak mümkün değil.İLK YIL KÜMEDE KALIRKEN RIZA HOCA İYİ,GEÇEN YIL FENERİ CİNCONU YENERKEN İLK 5 E GİDERKEN RIZA HOCA İYİ BU YIL İŞLER YOLUNDA GİTMEYİNCE RIZA HOCA TU KAKA DEFOL.e adam gitti hala arkasından atıp tutmalar,saydırmalar,giydirmeler.insanoğlu karakterini ne güzel ele veriyor değilmi?

Gecen bu taraftar rıza hocayı ıyı duırumdayken bile İSTİFA'ya cagırmıstı.Herkes tabı rıza hocaya doludur.Rıza hoca  futbol anlayısı bızım taraftarımıza hep uymadı.Kımse kusura bakmasın dıego dıye bır adamı hazır degıl dıye oynatmayan ve zapo zapo dıye tutturan bır hocadan ben art nıyet ararım.Neyse kı gıttı sımdı sıvasspor da aynı demecler vermeye basladı..

bu yorumunuzda herşeye katılıyorum Diego olayına katılmıyorum neden mi?Diego bize geldiğinde gerçekten hazır değil di hatta 6 yada 8 hafta kadar değil top antrenmana bile çıkmamış yani böyle ham bi vaziyette  bize gelmiş hazır olması için yaklaşık 8-10 hafta gerekiyordu Rıza hoca gitti adam oynamaya başladı...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 10:58
tamam diyelimki rıza hoca çok kötüydü,dünyanın en kötü teknik adamıydı tamam adam gitti kurtulduk.e ne yani 18 sene adama arkasından sövüp sayacakmıyız,yakışırmı bu kulübe 2.5 yıl iyi kötü hizmet vermiş adama arkasından atıp tutmak.yav adam gitti arkadaşlar gitti,bitti öküz ölünce bile ortaklık biter derler bizylardır içimizdeki rıza hoca kinini kusa kusa bitiremedik.
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 10:59
sıralama yapılacaksa 1. Bülent UYGUN 2. Diego...
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 11:02
Birde olaya tersinden bakmak lazım.. Rıza Hoca gitmesine rağmen bu taraftarın tepkisi niye bitmedi acaba...
Mesela Yılmaz Vural da gittikten 10 yıl sonra Eskişehir e maç (Hatta Eskişehirspor maçı bile değildi.Tarafsız saha maçıydı.) için geldiğinde insanlar sırf ona tepki vermek için maça gitmişti...
Bu taraftar vefalıdır hizmet edeni de bilir etmeyeni de...
Manisa da Ersun Yanal kaç sene çalıştı? Gideli Kaç sene oldu manisa hala Ersun Yanal zamanın ekmeğini yiyor...
Ertuğrul Sağlam bugün puan olarak başarısız olsa bile kurduğu kadro bursa yı kaç sene götürür...
İlk iki sezondaki başarıları da sadece Rıza Hoca ya bağlamak ne kadar doğru tartışılır...
Buyrun bakın bu sezona aynı futbolcu, aynı yönetim, aynı taraftar bir tek Teknik Direktör farklı durum ortada...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 11:14
yılmaz vural nere rıza hoca nere?biri takımı küme düşürmüş takımın küme düşmeside birşey değil öyle bir tokat atmışki bu kulüp 20 yıl kendine gelememiş.diğeri içerideki sorunları dışarıya yansıtmamaya çalışan,kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyebilen,futbolcuların idman boykotunu bile gereğinde cebinden para vererek önlemeye çalışan alnının teriyle şerefiyle ekmeğini kazanan bir teknik adam.ha futbol ulemasımıydı tabiiki değildi birçok eleştirilecek yönü elbette vardı ama ardından aylarca küfür edilmeyide haketmedi.

kaldıki bir hoca geldi bizi şampiyon yaptı olduya uefa ya katılma hakkı elde etti ya bu kulübün uefa lisansı olmadığından şampiyonlar ligine yada uefa ligine katılamayacak biz hala geçmiş hocalarla bilmemnelerin dedikodusuyla uğraşıyoruz.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 11:15
Günay abi diego eger rıza hoca gıtmeseydı gonderıldı.Kalkar zapo dıye tuttururdu.Ya birol hıkmet gıbı orta saha oynıyan bır oyuncumuz vardı begenmedı gonderdı.Şımdı karabukte her hafta ılk 11 ve muthıs goller atıyor.Selcuk alıbaz gıbı almanya dan gelen bır genc kardesımız vardı.Burada hazırlık macında,kupa macında oynamıstı bıleklerıne hakım ve cok teknık bır futbolcu kardesımızdı ama oynatmadı ve ısımıze yaramaz dıye gonderdı.Bana rıza hocanın kazandırdıgı bır futbolcu gosterın.Alper dersınız ama alper rıza hoca zamanındakı oyun anlayısı ıle sımdıkı hocamızın oyun anlayısındakı sergıledıgı futbolda bıle kat be kat degısme var.Ben kume dusmekten kurtardı  lafına ınanmıyorum cunku bu taraftar olmasa duserdık.Stadyum programında bıle hakan sukur bulent uygun sıvas ıle yakladıgı cıkısın fazlasını burada yakalayabılır dedı.Neden olarak ta TARAFTAR ı gosterdı.O yuzden burada rıza hocaya tepkılı olanların nedenlerı hep aynıdır.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 11:27
Alıntı yapılan okankaramese

Bu Takımı İlk Yıl Kümede Rıza Bırakmadı Rıza Hoca Yatsın Kalksın Bu Taraftara Dua Etsin 3-0'dan 4-3' Denizli Maçının Skorunu Çeviren Bu Taraftardır, Konya Deplasmanında Bile Engin 2-1'e Getiren Golü Atamasaydı Çıktığımız Sene Düşerdik takımın Başında 3 ncü Senesine Başladı Bu Yıl İle Birlikte İlk Sene Tamam Bu Ligde Tutunmak Adına Fazla Transfer Yaparsın Ama 2 nci ve 3 ncü Seneye Girmişsin Bir İskelet Kadro Dahi  Oluşturmamışsın .... 

Bir Gerçek Varki Rıza Hoca Bu Takıma Hiçbir Şey Vermedi ...

Bunlari ciddi olarak yazmamissindir... Iyiki bir Denizli macini almisiz, artik 30 yilda bunu okuruz. Madem Riza hocanin katkisi yoktu, taraftar aliyordu macida, ligin basinda neden puanlari alamadik?  Birakin bunlari. Biraz olsun tarafsiz bakin olaylara. Adam zor sartlar altinda takimi 2 yil ligde tuttu. Verdigi emege tesekkür edip yolun acik olsun demek yerine hala kin kusuyorsunuz.  Oynattigi futbolu begenmezsiniz, ki bundada haklisiniz, bazi oyuncularla yasadigi sorunlari elestirirsiniz, AMA takima hic bir sey vermedi demek, biraz fazlaca nankörlük olur.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 11:32
taraftar tabiiki çok önemli hayati öneme haiz ama taraftarla şampiyon olunsaydı biz çoktan olmuştuk,taraftarla kümede kalınsa bu takım 3.liglere kadar düşerkende taraftar vardı hemde bugünkünden belkide daha iyi ama taraftarda bir yere kadar.

sonuçta stadı taraftar yapmıyor,uefa lisansınıda taraftar alamıyor.biz hala aylar önce giden hocaya saydırıp,giydireceğimize bu tepkinin yarısını stadda stad için gösterseydik şimdi böyle mezbele gibi stadda olmazdık.

daha stadımız yok top tepmeye faytonla gideriz hacet gidermeye hesabı boş işler peşindeyiz.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 11:52
Herşeye tek taraflı bakıyoruz malaesef...
Tabi ki sadece taraftar bütün maçları kazandıramaz...
Bazı maçları taraftar desteğiyle bazı maçları Teknik Direktör taktik ve oyuna müdahalesiyle bazı maçlarıda yıldız oyuncuların becerisiyle alırsınız.Bu örnekler çoğaltılabilir...
Bunlar tek başına her maçı kazandırı diye bişey yok...
Yukarda arkadaşların bahsettiği bazı maçları taraftar desteğiyşle kazandığımızdır ve bundan doğalda bişey yoktur...
Mesela ibb takımının eğer taraftar desteği olsa ben daha fazla puan toplayacaklarına inananlardanım...

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2010 saat 15:31
Konu başlığını En iyi transferimizi seçelim olarak görüp girmiştim sayfaya.Sanırım yanlış girdim bura rıza hocanın sayfasıymış pardon
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır