eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esstore / Yönetim açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 13:58
Hepsi bu kadar......tebrik ederiz......Sana ve ekibine güvenimiz sonsuz......Taraftar olarak bizlerde artık korsana ve satanlara savaş açmalıyız....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 13:58
İşte şeffaf yonetim anlayışı budur .. !
Allah Seni başımızdan eksik etmesin Mustafa Abi ..
Allah ilerde seni bu klübe başkan yapsın inşallah..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:01
Farkındalık yaratmak ve vizyon sahibi olmak işte böyle birşey. Yaptıklarını ve yapmak istediklerini sonuna kadar destekliyorum sevgili Mustafa Akgören. İnanıyorum ki ileride bu kulubün başına başkan olacağın günleri de göreceğiz.
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
seckinkisi26 Liste gör
Yeni Yazar

seçkin
Yer: eskişehir
  Alıntı seckinkisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:08

Mustafa Akgören' e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim ve Emre Angı' ya da yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. tebrikler

Yukarı
mkizilarslan26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: Balıkesir
  Alıntı mkizilarslan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:11
yönetim kurulu üyemiz Mustafa Akgören'i tebrik ediyorum çalışmaları için. Ancak onunda elinde sihirli değnek yok hemen herşeyi bir anda düzeltebilsin. sanırım en kısa zamanda Esstore Eskişehirspor'umuza yakışır bir biçimde düzenlenir. Özellikle biz şehir dışında yaşayan taraftarlar için bu çok sevindirici.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:11
İstanbulda yardım edebileceğimiz bir durum olursa , seve seve yardıma hazırız.......Promosyon ürünleri ile ilgili müşterilerimiz var....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:12
Olay budur. Yaşanan gelişmeler kurumsallık adına gerçekten önemli kilometre taşları ve bu faaliyetlerin bütününü desteklememiz gerekli. Ancak özellikle nevresim takımını dört gözle beklediğimi söylemeden edemeyeceğim. :)
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:15
Yeni çıkıcak ürün çeşitlerinde uygun fiyata satılması kurumsallaşma adına güzel bir gelişme. En önemli konu ise kaçak ürünlerin satışı, özellikle maç günleri stad çevresindeki satışların önlenmesi için yönetim mutlaka tedbir almalı. 
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:21
Özlediğimiz Es-Store çok yakında desenize. Çok sevindirici bir haber. Mustafa abi işini bilir. Helal olsun.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
optimus Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı optimus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 14:29

elinize, yüreğinize, emeğinize sağlık...

eskisehirliyiz biz oley
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır