eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esstore / Yönetim açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  123 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Esstore / Yönetim açıklaması
    Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:22
Kulüp yönetim kurulu üyemiz Mustafa Akgören, sitemize ESSTORE ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Değerli Eskişehirspor taraftarları
Yaklaşık 25 senedir tribünlerden hizmet ettiğim Eskişehirspor'uma, artık daha fazla ve daha uzun yıllar hizmet edebilmek adına, başkanımız Sn.Halil Ünal'ın son derece nazik ve onore edici bir şekil ve söylem ile yaptığı davet üzerine, yenilenen yönetim kurulunda görev almayı kabul ettim.

Yönetim kurulunun kendi arasında yaptığı görev dağılımındada,değerli büyüğüm Mulla Şahbaz ile birlikte,Eskişehirspor kulübüne bağlı olan,fakat ayrı bir şirket yapısı olan,iktisadi işletme'nin sorumluluğunu isteyerek aldık.

Bu şirkete bağlı olan ESSTORE mağazası sanırım hepimizin ortak sıkıntısıydı ve ençok şikayet edenlerin başında da ben geliyordum, ki bu nedenle isteyerek aldık. Sıkıntı olarak gördüğümüz konular neredeyse herkesin aynı olduğunu düşünüyorum ve sorunları çözmek adına gecemizi gündüzümüze katıyoruz emin olunuz.
Öncelikle mağazamızın güvenlik sorunu olduğunu gördük ve acilen 2'si içeriye, 2'si dışarıya olmak üzere 4 adet güvenlik kamerasını, günün 24 saatini kaydedecek şekilde çalışmaya başlattık.
Yine önemli bir güvenlik sorunu olan hırsızlığa karşı tüm ürünlerimiz,alarm sistemi ile donatıldı ve güven altına alındı. Kurumsal bir yapıya kavuşmasını istediğimiz işletmemizin, olmazsa olmazı olan, barkodlu satış ve stok takip sistemine geçişini neredeyse tamamlamak üzereyiz. Teslim aldığımızda görünce çok üzüldüğümüz depomuzu iki kat büyüttük ve raf sisteminin kurulması aşamasındayız. Yine teslim aldığımızda gördüğümüz eldeki gereksiz stoku eritmek adına, sizlerin de bildiği gibi, neredeyse maliyet fiatına satışlara başladık ve bu kampanyamıza destek veren siz taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Mağazamızdaki personelimizi ufak çaplı bir yenilemeye gittik ve tüm çalışanlarımıza ağabeylik ve liderlik yapacak bir müdür ve hepinizin yakından tanıdığı ve sevdiği Emre Angı kardeşimizi ekibimize kattık.

Sadece stad önündeki bir mağazanın, HAYALLERİMİZDEKİ ESSTORE için yeterli gelmeyeceğini düşünerek, şehrimizin 2 büyük AVMsine mağaza talebimizi ilettik ve ilk olumlu cevap NEO AVM'den geldi ve sözleşmemizi imzaladık. Taraftarımıza müjde, ESKİŞEHİRSPORumuza hayırlı olsun, bu mağazanın camiamıza yakışır bir dekorasyonu olması gerektiğini düşünerek, bu konuda ülkemizin duayen bir firması ile anlaştık ve şu anda mimari prejeleri çiziliyor. Az önce de belirttiğim gibi ESPARK AVM'den de cevap bekliyoruz(bu konudada siz taraftarlarımızın Espark'ın internet sitesine, gerekli talebi, lisan-ı münasip ile yapacağınızı düşünüyorum).
Bu iki AVM'ye mağaza açmakla HAYALLERİMİZDEKİ ESSTORE'a ulaşacağımızı ve yeterli görecegimizi düşünmeyin,devamı gelecektir mutlaka.

Bunlarla birlikte, Internet sitemizin de çalışmalarını bitirdik. Bu sayede ürünlerimizi hem Türkiye'deki taraftarlarımıza hem de yurtdışında yaşayan ve bugüne kadar bu ürünleri temin etmekte zorluk yaşayan taraftarlarımıza da ulaşmış olacağız.

Gelelim ürünlere. Bu işin en zor tarafı, ne yaptıracağınızı, nereye yaptıracağınızı, nasıl yaptıracağınızı, kaça yaptıracağınızı, kaçar adet yaptıracağınızı, beden ölçüleri, tasarımların çalışılması gibi önceden hazır olmayan ve tamamen göreceli bir kavram olan görsellik ve sınırsız ürün çeşitinin içinden bize en uygun olanının seçilmesi ve bu seçilenleri başarıyla uygulayabilecek bir veya birkaç üreticinin tespit edilmesi ve bu üreticilerle hem fiat, hem ödeme planı, hem de üretim süresi için anlaşmalar yapmak gibi tamamen beşeri ilişkilerle çözülebilecek ama çözülürkende epey zaman ve mesai harcanması gereken ve pekçok kere şehirdışına çıkılması gerekilen prosödürlerle uğraşmaktayız. Çok şükür işlerin çoğunu yoluna koyduk ama tabiiki daha bitmedi, bitmezde, çünkü az önce de söyledim sınırsız bir dünya ve biz de taraftarımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz için bu koşuşturma bitmeyecek, bitmesinde.

Siz değerli taraftarlarımızdan sadece biraz sabır istiyoruz, bize güvenin. Bu güne kadar ürün çeşitlerinin azlığından ve pahalı olmasından şikayet eden sizleri zaman içinde memnun edeceğimizden şüphemiz yok; ancak sizler de, gücünüz ölçüsünde alış veriş yaparak bizleri daha çok teşvik etmelisiniz ve bize, dolayısı ile kulübe destek olmalısınız. Kaçak ürünlere açacağımız savaşta, hem onlardan alış veriş yapmayarak hem de bize gerekli uyarı ve ihbarlarla yardımcı olmalısınız.

Takımın giyeceği ve bizden önce anlaşması yapılan Nike firmasının taraftara sunulacak ürünleri gelmek üzere, yine taraftarımızın beğenisine sunacağımız diğer ürünler (şal kaşkol,yün kaşkol,forma çeşitleri,eşofman çeşitleri,t-şhirt ler.montlar,araba kaşkolları,bebek ve çocuk ürünleri,nevresim takımları,kol ve duvar saatleri,duvar ve masa süsleri,anahtarlıklar,kalemler,el ve sırt çantaları,bayan ürünleri,baston,stıker,şapka) üretimleri için anlaşılmış ve üretim programına alınmış ürünlerimizdir. Devamı gelecektir, şüpheniz olmasın ama takdir edersiniz ki, bütün bunlar kısa sürede yapılacak işler değildir, ama çok da uzamayacaktır.

Siz değerli taraftarlarımızın öneri, istek ve taleplerine tamamen açığız, yapıcı eleştirileriniz herzaman dikkate alınacaktır.
Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum
MUSTAFA AKGÖREN

Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:37
Taraftarın derdinden  anca içimizden gelen Mustafa bey anlardı oda göreve başladığı günden bu yana çok güzel şeyler  yapıyor.Teşekkürler Mustafa AkgörenClapClapClapClapClapClap

ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:41
Clap Clap
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:45
Mustafa abi, bu işe senin geçtiğini duyunca harbiden sevinmiştim. Çünkü bizim içimizden çıkan birisisin sen. Bizim dertlerimizide biliyosun, sorunlarımızıda...Tahmin ettiğim gibi tek tek herşeyi yoluna koymaya başladı. Dahada süper olacak diye tahmin ediyorum. Satışlarda çok büyük kâr yerine az kâr yapıp çok ürün satılsa ve belkide kazanmayı planladığı ücretten daha yüksek ücret kazanırsa daha iyi olur..

Şimdiden Sağol Mustafa abi...Kolay gelsin..
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:50
Mustafa Akgören'i tebrik ediyorum. İçimizden biri ve bizim istediklerimiz de iyi biliyor. Umarım bundan sonra Eses le ilgili aradığımız herşeyi daha ucuz ve daha çeşitli bulacağız. Şimdi bize düşende, onunda istediği gibi orjinal taraftar ürünlerine rağbet etmemiz olacaktır.

DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:54
Budur işte ya budur..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:55
Açıklamalar umut verici. Mustafa Akgören olduğu sürece, güven duymamak, sabırla beklememek olmazdı zaten. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz. İnşallah istediğimiz ürün kalitesine ve çeşitliliğine ulaşabiliriz.
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:58
Samimi içten açıklama iki noktaya değinmesi sevindirdi;

- Bol ürünleri uygun fiyatlardan satma hedefi
- Taraftarın ayağına gitme, 2 yeni mağazayla ve bunların sadece bir mağaza olmayıp içinin özel dekorasyona önem verecek olması sevindirdi.

Birşeylerin değiştiğini görmek çok güzel, tebrikler Mustafa Abi, inşallah devamı daha güzel olacak.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:59
Esstore konusunda yıllar sonra hem kurumsallaşma anlamında hemde malzemem çeşitliliği anlamında ciddi çalışmalar yapıldığını görmek çok sevindirici.

Yalnız bundan önceki yıllarda yönetimlerimizin kayıtsız kaldığı kaçak ürünlerin satışı konusunda da ciddi önlemler alınması gerektiğini düşünüyorum özelliklede maç günleri stad çevresinde yapılan satışlar mutlaka önlenmeli. 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
Nakkarecizalim Liste gör
Yazar

Esref özer
  Alıntı Nakkarecizalim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 12:59
Tebrikler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır